Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. w sumie racja. a jak sprawdzic czy moje 1/2 fis to VDO czy jaeger?
  2. wiesz ja mam VDO na półce od anglika ale myślałem żeby kupić europejski i akurat krycha ma ale jaeger.
  3. czyli jak by co lepiej VDO zmontować bo i w VDO i w jaeger bede musiał robić wyświetlacz.
  4. Jeżeli to te koło Łodzi to mogę odbić po Ciebie tak to obok łodzi jest
  5. dajesz rade :polew: może mnie ktoś zabierze po drodze z Wodzierad
  6. Góral.tz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :good: [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:38_________________________________________________ musze ogarnac sprawy w sobote bo moze i bym podjechal bo bede na troszke tylko a chetnie bym sie spotkal Seba ty nie na troszeczkę tylko na "grubasa" :drunk: :beer1: :beer1: :beer1: eh napił by się, jednak czasem dobrze gdzieś z kobieta jechać
  7. panowie podpowie ktoś czym się różni jager od VDO ??
  8. Góral.tz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jest to pewnego rodzaju ból ;(
  9. Góral.tz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja jak bym jechał to będę jechał od Wodzierad mogę kogoś zabrać [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:05_________________________________________________ to zapraszamy :good: akurat jakaś impreza w domu bedzie to bym zwiał na chwile
  10. Góral.tz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    sam bym sie wybrał do tej karczmy coś dobrego zjadł
  11. jak weźmiesz rozpórkę i wejdziesz pod auto to ona pasuje tylko w jedno miejsce koniec sanek, dziury w które oryginalnie jest przykręcona osłona skrzyni biegów, śruby twarde można rozumieć hartowane tylko po co zwykła wytrzyma
  12. głupio tak bez niej jechać kto mi potem rano zda relacje co działo sie po 3 flaszce
  13. szansa jest ale z kobitą trzeba po negocjować
  14. sam bym pojechał ale kobita nie może a kto mnie pijanego w niedziele powiezie, a poza tym już po zapisach
  15. hehehe nie no z moskalem w uja lecieć , rozumiem prezesa, ale moskala :no: znam na to radę trzeba na kawę jechać
  16. Góral.tz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    żeby to jeszcze było co
  17. panowie rozpórka pasuje P&P w osłonę
  18. no było troszkę go pomęczyłem ale warto było [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 22:34_________________________________________________wczoraj zamontowałem rozpórkę od labela pasuje jak ulał osłony nie trzeba było ciąć :decayed: za to nadkole pociąłem niech sobie powietrze hula łatwiej
  19. Góral.tz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie chce ktoś rozpuki dolnej od labela?? ja jednak nie będę zakładał ktoś chętny to pw
  20. i znów coś porazałem :decayed: jak wygląda kolektor po 200 tyś ano tak a tak już wszystko poskładane a taka flanszę wyrezałem :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.