Treść opublikowana przez sector
-
[ B6 AWX] Czarna A-4 po tuningu silnika i po sesji zdjęciowej /avant-SECTOR-ROTCES
guma robiona na Afrykę - w fabryce Dunlop Latalem już na takich w B5 - i dobrze się spisawały - wytrzymuje wys. temp i nie zdziera się tak szybko jak nasze polskie firmowe . Zdecydowałem się na zakup mniej markowy , aby trochę ciąć koszta ,bo na ten rok jest jeszcze planie troche wydatków. to są opony ; Regal RD 3100 205/55R16 91 W _______________________________________________________________________________________________________ Kilka nowych gratów zawita wnet na pokładzie - czekam tylko na lepszą pogodę Uploaded with ImageShack.us
-
[ B6 AWX] Czarna A-4 po tuningu silnika i po sesji zdjęciowej /avant-SECTOR-ROTCES
Dzisiaj wykorzystałem ładną pogodę i wymieniłem Ori listwy na progach ( bez znaczka s-line ,ponieważ trafily się te w super cenie) oraz nowe dywaniki pod nogi Przed I po ---------- Post dopisany 18-03-2013 at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2013 at 21:25 ---------- Wiosenne zakupy
-
Truckerzy
Tygrys dobrze że nic ci sie nie stało , auto się naprawi .
-
snieg na aucie
Pod blokiem nie można palić auto kilka min , bo straznicy texasu wlepiają mandat (wg przepisów nie wolno palić na postoju dłużej chyba niż 1min)
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
ucho.77 - Super opis
-
[B5 AFN] Zielony avant Ka4mila
Ładny kolorek Zapodaj zdjęcia środka. Rozrząd sam modzisz?
-
Ciężko odpala na zimnym
Obstawiałbym za świecami i ewent kable - kiedy wymieniałeś ostatnio świece ?
-
snieg na aucie
śnieg na 3cm i wodę > ściągam gumą . śnieg na 10cm > szczotką jak xBladex Lód > zostawiam Czym drapiecie lód z szyby ? Widziałem takie zdrapki z metalowymi koncówkami (jak szpachla do ściągania tapet ) używa ktoś takie cóś ?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Ja miałem B5 / 96r / 1,9tdi /90ps / 1Z / - Jak sprzedałem na zegarku było 260k , ale realnie było 360k (poprzedni właściciel bez sensu cofnął o 100tyś) A4 chodziła jak lalunia - jak się dba , to nie ma problemu z tymi silnikami
-
System operacyjny Android
Mam HTC ONE X Jeszcze raz go będę musiał resetować , to na tory go wystawie!
-
System operacyjny Android
Mój HTC One , co miesiąc musi mieć reset , bo android się blokuje .
-
System operacyjny Android
Ja mam szajsfona HTC ONE - na Andku ( kiedyś miałem HTC II tynt -to był dobry sprzęt) teraz ciągle problemy Po aktualizacji - nie miałem klawiatury - no bo po co klawiatura w tel !! Tel musiałem resetować do ustawień fabryczny Znowu ustawiałem (personalizacja ) sobie tel - pulpit ikony -wiżdzety i pierdzielety Za 1 m-c , znowu mi karta wi-fi przestała działać - W servisie poradzili mi znowu reset !! Znowu ustawiałem (personalizacja ) sobie tel - pulpit ikony -wiżdzety i pierdzielety Piernicze takie nowinki techniczne ! Podobno to wina systemu Android - co miesiąc mam reset robić ! Wniosek - Proste kom. są najlepsze - a wszystko mogące szajsfony są nie dopracowane.
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
VTG - jaki NR. led (od 1 do 8) masz na myśli ?
-
Cena rozrządu b6 1.9 TDI 131 KM.
1800zł no tak wychodzi -Ja placiłem 1700zł -ale masz spokój i wiesz co założyłeś . Ceny tajli do audi są zawyżone - kolega za taki sam zestaw do Opla Vectry z 2005/120ps - zapłacił z montażem ok 650-700zł - No ale OOOO to nie Opel.
-
Gaśnica
Kurna przypomnialem sobie że nie mam gaśnicy - do czego to służy , bo chyba nie do gaszenia auta ? Widziałem pod marketem ostatnio jak jakiś paździoch się zapalił, to żadne gaśnice nie pomogły , dopiero drabiniaści dali radę .
-
Gaśnica - jaka i gdzie.
Ja pierdziu to po lewej apteczka na środku trójkąt i będzie zestaw jak znalazł , pod reką
-
okazyjna cena opony
10 lat to już parh - zleżałe - max 3 lata jak kolega wyżej pisał - Poczekaj jeszcze trochę z 2-3 tyg , zacznie sie sezon letni i napewno więcej okazji sie znajdzie na zime .
-
Przycisk spryskiwaczy lamp
To musi być jakiś guziczek , ala dzwonkowy , trzymasz -spryski działają zwalniasz-spryski wył. Bo jak zastosujesz zwykły stabilny - to jak naciśniesz to wylejesz cały płyn jak ci się zapomni .
-
owiewki
Owiewki na szyby - zalicza sie podobno do grupy "wieś tuning "- tak jak dywaniki alu pod nogi. Palacze chyba z tego korzystają - bo jadąc autem lubią puszczać dymka i wtedy im nie wieje na gębe. Smród w aucie i tak zostanie .
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
ucho.77 -dzięki za wstawienie materiału foto + opisu daniels - zgadzam opcja Nr5 - b.ładnie wygląda - tylko żeby dostać takie ori lampy -ah to by było trzacha - jak masz zapalone dzienne LED , to z tyłu lampki też ci świecą ?
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
kris-krzystof - ty masz opcję nr.1 ? trzacha - założyłeś te z modelu nr 3 (firmy xenonowe czy inny model?) ucho - wstaw link z twojego wątku przerobienia lampek XBladex - a jak to świeci jak jest ładne słońce na dworze - widać te ledy ? wszystkim dziękuję za materiał foto - i prosze o więcej. Przed podjęciem decyzji o wstawieniu i przeróbce lampek-led ,prosze zwrócić uwagę na temat poruszany również tutaj http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/ktorzy-rezaja-lampy-zarowki-hidy-ledy-zakladaja-paski-diodowe-itp-264836/ trzeba to zrobić tak aby było wszystko zgodnie z prawem , aby uniknąć kłopotu. Można wywnioskować więc - że wersja NR.5 - jest dosyć ryzykowna
-
Do tych którzy rezają swoje lampy, żarówki, HID'y, LED'y, zakładają paski diodowe itp
A jak komuś zajedziesz drogę i z twojej winy ci palnie , to idź sprawdż jego lampy z tyłu . Bo może mieć żarówkę -migacz /led - bez homologacji ciekawe czy ta np ma Homo ? Żarowka LED Ba15s 24 diodowa stop i migacz 8,50zl (3073565921) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bez sensu te przepisy są chwilami -
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
kupiłeś przygotowaną kratkę czy sam w niej rezałeś ?- Wstaw fotke !
-
Do tych którzy rezają swoje lampy, żarówki, HID'y, LED'y, zakładają paski diodowe itp
A zwróciliście uwagę na żarówki , które wymieniacie -czy mają homo Niedawno byłem w Hurtowni i pytałem o żarówki led na migacze w tyłek- No i gość mi odradził , bo podobno nie mają homologacji - Kupić mogę ,ale jak powiedział na własne ryzyko będę jeździć. I tak to jest , nawet jak bedą świecić bosko - a nie mają HOMO ! to masz problem !
-
System operacyjny Android
Ty Tzieland nic się nie zmieniłeś - "Sector"