Treść opublikowana przez PiterA4
-
[B5 1.8T] Moje cudo
nie d*pa nie malowana a znaczki ze slonca polecialy do gory
-
A4 Avant 1.9 TDI AFN Lift
kojarze ale niewiem skad
-
Audi 100 C3 2.5 tdi 1T
swietna perelka wole taki maszyny niz te nowsze bez zycia karakany
-
Audi A4 B5 Green Dapper! :) Zrobiony nie Kupiony
niby spoko ale ulep jakis sie z niego robi
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
spoko podoba mi sie
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
srodek piekny ale utrzymanie w czystosci porazka
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
marzenie 99% forumowiczow nowy lak
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
ok 15:00 po silesia akjam??????
-
b5 sedan mix cichociemny
aaaaa ale garazyk przytulny
-
b5 sedan mix cichociemny
kaj ty to kulosz???
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzis po 12:00 niebieskie a4 b5 avant na ramkach klubowych w okolicy francuskiej w kato
-
Audi A4 B5 1.6 - mój granatowy sedanik
opony tansze zdrowy rozsadek to 16 ale wyglad to 17 wiec od ciebie zalezy co wpakujesz
-
Audi A4 B5 1.6 - mój granatowy sedanik
fajna audina kolor mi sie podoba i jak narazie nie zniszczona agrotuningiem
-
[a4 B5 2.8 AHH QUATTRO]Od wyjazdu z salonu w rodzinie
jak chcesz ori to wywal te diody
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
mi sie podoba rob swoja wizje niesluchaj innych baranow biala b5 dobrze zrobiona rwie sudy
-
[B5 ADR] Mingblue's be five
fajna ladnie ta lotka pasuje na tylnej klapie
-
A4 B5 Avant lift TDI
wskaznik ze tak sie spytam ty go wogole widzisz czy sie nachylasz do niego????? relingi obowiazkowo i do gleby go i bedzie git
-
lozysko kompresora
podziekowal tego szukalem
-
lozysko kompresora
witam niepotrafie znazlesc tematu z wymiana lozyska kompresora moze ktos podeslac bo mnie to czeka
-
Zwykłe Audi A4 B5
troche go podrepecic i bedzie ladny
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
szkoda motorowni ale autko piekne
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
o 10 u trepka w dziupli
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
no nareszcie w sobote moze obkukam na zywca
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
ladny i zadbany poka wnetrze i serce
- rozpórka rezanie