Treść opublikowana przez eMeM
-
Ceny paliwa marzec 2026
statoil stargard pb95 5,20 on 5,09 jest gdzies drozej ???
-
Polecane opony letnie
taa bo to opony z innej planety :gwizdanie: 3.0 na zimnych to na rozgrzanych do 4.0 będzie rosnąc - dla mnie rewelka
-
inne [a6 c5] czy to są odpowiednio dobrane wartości opon?
dowiedz się jeszcze jakiej szerokości są te felgi
-
Ceny paliwa marzec 2026
no nie wiem w szczecinie jak były korki tak są nadal, a jest nawet gorzej, bo większość jeździ wolniej aby mniej palił ..... ze świateł to połowa rusza chyba z III biegu
-
[B5 ADP] 235/45/17 Będzie obcierac na ori zawieszeniu
na seryjnym zawieszeniu odległość między oponą a błotnikiem to chyba z metr to czego ty sie boisz
-
[ALL] Warto Kupić te Koła 17" S-line
za ta kase płacisz tak naprawdę za same felgi bo opony w obu linkach nadają się tylko na wymianę w 1-wszym linku chińczyki LINLONG w 2-gim linku 2 opony to pierwsza wersja Michelin pilot sport zakładane mniej więcej w latach 2000-2002 ..... a pozostałe 2 są tak łyse że nie widać nic oprócz tego że są asymetryczne ...
-
[B7 BPW] Zmiana na 19" Pomocy.
felgi tak ale opony nie, to jest rozmiar z A8 / BMW 7 / S-class, do tych felg musiałbyś założyc 235/35/19 ale jeśli piszesz że masz standardowe zawieszenie to nie zakładaj 19" bo będzie to wyglądało komicznie, musi być koniecznie gleba przynajmniej -35mm
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
bądźmy szczerzy - który 67-latek nakleja znaczek S4 na diesla ? :gwizdanie: fele kox ale bez gleby to to średnio widze
-
Polecane opony letnie
ja jeżdzę na Kumho KU31 Ecsta SPT w rozmiarze 235/35/19 i w kategorii cena/jakość są bardzo dobre (600 PLN/sztuka), jednak do moich zdecydowanych faworytów czyli Pirelli p zero rosso niestety sporo im brakuje, ale to już inna półka cenowa (ponad 1000 za sztuke) porównałbym je jakościowo do Uniroyal rainsport
-
Ceny paliwa marzec 2026
Neste Szczecin Pb95 - 4.97, chyba jedyna stacja w mieście gdzie Pb95 poniżej 5 zł, wszędzie indziej 5.05 i 5.06 przy przebiegach rzędu 1500 km miesięcznie na benzyne idzie 250zł więcej niż w 2009 ... każdego miesiąca ..... rocznie przez tą bandę złodzieji mogłbym nowe felgi za to kupować
-
[ALL] Czy zna ktoś markę felg ATURA WHEELS ??
3 lata jeździłem na takich własnie 18" w A4 i nigdy prostować ich nie musiałem
-
[ALL B6] Jaki maksymalny rozmiar opon na felgi 18''
przecież 225/45/18 to już jest rozmiar opony jak w znacznie większych A6 C6, BMW E60 czy E-klasie - a Ty się jeszcze zastanawiasz czy można wyższe ? znacznie lepiej będzie jak założysz małe 17" i wysoki balon 225/45 niż robić SUV z A4 i zakładać koła z większych aut
-
Ceny paliwa marzec 2026
do końca lutego tak było, za 10 pkt. 15gr mniej na litrze za standardowe pb/on/lpg lub 30gr mniej na litrze za v-power w sumie pb95/on wychodziło taniej niż na neste a v-power schodził poniżej 5 zł/litr :gwizdanie:
-
[ALL B6] 235/50/18
chętnie zobaczyłbym jak wygląda A4 B6 na oponach z A6 Allroad, musi być extra
-
F1, Rajdy i Motorsport
jutro o 10 prezentacja Ferrari
-
[ALL] Opony Nankang NS2
auto masz mocno obniżone i jeździsz na rozmiarze opon z A6 C6 ? przecież 205/60/16 to się ledwo w standardowym zawieszeniu mieszczą
-
[ALL] Opony Nankang NS2
gdzie kupiłes komplet tych falkenów za 2000 ? najtaniej na internecie widze po 650pln/sztuka ani uniroyal ani tym bardziej przereklamowa fulda nie są lepsze od tych falkenów
-
[ALL] Opony Nankang NS2
cena/jakosc nankang ns-2 rewelacja co prawda blado wyglądają przy p-zero rosso (większość opon przy niej wypada blado) - ale u mnie w poprzednim aucie spisywały się lepiej niż dunlopy 3000A za 60% ceny dunlopów
-
Ceny paliwa marzec 2026
Orlen Stargard Pb95 4,96 Verva 5,19 jest gdzieś drożej ?
