Treść opublikowana przez PiterA4
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
niech ktos znow powieli tyle zdjec to go trzepne
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
furmanka stanleya kolo simply dzisiaj pomrugane ale chyba niezauwarzone
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
No cos kolo tego niepoznaje juz aut forumowych na zimowym setupie:-D
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzisiaj niepamietam godziny na debie czarny a4 b5 avant tabele SM Pozdrawiam
-
[B5 TDi] Bieda po lifcie, delikatny sleeper + gwint, 18zoll, czysto i nisko.
sprawdz co to za ciecz plyn chlodniczy??
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witaj potrzebowalbym : pasek rozrzadu (ina,ruvile) napinacz plus rolke prowadzaca (ina,ruvile) pompa wody ruvile aaudi a4 1.9tdi afn 1996r
-
Takie tam B5 quattro... :)
Z planow to ogien ciekaw jestem wyniki:-)
-
[AGA B5] Avant z Radomia
Ladny motor pod maska i wypas ale ten kolor deski zamna nie przemawia
-
Audi 80 2.0 Sedan
ladna kolekcja 80ek
-
Audi 80 1.9 TDI Avant
az zal jezdzic takim wozem
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
ladny kolego furmanek czarny sedanik dobrze zmodzony robi robote
-
[B5 AFN] CZIKITA projekt EVO RED 2 + S4 RS4 Limo
Jak bym mial 17 lat to palenie moze bym przezyl ale teraz pelny negatyw. A z tym zderzakiem co ty kombinujesz miales z esy a teraz zwykly????
-
A4 B5 1.8T lift
No fajne wozidlo kolka tez mi sie podobaja,w jaki setup celujesz jak chodzi o horse power
-
regeneracja pompy 1.9tdi afn
kolega trepek niema stolu probierczego slaskie panowie slaskie
-
regeneracja pompy 1.9tdi afn
witam szukam kogos godnego polecenia jak chodzi o regeneracje pompy wtryskowej niemam na mysli samego uszczelnienia lecz sprawdzenia jej od a do z bede wdzieczny za pomoc Ciezko cos z ta pomoca na forum ostatnio
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
kraver dzis na debie aaaaaaaaaaaaa zreszta za czesto sie widujemy
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Ogladajac temat w telefonie jobla idzie dostac
-
[B5 AFN] Avant by tfk
Wreszcie jakies normalne tablice rej. Te auto otrzymalo:D
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Poj..... Cie ???? Po co edytujesz caly watek zeby takie gowno napisac?
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
odswieze kotleta czy do b5 wejda p&p siedzenia z a3 z pierwszych lat produkcji???
-
[B5 AJL] 1.8 TQ by maly__Szuuu never ending story;)
no ladnie
-
Kolejne B5 2.5 TDI V6 Q
kozak fura zajebiaszcza trza bylo wneke na rejke wyepac
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
kierownik za pozno sie kapnol najpierw przerobki potem ramki pozdrawiam ja zawsze pierwsze co na ramke spoglądam, ale jakoś tak szybko przeleciałem że koloru nawet nie byłem pewny trza nawyk zmienic pozdrawiam
-
Kubkowe T4 - coś tłustego - nowe foty!!
piekne wozidlo lecz kierunki bym zapodal przezroczyste ale dymione ale to moje zdanie
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
kierownik za pozno sie kapnol najpierw przerobki potem ramki pozdrawiam