Treść opublikowana przez grom
-
Złącze radio Concert
jeżeli chodzi Ci o opis wyjść z tyłu to gdzieś mam, daj maila.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no to ori homelinka miał nie bedę, zostaje sposób kolegi artua2 ,całkiem zresztą zmyślny Zastanawiam się tylko czy trzeba zmianiać cała lampke, czy wystarczy guziki i blende? juz wiem.. Sprawdziłem cene samego guzika, 570 pln!!! +130 blenda ,trzeba szukac na alle całej lampki..
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tak Dobrze ze mam solary Powiesz co tam trzeba do tego homelinka, oprócz sterownika i słonecznika z przyciskami, jakąs antene??
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiek, zrobiłeś u siebie homelinka???
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Siemano, u mnie też dziala, robiłem błąd bo nie wpisywalem najpierw security code. Pomyślałem,że jak sterownik nie wola to nie ma po co. Oczywiście dopiero jak wpisalem to poszło.
-
Proszę o poradę-koła do A4 B8???
Szkoda gadać, tez bym oddał za taką akcje,choc pewnie koszta wysyłki wysokie.
-
Rozmiar głośników
W przednich drzwiach są głośnik 200mm nie 165mm, z tyłu są 165mm:wink:
-
dyfuzor tylnego zderzaka sedan B8
Sa dokładki s line z otworem na hak. np. A4 B8 S LINE KOMBI 8K DOKŁADKA DYFUZOR TYŁ SEDAN (3065944170) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
System START/STOP bezkluczykowy czy w tedy otwieranie dzwi również ?
Powinno być tak .ze jak podchodzisz do auta z kluczykiem w kieszeni i chwytasz za klamke, to drzwi sie powinny odryglowac.
-
Rozmiar opon letnich
Jaki masz zawias??
-
Montaż PDC przód
Nie wiem czy masz MMI 2G czy Concerta ? moze to cos pomoze http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-audi-parking-system-mmi-2g-upgrade-czujnikow-przod-automat-zalaczanie-193699/index6.html Zalozyłem ,że tą obowiązkową pozycje kolega juz przerobił
-
Montaż PDC przód
To powinno pomóc:Park Distance Control - APS+ nachrüsten - A4-Freunde.COMmunity
-
slizgające się nowe sprzęgło
Tak cos czułem że łatwo nie bedzie.. To słoneczko odpowiada za siłe docisku, bo radzikowski usztywnia właśnie te blaszki. Dziwne jest to ,ze tak nagle osłabł ten docisk. Jak tak teraz sobie porównuje z drugim autem (Golf 6) ,w ktorym pedał w porównaniu z a4 chodził mega leciutko to teraz u mnie chodzi jeszcze lzej. Może pompa sprzegła nie domaga albo co?? cos musi byc nie tak bo coraz wiecej osób ma problem. Zbyszek bedziesz próbował zakładać ten docisk z 3,0??
-
Proszę o poradę-koła do A4 B8???
Nawet dwie.. ale jak pozostałe dwie opony idealne to i tak cena dobra. Felgi fajne ,dzieki temu ze z a6 masz 5mm dystans gratis:wink:
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Sprzęgło od 170 jest takie samo. Temat znany,szukamy rozwiazania wtym wątku :http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/slizgajace-sie-nowe-sprzeglo-264558/
-
slizgające się nowe sprzęgło
Super, fajnie że masz taką możliwośc, trzymam kciuki zeby pasowalo. jest to jakis pomysł ,ale może uda sie jakies ori czesci zastosować. Niestety w b8 wyjecie sprzegła to min jeden cały dzien dla ogarnietego warsztatu (z reguły potrzebuja dwa) Zibi, u mnie nie bylo wiekszej róznicy w pracy pedalu, ale tez stawiam na docisk.
-
Lusterko zewnetrzne B8
Jak widać nie ma reguły, swoją droga dziwne że zapakoowali najbogatszy sterownik do auta bez grzania luster.. Jak kupiłeś na allegro, zawsze możesz zwrócić.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
A nie myślałeś o białym podświetleniu zamiast czerwonego? Bardzo fajnie to wyszło, ale tez uważam ze białe diody były by bardziej odpowiednie:) Jak to zrobiłeś wyginałeś jakąś plekse ręcznie ,czy to jakis gotowy element?? ok juz widze, to jest wycięte tak??
-
Jakie felgi alu i opony do 8k0 Avant?
Ja mam 190km u siebie, delikatnie czuje przejście z 225/17 na 245/18. Wg mnie wiekszy wpływ na osiągi ma szerokość niż średnica. Gdybym teraz kupował ,pewnie lyknal bym 19'
-
Lusterko zewnetrzne B8
Jakby ktoś widział foto wkłady w dobrej cenie , dajcie cynk
-
Demontaz Podłokietnika , Tunelu Konsoli środkowej , Gałki zmiany biegów
Tym bardziej że, ani koszta tunelu z podlokietnikiem nie są wielkie, ani filozofii w wymianie nie ma żadnej.
-
Lusterko zewnetrzne B8
Nie, zdjecie tapicerki to podstawa ale to banał. Pod fotochrom i składanie to muszą być te z zamalowanymi prostokątami. Na pewno końcówka b jest ok bo taka mam u siebie.
-
Lusterko zewnetrzne B8
Na sterownikach są takie prostokąty, które są w zależności od wyposażenia albo całe zamalowane,albo w połowie albo puste- te najuboższe.obstawiam że Twoje są puste. Jak coś to mam, sterowniki te w połowie zamalowane. Grzanie obsługują na bank. Zostały mi bo u siebie wymieniłem lustra na full opcje z asystentem pasa itd.. Oddam za grosze bo mi zawadzaja.
-
Jakie felgi alu i opony do 8k0 Avant?
---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ---------- Panowie, jakie et macie przy tych 18?? Przy 18' ET 47 A spalanie to przy szerokosci 245 na pewno ciut wyzsze niz 225, to samo sie tyczy dynamiki tzn ja czuje u siebie ,ze delikatnie 245/18 muli auto.
-
Jakie felgi alu i opony do 8k0 Avant?
Powiem Ci tak, moje auto na 1bv fabrycznie miało koła 225/50/17, na lato kupiłem ori 18' z oponami 245/40. Po zmianie jeżdziło mi sie srednio, głównie ze względu na ciąganie auta w koleinach. Pomyslałem ze zmienie kapcie na 225/45/18, i ok jezdziło sie lepiej ,ale po jednym sezonie wracam do 245/40 bo: Opona 225 jest wg mnie za bardzo naciągnieta na fele 8,5 cala, przez co latwiej o uszkodzenie, po drugie gorzej wypełnia nadkole i wygląda to srednio.