Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Witam Zawsze gdy gasze samochód paliwo z węża od baku do filtra paliwa poprostu spływa nie wiem co z tym zrobić już, filtr paliwa zmieniony zaworek zwrotny też, próbowałem dać praktycznie wszędzie dodatkowe zaworki ale nic nie dały. Aby ograniczyć tą ilość powietrza które idzie do pompy zaraz po odpaleniu to na tym dopływie zaraz przy filtrze dałem zaworek zwrotny że powietrza jest teraz tylko około 2cm pustego wężyka. Coś z pompa w baku ? Na pełnym baku też sie to dzieje. Prosze o pomoc. Pozdrawiam[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 16:11_________________________________________________Nikt sie z czymś takim nie spotkał ??[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 07:45_________________________________________________szkoda
  2. Petarda to to nie jest. Ale całkiem ładna
  3. Jak by to był kat to przecież by mu sie w chwile zaczoł przegrzewac.
  4. http://www.teamsassociation.org/
  5. Przebiegi około 130kk zdarzaja sie w samochodach 10 paro letnich na luzzie.. Większąść ma zawsze nie jedno a chociaż 2 auta . Na moim przykładzie podam, mam samochod z salonu 96r. nalatane tylko 140kk a to dlatego ze praktycznie co rok-2 lata zmieniam samochód którym pokonuje 50kk. Teraz moje audi ma chyba juz 210 o sprzedaż sie nie boje bo jej stan jest idealny napewno ktoś z rodziny kupi w chwile..
  6. Kolega kilka rzeczy kupił bardzo tanio
  7. Ręka jest ciepła a to najważniejsze i rusza palcami, czekają go jeszcze różne operacje ale miejmy nadzieję że szybko z tego wyjdzie Ważne także ze go boli
  8. Myślisz że złamana noga, ręka i ramie w kilku miejsach da mu możliwość jazdy chyba sobie kpisz...
  9. Ale do F1 raczej nie wróci to sie nie ma co jarac..
  10. Lotus Renault GP wydało komunikat: "Po przejściu szczegółowych badań u Roberta Kubicy zdiagnozowano wielokrotne złamania ramienia, nogi i ręki. Obecnie kierowca jest poddawany zabiegom chirurgicznym w szpitalu. O 16:30 menedżer Roberta, Daniel Morelli, będzie odpowiadał na pytania mediów przed wejściem do szpitala"
  11. Kuzoj powiedział bardzo `mądre` rzeczy
  12. Formula 1 jest wyjatkowo bezpiecznym sportem a ten mit igrania ze smiercia to pozostalosci z dawnych czasow. Teraz kokpit bolidu jest tak wytrzymaly ze nie zlamalby sie nawet jakby spadl z ksiezyca. A rajdy sa wyjatkowo niebzpieczne.
  13. bardziej bówmy sie o noge !! przeciez bariere ktora sie przebiła przez samochod go w nia trafila ;/
  14. ale z tą bariera to było wiadome od poczatku. zaintubowany bo stracił przyczepność i miał problemy z oddychaniem to jest pewne
  15. samochod wrak ale masakra ;( ;( ;( ;(
  16. http://www.sportmediaset.mediaset.it/formula1/photogallery/3931/kubica-le-immagini-dellincidente.shtml[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 13:13_________________________________________________Musiał stracić chociaz na chwile przytomność skoro był zaintubnowany :wallbash: :wallbash:
  17. Kubica poddany intybucji. te bariery niby przebiły auto Coś jest nie tak na 100% gdyby było ok chociaż jakies mizerne złamanie to by już dawno info było
  18. `reka całkowicie zmiazdzona`... o 14 szpital wyda OFICJALNE INFO O KUBICY !
  19. Poczekajmy do 12.30 wtedy wyniki badań będą i bedziemy mogli pisać co mu tak naprawde jest ;/
  20. zero inteligencji..
  21. Śmieszny jestes też tak moge napisać jako dziennikarrz
  22. skad masz takie info `PEWNE` ?
  23. TAta roberta powiedział ze wygląda to paskudnie
  24. Ponoć ma złamania to sobie pojezdzi w tym sezonie :gwizdanie:
  25. kubson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    No ale żeby było czuć szarpnięcie to coś nie tak jednak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.