Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 AFB] Powietrze na dopływie do filtra paliwa.
Witam Zawsze gdy gasze samochód paliwo z węża od baku do filtra paliwa poprostu spływa nie wiem co z tym zrobić już, filtr paliwa zmieniony zaworek zwrotny też, próbowałem dać praktycznie wszędzie dodatkowe zaworki ale nic nie dały. Aby ograniczyć tą ilość powietrza które idzie do pompy zaraz po odpaleniu to na tym dopływie zaraz przy filtrze dałem zaworek zwrotny że powietrza jest teraz tylko około 2cm pustego wężyka. Coś z pompa w baku ? Na pełnym baku też sie to dzieje. Prosze o pomoc. Pozdrawiam[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 16:11_________________________________________________Nikt sie z czymś takim nie spotkał ??[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 07:45_________________________________________________szkoda
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
Petarda to to nie jest. Ale całkiem ładna
-
[VW Sharan] Zwiększone zużycie paliwa, brak mocy powyżej 2200tyś obrotów
Jak by to był kat to przecież by mu sie w chwile zaczoł przegrzewac.
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.teamsassociation.org/
-
Czy rzeczywiście 200tys przebiegu w TDI to dużo?
Przebiegi około 130kk zdarzaja sie w samochodach 10 paro letnich na luzzie.. Większąść ma zawsze nie jedno a chociaż 2 auta . Na moim przykładzie podam, mam samochod z salonu 96r. nalatane tylko 140kk a to dlatego ze praktycznie co rok-2 lata zmieniam samochód którym pokonuje 50kk. Teraz moje audi ma chyba juz 210 o sprzedaż sie nie boje bo jej stan jest idealny napewno ktoś z rodziny kupi w chwile..
-
Aukcje za 10 groszy, ktoś licytował, coś wygrał???
Kolega kilka rzeczy kupił bardzo tanio
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ręka jest ciepła a to najważniejsze i rusza palcami, czekają go jeszcze różne operacje ale miejmy nadzieję że szybko z tego wyjdzie Ważne także ze go boli
-
F1, Rajdy i Motorsport
Myślisz że złamana noga, ręka i ramie w kilku miejsach da mu możliwość jazdy chyba sobie kpisz...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ale do F1 raczej nie wróci to sie nie ma co jarac..
-
F1, Rajdy i Motorsport
Lotus Renault GP wydało komunikat: "Po przejściu szczegółowych badań u Roberta Kubicy zdiagnozowano wielokrotne złamania ramienia, nogi i ręki. Obecnie kierowca jest poddawany zabiegom chirurgicznym w szpitalu. O 16:30 menedżer Roberta, Daniel Morelli, będzie odpowiadał na pytania mediów przed wejściem do szpitala"
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kuzoj powiedział bardzo `mądre` rzeczy
-
F1, Rajdy i Motorsport
Formula 1 jest wyjatkowo bezpiecznym sportem a ten mit igrania ze smiercia to pozostalosci z dawnych czasow. Teraz kokpit bolidu jest tak wytrzymaly ze nie zlamalby sie nawet jakby spadl z ksiezyca. A rajdy sa wyjatkowo niebzpieczne.
-
F1, Rajdy i Motorsport
bardziej bówmy sie o noge !! przeciez bariere ktora sie przebiła przez samochod go w nia trafila ;/
-
F1, Rajdy i Motorsport
ale z tą bariera to było wiadome od poczatku. zaintubowany bo stracił przyczepność i miał problemy z oddychaniem to jest pewne
-
F1, Rajdy i Motorsport
samochod wrak ale masakra ;( ;( ;( ;(
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.sportmediaset.mediaset.it/formula1/photogallery/3931/kubica-le-immagini-dellincidente.shtml[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 13:13_________________________________________________Musiał stracić chociaz na chwile przytomność skoro był zaintubnowany :wallbash: :wallbash:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kubica poddany intybucji. te bariery niby przebiły auto Coś jest nie tak na 100% gdyby było ok chociaż jakies mizerne złamanie to by już dawno info było
-
F1, Rajdy i Motorsport
`reka całkowicie zmiazdzona`... o 14 szpital wyda OFICJALNE INFO O KUBICY !
-
F1, Rajdy i Motorsport
Poczekajmy do 12.30 wtedy wyniki badań będą i bedziemy mogli pisać co mu tak naprawde jest ;/
-
F1, Rajdy i Motorsport
zero inteligencji..
-
F1, Rajdy i Motorsport
Śmieszny jestes też tak moge napisać jako dziennikarrz
-
F1, Rajdy i Motorsport
skad masz takie info `PEWNE` ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
TAta roberta powiedział ze wygląda to paskudnie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ponoć ma złamania to sobie pojezdzi w tym sezonie :gwizdanie:
-
[B5 AFB] Jest na forum jakiś znawca tiptronika?
No ale żeby było czuć szarpnięcie to coś nie tak jednak.