Treść opublikowana przez Peres
-
[ALL B5] Wszytkie TDI, porady doświadczonych dla zmieniających turbinę po awarii.
standardowymi zestawami kluczy powinieneś sobie dać radę, jak masz podnośnik to plaża
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
patrz zdjęcie wyżej Świry Czekamy na odwilż, może Nosb znajdzie padake
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Jak idą Ci prace NOSB?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
jeszcze zarobi na tym....
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ostatnio w promocja była w Biedronce na pokrowce z napisem "Racing"
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
- Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
1.8 T + 17" ??? widziałem ją raz. Kobitka nie umie jeszcze cofać ani parkować miałem polewę z niej kiedyś pod carrefurem. A betke chyba już skasowała [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:21_________________________________________________Czyja niunia stała wczoraj w obrębie "Kwadratu" na Belzackiej EP 4025X B6 Avant na ramkach klubowych...?- [B6 AVF] Moja kruszynka.....
Radyjko Audi Concert czy coś takiego obecnie nie mam czasu na żadne mody.- [B6 AVF] Moja kruszynka.....
Ale czy wszyscy ludzie muszą oszukiwać...??? Zostawmy ten temat... Na wiosnę w aucie wylądują 17". Myślę jeszcze nad RNS-E lub jakiś lekki wirus.- [B6 AVF] Moja kruszynka.....
Zanim kupiłem mechanik sprawdził VIN sam o tym nie wiedziałem Więc furka ok. Zrobiłem od zakupu ponad 20 tys. km wiec dla mnie bajka jak do tej pory a wcześniej jeździłem Renault CLIO 1.2 60KM- Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
ja po 23 października będę w PL. Wiec piszę sie na każdego spota spot:D ja tam fuzję myję na myjce przy PEUK na Roosevelta głupie przyzwyczajenie , natomiast na myjce na ul. żelaznej po stronie Bliskiej myjka ma za***iste ciśnienie trzeba uważać znajoma jest wam B6 rejestracja E1 CAFE ??? należy do klubu??- [B5 1Z] Co to za rurka ??
wg mnie odma. Do wymiany....- Lalka 100% :D
nie lubisz zamkniętych pomieszczeń? a tak w ogóle w ostatnią sobotę koło 1 w nocy nie jeździłeś niunią po PTB a dokładniej koło MC w kierunku przejazdu na słowaka ???- Lalka 100% :D
widziałem niunie w realu, masz wątpliwości co do mocy??? z tego co pamiętam na ul. Wojska Polskiego jest hamownia możesz podjechać i sprawdzić. Może wreszcie będzie jakiś kompan z PTB na wyjazdy na spoty- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a może różowy? :tongue4:- Paliwo po pięć złotych!
A6 2.5 R5 Opału nie przepaliła, przypadek w rodzinie :/. Golf IV TDI 90 ps 50/50 opał dziwnie chodził. Brat cioteczny ma Golfa III 1.9 TD, i leje wszystko co jest jest podobne do ON aż mu zazdroszczę, ostatnio załatwił sobie beczułkę 200l czegoś co przypomina olej opałowy. Rekordowe spalanie 6l x 2.50zł=15 zł. Jest lepszy kozak? Prócz Tica LPG? P.S. No Bio paliwie nie mógł golf spod świateł ruszyć A co do cen paliw, nawet nie chcę się denerwować. Co oni robią z tą polską [*]- RS4 B5
- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ciekawe jak skrzynia bedzie znosić obroty wyższe niż 5 RPM. Hmmmmm- [B6 BAU] Moje "A4"
widziałem ją jakoś ostatnio... Może sklejimy jakiegoś spota?- Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
eeeejjj dlaczego mi nikt nie powiedział o spocie 3 lipca sam sobie jestem winny mogłem zaglądać tu częściej- Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja nieopodal.... Piotrków- Gdzie najdalej byliście swoją A4??
Moja trasa może nie najdłuższa ale za to pokręcona: sobota 16.30 kolega przyjeżdża do mnie. Brak pomysłów na wieczór. Zabieramy 2 dziewoje i kumpla (syn właściciela stacji cpn który na zasponsorował 75 l Pb 98) Śmigamy autem po okolicy do godziny 17.00 syn właściciela CPN-u wpadł na pomysł odwiedzić znajomych którzy byli w tym czasie w Mielnie na wakacjach. Z miejsca wyjazd. o 21 kontrola policji, totalne trzepanie auta. O 23.20 przejeżdżaliśmy przez jakąś wieś a tam była zabawa w OPS wiec zawitaliśmy na parę minut:). godzina 0.55 (dokładnie) Mielno. Impreza do 5 rano . 7.30 powrót, niestety mieliśmy pecha 2 h stania w korku. Ale na późny obiadek zdążyliśmy do domów. ] Auto Audi 100 2.3 E. Trasa 1068 km. Auto spaliło 105 l benzyny i 1.2l oleju 4 l płynu do spryskiwaczy .- [INNE] Olej silnikowy do 1.9 TD
Mam na stancji w domu prócz B6 golfika 3 1.9 TD chłopina pracuje cały czas na ma oleju mineralnym Mobil 1 (kupowanym w polsce). Trafia mi sie okazja zalać silnik olejem CASTROL GTX 15w40 oryginalny z niemcowni. Nie będzie żadnych przeszkód z przejściem na olej innej firmy bo różne zdania i opinie słyszałem. Dziękuje i pozdrawiam.- [ALL] Moja Księżniczka......... Czyli Łada samara w całej okazałości
Kiedyś człowiek był głupi i młody chciał się wyszaleć i miał dziadkową Łade SAMARĘ ale to dawne dzieje i być może wielu z was się goli żyletkami z owego autka. Auto posiadało: * Bajeranckie fotele "lotnicze" * Fabryczna lotka na dachu sygnowana znakiem "Lada" (aerodynamika przede wszystkim) * Rok produkcji 1991 * Silnik 1500 cm 75 żwawych źrebaków (polonez nie ma szans z kreski) * 4 stopniowa manualna skrzynia biegów * Instalacja LPG (spalanie >10 l gazu) * V-max ~ 165 km/h * Przebieg ?22045 (liczba setek tysięcy nie jest gdyż licznik był 5 cyfrowy) O samym aucie nie mogę złego słowa powiedzieć, do samego końca silnik pracował bez zarzutów, trochę gorzej było z elementami nadwozia, zjadała go powoli rdza. Auto przed odprowadzeniem na złomowanie zostało odpowiednio pożegnane- kilkudniowe katowanie, po czym na własnych kołach pojechało w swoją ostatnią drogę. Oto foty- Pytanie na temat oddawania krwi
Niestety krew mogę oddać dopiero w Czerwcu. Po wszelkich złamaniach i urazach trzeba odczekać pół roku. Kluku osób nie mogło oddać ze względu na to że mają właśnie tatuaże. - Spocik w Piotrkowie Trybunalskim