Treść opublikowana przez saintadamus
-
Opinie na temat lamp DEPO
jedyny problem jaki możesz napotkać to jak będziesz chciał wrzucić ksenony to ringi świecą na bardzo żółto i nie będzie to po prostu pasować a każdy ring jest z tego co widać na 4 żarókach (jeszcze nie wiem jakich) więc jak byś chciał wrzucić tam coś co by sprawiło że zaczną świecić na biało to potrzeba tego 16
-
Opinie na temat lamp DEPO
tak potwierdzam są na prawde dobre tylko u mnie wymgają regulacji bo troche za nisko i za blisko świecą
-
[B5 ADP] wyje wyje
zdecydowanie opony zimowe - mam to samo więc nie ma sie co przejmować
-
Pomocy Xenony a pokazuje spalone Zarowki Komputer
a nie jest to wiązka która sprawia że nie gasną światła mijania podczas zapalania długich ??
-
[B5 AEB] Jakie zmiany do 1.8T biorąc pod uwagę montaż gazu ?
no wtedy może być już troche za późno niestety
-
[B5 ADR] problem z temperatura
a nie są to przypadkiem błedne wskazania ?? bo przy temteraturze 110 stopni to byś już raczej wody nie miał
-
[1.8T] proszę o opinie:)
Pewnie kierowiec 1.8t był do d*py. panowie bo za te OT poleca kropeczki
-
[1.8T] proszę o opinie:)
tylko co chesz usłyszeć ?? połwa ludzi powie Ci że jest dobry a połowa że jest beeee poszukaj na forum było o tym sporo a jeśli szukasz jakichś konkretów to po prostu o nie zapytaj
-
[B5 ADR] Chce wymienic pasek rozrzadu ale ....
zazdroszcze mechanika robiącego za półdarmo podaj na niego namiary bo chętnie sam będe u niego robił chociaż pewnie jak jest taki tani to zapisy najprędzej na przyszły rok sory nie mogłem sie powstrzymać a tak swoja drogą to ten mechanik oprócz tego że robi za darmo to nie doinformował Cie otóż nie trzeba rozbierać rozrządu ale trzeba rozbierać cały przód a to jest najdroższe w tym interesie
-
[B5 ADR] Chce wymienic pasek rozrzadu ale ....
i co z tego że pompa nie jest napędzana paskiem rozrządu ?? jak i tak żeby ją wymienić trzeba zdemontować cały przód tak jak podczas wymiany całego zestawu paska a jak wiadomo to swoje kosztuje no chyba że sie robi samemu... ale jeśli nie a przód podczas wymiany jest już rozebrany to czemu nie wymienić... sumienie spokojniejsze a w przypadku gdy zacznie coś ciec nie trzeba drugi raz za tą robote płacić
-
[B5 ADR] (1,8 B+G)Grzanie się silnika!Brak juz sił...... prosze o szybka pomoc
ja mam praktycznie non stop na klimatroniku 93-95stopni, na zegarze 89 a na VAGu 91-93stopnie więc klimatronik delikatnie przekłamuje też nie wiem co jest nadzwyczajnego w 95stopniach ale 100 to już ciutke za dużo
-
[B5 AAH] Czy to normalne spalanie czy jechać do ASO VW i ustawiać ?
nie wiem czy dobrze policzyłem bo z takim dziwnym podejsciem sie jeszcze nie spotkałem ale 20litrów to chyba jednak "troche" za dużo
-
MAGNETYZERY
nie tylko Twoje brakuje jeszcze "NIE WARTO"
-
[B5 ADR] (1,8 B+G)Grzanie się silnika!Brak juz sił...... prosze o szybka pomoc
też za bardzo nie wiem jak to można inaczej zrobić :bicz3: szkoda że sie nie zapytaleś co dokładnie zrobili
-
Opinie na temat lamp DEPO
na reflektorze pisze wszedzie FK no i oczywiście pudełko całe FK-automotiv
-
[B5 AFN] Lampy z B6
będzie niedługo okazja na sciganym spocie pewnie
-
[B5 AFN] Lampy z B6
przyjez na spota to porównasz moje i keżora łącznie ze świeceniem i zmienisz zdanie
-
[B5 AEB] Uszkodzony slizg gorny wałko rozrzadu w 1.8T
miejmy tylko nadzieje że ta używaka będzie służyć próbowałeś z nim walczyć o nówke ??
-
[B5 1Z] Zapach Frytek
lej rope a nie olej jadalny a tak serio to musisz zlokalizować wyciek oleju i go usunąć bo moge sie domyślać że chodzi Ci o zapach palącego sie oleju jak np na rogrzany wydech leci
-
Opinie na temat lamp DEPO
powiem szczerze że link który podałeś do allegro to ja kupiłem właśnie lampy od tego typa takie właśnie tylko zwykłe chrom i nie wiedzieć czemu do domu przyszły mi identyczne lampy tylko że FK-automotiv nie wiem czy to był osobny przypadek czy tak po prostu jest w każdym razie świecą lepiej, wyglądają lepiej od valeo i są przystosowane już pod xsenon łącznie z dołączona instalacją
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja zawsze podziwiam ludzi którym ten silnik pali 8-9l i jeszcze chipsowany i Q ja przy bardzo spokojnej jeździe raczej mieszanej (bo strikte po centrum miasta cały czas to chyba sie nikt nie porusza) nie udało mi sie zejść poniżej 10L a mam serie bez Q i potrafie jeździć na prawde spokojnie znawcy tematu (byli pracownicy ASO) są zdania że to dobre spalanie więc jeszcze raz podziw dla ludzi którym to tyle pali
-
Czy w silnikach 1.8t słychać świsty tak jak w TDI...
otóż nie słychać
-
Czy w silnikach 1.8t słychać świsty tak jak w TDI...
a kolega wcale nie napisał czy mu słychać czy nie słychać
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
właśnie gdzieś zgubiłem ich wizytówke ale to jest róg krasickiego i katowickiej trwało to jeden dzień tzn rano zostawiłem im auto i popołudniu odebrałem
-
[B5 AEB] Jakie zmiany do 1.8T biorąc pod uwagę montaż gazu ?