Treść opublikowana przez kubson
-
Vag 11.11 nie działa
a ten 10.64 jest dobry ?
-
Vag 11.11 nie działa
A jak poznać, że ori lub nie ori ? Pewnie nie ori nie wiem Właczył mi sie na VCDS 10.64. Lepsze toto o zwykłego kabla kkl do vaga od viakena ?
-
Vag 11.11 nie działa
Witajcie, Dostałem od znajomego serwisanta kabel vag 11.11 HEX+CAN dual-k & can USB rev B Ściągam VCDS z rosstech tego 15.x.x niby go instaluje jako sterownik ale w programie go nie widzi. Zły program czy o co chodzi ?
-
Zgubione klucze do auta - brak kopii...
No to także opcja, ale biorą za to 3 stówki minimum. Zadzwoń do ASO może cena będzie podobna
-
Zgubione klucze do auta - brak kopii...
W serwisie Ci wyrobią gotowca za 500zł+ Klucz Ci dorobią do stacyjki ale musisz znac kod immo, są czasami w książkach. Jeśli nie to zmiana komputera i do niego komplet kluczy do stacyjki itp itd
-
BODYKIT DJ tuning
hahahaha piękne
-
Auto nie odpala, brak mocy.
Oddaj do regeneracji... Nie baw sie w maskowanie syfa pudrem
-
Ogrodzenie Betonowe Sąsiada...
Ja bym tuje postawił
-
Dziwne rzeczy dzieją się z radiem
Tak sie dzieje jak laser jest złom Lub z płytą/nagraniem płyty coś nie tak.
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-21716-Alonso_przyznal_sie_do_odmy_plucnej_i_peknietych_zeber.html Tak z ciekawostek Alonso nie wystąpi w GP Bahrajnu
-
Altanka ogrodowa
No tak, kase sie za altany itp zbiera ładną Ale to nic trudnego Jedna osoby do pomocy i lecicie z projektem A później jaka satysfakcja z roboty. Sam sobie zrobiłem dwie
-
Ataki w Brukseli
Oni tacy dobrzy...
-
Takie tam M4
To powiem Ci ,że GRUBO, 31 litrów żeby wyszło to chyba jazda po torze inaczej sobie tego nie wyobrażam, no chyba że na prawdę cały czas opór po mieście i zdaje sobie sprawę z tego że takie auta nie mają limitu spalania. U mnie średnie spalanie z 5,5 kkm 13.5l , także uważam ,że to rewelacja Ja również potwierdzam ,że to auto jest za***iste i nic mu powiem szcerze nie brakuje, jest po prostu idealne Zarzuciłem już koła z oponami letnimi, bo zimówki na tylnej osi w oczach giną. Zdjęcia wrzucę niebawem. Cały czas był opór tak dosłownie . Ogólnie do tego momentu M4 nie zaliczałem do rodziny eM, przepraszam zmieniam zdanie Z ciekawostek obok Ikei w kato pokazało 290 A szukasz jeszcze jakiegoś boxa ? Bo jak coś to moge Ci polecić jeden wymysł
-
Mobilna aplikacja GPS.
Jak nawigacja to tylko automapa, w telefonie jeżdze na mapach google
-
Takie tam M4
Jeździłem dziś M4 i zmieniłem zdanie o tym aucie jest za***iste Tyle, że średnie spalanie z całego dnia wyszło mi 31 litrów
-
Samochód dla młodego
Astra F GSI z c20xe, lub corsa b z jakimś swapem na c20xe. młody będzie zadowolony
-
Clio IV skrzypi na policjantach
Musisz sam sprawdzić.. wszystko może skrzypieć, dosłownie.. Do mechaniora albo SKP i będzie wiadome
-
F1, Rajdy i Motorsport
Super wyścig, szkoda tylko, że mclareny dalej w ciemnej ... ich tempo a raczej Buttona a Alonso do 17 okrążenia było mizerne. Ma wpaść sporo poprawek to kto wie Haas świetny rezultat, 6 miejsce tylko dzięki czerwonej fladze i braku pitu
-
Auto nie odpala, brak mocy.
podepnij ten komputer w końcu..
-
Janusze Tunningu :D
Coś pięknego
-
tak sie szanuja pracownicy serwisu audi&vw Lubin :) video!
Takie teksty/zachowanie to nic... Pracowalibyście na budowie to dopiero byście wiedzieli jak sie do siebie odzywa
-
Janusze Tunningu :D
Dzisiaj jest moda na tak zwanego "gruza" ma być nisko i szeroko ( z kozackimi felgami) reszta jest nie ważna a najlepiej jak by była "gruzowata"
-
F1, Rajdy i Motorsport
SkySport Wykupiłem Eleven, i już pierwsza nocka zarwana. Oglądał ktoś dwa pierwsze treningi nowego sezonu ? Może być ciekawie
-
Janusze Tunningu :D
nisko szeroko negatyw.. całokszałt jest za***isty.. Gdy na niego patrze to przypomina mi sie ten kredens ( idzie bokiem jak szalony)
-
Janusze Tunningu :D
Sory... ale ten malacz jest za***isty...