-
[ALL] Spalanie, a szerokośc opony
trasa, tempomat załączony, przy 90km/h 225/45/17 pali ok. 0,5l więcej niż 205/55/16 przy wyższych prędkościach powyżej 160-180km/h różnica wynosi nawet 1,5l
-
[ALL B6] Pozytywy i negatywy A4 b6 z silnikiem diesla
taki temat nie ma sensu, ponieważ zalety diesla zaczynają się i kończą na niższym spalaniu - za to temat diesel vs LPG to jest temat rzeka, ale nie o tym żeby nie było że jestem jakims fanatykiem benzyny - mam w domu zarówno diesla do nabijania kilometrów jak i benzynę do zabawy a z tym spalaniem diesla - benzyna przy obecnych temperaturach potrzebuje 3 max 4 km do osiągnięcia temp roboczej - diesel co najmniej 3x tyle, a niedogrzany motor = znacznie wyższe spalanie w efekcie jadąc 10-15km do pracy w mieście rożnica w spalaniu w dieslu i benzynie jest tak mała, że często auto jest zostaje sprzedane zanim zwróci się te kilka tys. PLN które zostały dopłacone do diesla komu potwierdziłem ? osobie która twierdzi że skrzynia VI w AVF musi być dłuższa niż V w AWX, bo przecież tu jest 6 biegów a tu 5 ? to fakt muszę się tym mocno przejąć
-
[ALL B6] Pozytywy i negatywy A4 b6 z silnikiem diesla
tak, są inne, przy 100 km/h w AVF na VI jest o 100 obr/min mniej niż w AWX na V różnica żadna - a w mieście przez te 6 biegów w avf musisz nawachlować się jak głupi, bo przy 50 km/h jest już 2000 obr na III biegu ...... a te 310nm to jest osiągane chwilowo przy 1900 obr/min i od ~ 2000 obr/min AWX I AVF mają takie same wykresy co do samego tematu, jeśli nie robisz dużych przebiegów powyżej 30 tyś. km rocznie to i w ogólnym rachunku kupno i utrzymanie 1.8T wyjdzie taniej niż 1.9tdi ze standardowymi 180tys km na blacie , i do tego masz wyższą moc w standardzie + większy potencjał w rozwoju + brak budzącego pól osiedla dźwięku traktora pod maską
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
to trzeba było zostać księdzem mają super extra, ale żeby nim być to nikt nie chce
-
F1, Rajdy i Motorsport
tak, Robert wczoraj rano wygrał 3. trening, dobrze ze jestes na czasie a w newsie jest o nim cale 1 zdanie
-
F1, Rajdy i Motorsport
3 okrazenia z rzedu robil najlepsze czasy w Q3, nawet nie robiąc tego ostatniego okrazenia byl 0,2s szybszy od vettela, na ostatnim dorzucil jeszcze prawie 1 sekunde to nie jest zaden fart, tylko bolid ustawiony ewidentnie 100% na sucho, i dlatego ta magiczna jazda zaczela sie dopiero na slickach