Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. a ten 10.64 jest dobry ?
  2. A jak poznać, że ori lub nie ori ? Pewnie nie ori nie wiem Właczył mi sie na VCDS 10.64. Lepsze toto o zwykłego kabla kkl do vaga od viakena ?
  3. Witajcie, Dostałem od znajomego serwisanta kabel vag 11.11 HEX+CAN dual-k & can USB rev B Ściągam VCDS z rosstech tego 15.x.x niby go instaluje jako sterownik ale w programie go nie widzi. Zły program czy o co chodzi ?
  4. No to także opcja, ale biorą za to 3 stówki minimum. Zadzwoń do ASO może cena będzie podobna
  5. W serwisie Ci wyrobią gotowca za 500zł+ Klucz Ci dorobią do stacyjki ale musisz znac kod immo, są czasami w książkach. Jeśli nie to zmiana komputera i do niego komplet kluczy do stacyjki itp itd
  6. kubson odpowiedział(a) na Pjetrek92 temat w Audi A4 B6
    hahahaha piękne
  7. Oddaj do regeneracji... Nie baw sie w maskowanie syfa pudrem
  8. Ja bym tuje postawił
  9. Tak sie dzieje jak laser jest złom Lub z płytą/nagraniem płyty coś nie tak.
  10. http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-21716-Alonso_przyznal_sie_do_odmy_plucnej_i_peknietych_zeber.html Tak z ciekawostek Alonso nie wystąpi w GP Bahrajnu
  11. No tak, kase sie za altany itp zbiera ładną Ale to nic trudnego Jedna osoby do pomocy i lecicie z projektem A później jaka satysfakcja z roboty. Sam sobie zrobiłem dwie
  12. Oni tacy dobrzy...
  13. kubson odpowiedział(a) na Carlos* temat w Inne marki
    To powiem Ci ,że GRUBO, 31 litrów żeby wyszło to chyba jazda po torze inaczej sobie tego nie wyobrażam, no chyba że na prawdę cały czas opór po mieście i zdaje sobie sprawę z tego że takie auta nie mają limitu spalania. U mnie średnie spalanie z 5,5 kkm 13.5l , także uważam ,że to rewelacja Ja również potwierdzam ,że to auto jest za***iste i nic mu powiem szcerze nie brakuje, jest po prostu idealne Zarzuciłem już koła z oponami letnimi, bo zimówki na tylnej osi w oczach giną. Zdjęcia wrzucę niebawem. Cały czas był opór tak dosłownie . Ogólnie do tego momentu M4 nie zaliczałem do rodziny eM, przepraszam zmieniam zdanie Z ciekawostek obok Ikei w kato pokazało 290 A szukasz jeszcze jakiegoś boxa ? Bo jak coś to moge Ci polecić jeden wymysł
  14. Jak nawigacja to tylko automapa, w telefonie jeżdze na mapach google
  15. kubson odpowiedział(a) na Carlos* temat w Inne marki
    Jeździłem dziś M4 i zmieniłem zdanie o tym aucie jest za***iste Tyle, że średnie spalanie z całego dnia wyszło mi 31 litrów
  16. Astra F GSI z c20xe, lub corsa b z jakimś swapem na c20xe. młody będzie zadowolony
  17. Musisz sam sprawdzić.. wszystko może skrzypieć, dosłownie.. Do mechaniora albo SKP i będzie wiadome
  18. Super wyścig, szkoda tylko, że mclareny dalej w ciemnej ... ich tempo a raczej Buttona a Alonso do 17 okrążenia było mizerne. Ma wpaść sporo poprawek to kto wie Haas świetny rezultat, 6 miejsce tylko dzięki czerwonej fladze i braku pitu
  19. podepnij ten komputer w końcu..
  20. Coś pięknego
  21. Takie teksty/zachowanie to nic... Pracowalibyście na budowie to dopiero byście wiedzieli jak sie do siebie odzywa
  22. Dzisiaj jest moda na tak zwanego "gruza" ma być nisko i szeroko ( z kozackimi felgami) reszta jest nie ważna a najlepiej jak by była "gruzowata"
  23. SkySport Wykupiłem Eleven, i już pierwsza nocka zarwana. Oglądał ktoś dwa pierwsze treningi nowego sezonu ? Może być ciekawie
  24. nisko szeroko negatyw.. całokszałt jest za***isty.. Gdy na niego patrze to przypomina mi sie ten kredens ( idzie bokiem jak szalony)
  25. Sory... ale ten malacz jest za***isty...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.