Treść opublikowana przez misiek547
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a czy któryś z nich podświetla licznik po zapłonie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a no tak wyszło jakoś tak mnie zastanawia czy jest taka opcja w ogóle do włączenia w licznikach a4 ale miałem wcześniej licznik po pierwszym lifcie i tam po zapłonie od razu podświetlał blaty
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no to fakt. Komórka na bank będzie ta, tylko wartości są zagadką żeby dorwać licznik z a4 po lifcie z podświetleniem po zapłonie to już by coś wiedział więcej ---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- i teraz tak w moim liczniku z A4 jest ta wartość ustawiona na 35 i podświetlone są wyświetlacze w liczniku Karola z A6 tylko nie wiem który rocznik te wartości wyglądają następująco: F5 - wskazówki BD - blat FD - wskazówki i blat B5 - wyświetlacz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
poniżej jak w pasku to wygląda. Komórka w naszych licznikach jest ta sama tylko wartości inne 3. podswietlanie segmentow tarczy zegarow bezwzgledu na pozycje przełacznika światel. (po przekreceniu zaplonu) Adres $1ED (w niektorych modelach $21F) pod tym adresem ustawiamy co ma sie swiecic. nie interesuje nas jaka jest pierwsza cyfra, druga wstawiamy odpowiednio do: 0- brak podświetlenia 3- wyswietlacz 5- skala 7- skala i wyświetlacz 9- same wskazówki B- wskazówki i wyswietlacz D- wskazówki i skala F- wszystko np. pod adresem $1ED mam wartość 30 a chciałbym zeby wskazówki mi sie swiecily po przekreceniu kluczyka, zmieniam ta wartość na 39.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dla zainteresowanych komórka $1DE odpowiedzialna jest za podświetlenie tylko co do wartości to nie wiadomo o co biega bo różne jaja się dzieją po zmianie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Karol a pamiętasz jakie kodowanie masz w tym kanale 19
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ogólnie miałem wartość 35 zmieniłem ją na 39 i teraz mam podświetlenie, ale po wyciągnięciu kluczyka i otwarciu drzwi nie odpala wyświetlaczy z przebiegiem i godziną
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dobra byłem w aucie i teraz tak bawiłem się z tym podświetleniem. Info o tym jest zapisane na pewno w tej komórce tylko, że w blatach z a4 bynajmniej w moim przypadku wartości z blatu a6 na pewno nie podejdą. Próbowałem podmieniać i jak wpisałem mu wartość odpowiedzialną za włączenie oświetlenia blatu i wskazówek według wsadu z A6 to zapaliło mi się podświetlenie, ale jeszcze dodatkowo wyskoczył mi żyd
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jeśli chodzi o podświetlenie po zapłonie to właśnie rozkminiamy z Karolem. Już wiemy gdzie to się znajduje ale na razie brak logiki w wartościach
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zmien wsad na ten oryginalny co byl i zobacz co i jak Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dokładnie tak jak piszesz Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A soribuj wgrac oryginalny ci byl i zobacz jak to wyglada Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany pomoże kto? Zmiana wsadu i będzie działać Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak na mój gust zle masz zapięty sygnał spalania... czyli zegary dostają nieprawidłowe wartości dlatego tak wyświetlają... nie sadze. jak jade i przyspieszam spalanie rosnie a jak zwalniam to spada A zmienials wsad licznika? Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dołożenie manetki sterującej od fisa uciszenie kilku sygnałów zwierając do masy podłączenie sygnału spalania z kompa i adaptacja kluczyków ---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- dołożenie manetki sterującej od fisa uciszenie kilku sygnałów zwierając do masy podłączenie sygnału spalania z kompa i adaptacja kluczyków ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- a i jeszcze o ile się nie mylę to jeszcze musisz dołożyć czujnik temp. oliwy ale jak się mylę to na pewno zaraz ktoś mnie poprawi Dzięki za odp, mógłby się ktoś wypowiedzieć co do tej nieszczęsnej temp oliwy? bo na tym mi w sumie najbardziej zależy i nie chce robić jakiś emulatorów bo to bez sensu:wink: rób licznik II lift, wymień miskę, wsadz czujnik i podepnij pod licznik, jak Ci zależy na wskazaniach temp, to przy czujniku w misce, będziesz mial dodatkowo info o stanie oleju. A jak nie, to tak jak kolega mówi, kupuj licznik jak masz, wkręcaj czujnik w podstawę filtra i podpinaj pod licznik, tylko ja nie jestem pewien jak to wyglada w 99 roku... 99 nie miał przez przypadek czujnika już w misce? No ja mam rocznik 99 i nie miałem czujnika w misie Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jezeli to rocznik 99 to zadne emulatory nie sa potrzebne tylko czujnik w podstawe filtra wrzucasz Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
też mi się tak wydaje
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Z tym twoim spalaniem to dziwne skoro kodowanie masz dobre a może coś źle wpięte masz? Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ---------- jeżeli to coś z wsadem lub kodowanie zawsze można spróbować wgrać inny wsad i zobaczyć jak to będzie wyglądać jak co to jakiś wsad posiadam ---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- dołożenie manetki sterującej od fisa uciszenie kilku sygnałów zwierając do masy podłączenie sygnału spalania z kompa i adaptacja kluczyków ---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- dołożenie manetki sterującej od fisa uciszenie kilku sygnałów zwierając do masy podłączenie sygnału spalania z kompa i adaptacja kluczyków ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- a i jeszcze o ile się nie mylę to jeszcze musisz dołożyć czujnik temp. oliwy ale jak się mylę to na pewno zaraz ktoś mnie poprawi
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
szyba a o co chodzi z tym zalogowaniem bo nie czaje
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
ja mam taka i działa ok Antena GPS SMB VDO VW MFD MFD2 Navi Plus RNS2 Audi (2988113853) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Ja kupilem z allegro za 30zl i dziala za***iście Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a ile na zimnym.??? sygnal spalania mam do licznika . licznik pokazuje spalanie 51.1 do 52.0 l/100km . jak jade to skacze czyli widzi predkosc , przyspieszenie itd. ale czemu pokazuje tak duza wartosc Adaptacje masz ustawiona na disla jakie masz kodowanie licznika Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kaju możesz mi te wsady podesłać przeanalizuje sobie te podświetlenie i porównam z moim wsadem z a4
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kolego do licznika z a4 potrzebny ci jest tuner tmc który przekłada sygnał z radia can na sygnał can który odczytają zegary. Bo w pierwszych wersjach cana nie do końca były ze sobą zsynchronizowane sygnały z radia z sygnałami z licznika.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Adr to jest benzyniak 1.8 bez turbo Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk