Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. piekna sztuka ale o innej feldze nie myslales??
  2. szczescie miales oby tak dalej
  3. jakie straty???? procz wahacza
  4. Potwierdzam stanley ostatnio cos czesto smigamy w tych rejonach
  5. masz sprzet do regulacji czy odajesz gdzies??
  6. Po pierwsze się nie denerwuje po drugie nie jestem Twoim kolesiem więc zważaj sobie. Pisze to co pisze dla dobra właściciela tego S4 nie po to żeby komuś wytknąć błędy czy inny shit. Każdy niech jeździ na czym mu się podoba. Po prostu uważam, że zadbane S4 zasługuje na porządny zawias żeby wykorzystać jego potencjał. Nie ma po co się sprzeczać i szukać powodów do zaczepki. Zawsze było i zawsze będzie tak, że jeśli ktoś wychyli się i zwróci uwagę zamiast wkładać palca w d*pę to dostaje bęcki. EOT zwazam ale uwazam ze mam cie w
  7. lampy przod out razem z cyckami w blotnikach listwy i klamki w kolor i jakos to bedzie wygladac
  8. ogien z d*py masakra
  9. zadko to mowie ale do gory z nim
  10. przynajmniej uruchomilem ci watek haha
  11. a nie??
  12. a czy bixy to taki duzy koszt ze trzeba spac na portfelu? owszem!
  13. po so czyli po poprzednim wlascicielu z za przemszy
  14. wiem ze sa lepsze ale nie za taka cene wiec napij sie melisy koles
  15. znow przeciwnicy TA heh ja mam drugi rok gewinde ktory tez byl uzywany przez dwa lata i wsio gra wiec niewiem po co sie buldoczyc
  16. aaa so
  17. czemu szrot?? tak go dojechales??
  18. Pewnie na zywo lepiej ale nawet fajnie to wyszlo.smiac mi sie chce z forumowiczow z opini co do lamp ładuj bixy haha nie kazdy spi na portfelu od starego.zamiast cie pochwalic ze reanimujesz auto po so i nie kupiles lamp solarow to sie czepiaja grzbiety
  19. ladna naprawde szanuj ja albo chlopaki z forum nabija cie na pal
  20. stacja kontroli pojazdow lambda bodajze rozdzienskiego 130zl placilem
  21. kraver po ogonie mi przejechales na przejsciu a nie zauwarzyles
  22. wymiana tuleji duzo daje oj duzo
  23. dawaj focisze po montazu gewinde
  24. witam mam pytanko jaki dystans polecacie na tyl do a4 b5 avant a felga 8jx17h2 et 60 opona to 225\45\17

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.