Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
a co z tą łysą pałą ? :decayed:
-
Spociki Łódzkie
40 gr ale jakie ładne fotki mam nie Sebus [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 22:39_________________________________________________ej ale bedziecie mnie lubic co nie bede mogl dalej spozywqc z wami alkohol i przyjezdzac na spoty :gwizdanie: :shocked: zdradzić nas chcesz znaczy się ? ;( ee noooo ale Cię lubić będziemy no co ty najwyżej tę furę będziesz parkował gdzieś z dala :polew: żaaarcik taki :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 10:04_________________________________________________ bede musial dokupic dres nie no dres ..... ja Cię w tym dresie nie widzę, bo te dresy to zwykle są w dużych rozmiarach [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 10:05_________________________________________________ no i dżemdobry tak wogóle
- Spociki Łódzkie
-
[B6 AVF] Multitronic - szarpnięcie przy ruszaniu.
Dwumas tani nie jest , cena pow. 2 tys, dokładnie sama nie pamiętam. Najlepiej najpierw poprawnie zdiagnozuj auto a nie zamierzasz coś już wymieniać. Wydać nie sztuka. Na kompie nie wszystko wyjdzie, czasem trzeba spojrzeć, coś rozebrać itd. Skrzynię (jesli idzie w tym przypadku o potencjalną awarię po stronie skrzyni) trzeba obejrzeć mędrca wprawnym okiem i tyle. Do Bartka masz bliżej niż ja
- Spociki Łódzkie
-
[B6 AVF] Multitronic - szarpnięcie przy ruszaniu.
temat da się okiełznać, trzeba tylko chcieć
-
Spociki Łódzkie
My nie mamy póki co żadnych planów, może się wybierzemy
-
Spociki Łódzkie
Jeśli lecisz do UMŁ i widzisz porozstawiane budki "TO WIEDZ ŻE COŚ SIĘ DZIEJE" :polew: :polew: :polew: :polew: no ten orator mnie zmylił no i tyle sie mówi o przesiedleniach tych co czynszów nie płacą
-
Spociki Łódzkie
aaa faktycznie jak leciałam wczoraj do UMŁ to widziałam jakies budki porozstawiane a to były te na smalec zapewne a zamiast Comy był jakiś orator który wzywał nas do nawracania
-
Spociki Łódzkie
witam.....a co tam na piertynie? szykuje sie jakies lechnistwo?
-
[B6 AVF] Multitronic - szarpnięcie przy ruszaniu.
Max masz auto w identycznej konfiguracji co ja ja olej wymieniłam i jeżdżę a sprzęgło pójdzie razem z modyfikacją za jednym zamachem. Będzie 7 lamel zamiast 6. I tyle. Dwumas wymieniłam, bo się skończył. Nic wieczne nie jest. Polecam najlepiej zakup nówki z salonu. Wtedy jest szansa że nic nie będziesz przy aucie robił jakiś czas, trzeba tylko zbierać kasiorę na serwis autoryzowany Ja tam swoje auto kocham i tyle. Może dlatego chce mi się coś przy nim robić. Sporo pracy kosztowało i nie nie zamierzam sprzedawać. Frajda z jazdy mi to rekompensuje.
-
Spociki Łódzkie
polepszyło mi się to wyparowałem i jeszcze tutaj kwitnę bo debile z UPC nie odpalili numeracji... a bez numeracji nie mogę dokończyć programować tego ścierwa Pantonik z drugiej strony bidy nie ma - możesz obejrzeć miejsca gdzie kręcili "Mission Niemożliwą" i jeszcze ci za to zapłacą $$$$$$$$$$$ :decayed: Pany tak z innej beczki potrzebuję sprawdzić dokładnie - podkreślam DOKŁADNIE całe zawieszenie przód, może ktoś kogoś polecić - byłem na stacji diagnostycznej a gość mi melduję "No tak na siłę to lewy łącznik drążka ale na siłę" :wallbash: ku.rwa a mi nap..ala coś z prawej strony, że zgroza (nie za zawsze ale czasem jak coś pppiiiiiii) A cha i będę również chciał wymienić płyn wspomagania - jakiś chętny do pomocy :?: :?: :wink4: Mario ja niedawno wymieniałam tył waliło i latałam a tu......panowie na stacji obejrzeli skrupulatnie i doopa, amory i odboje wymienione. U Roberta nie chcesz sprawdzić ? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 19:30_________________________________________________ na dziś wieczór zalecam Lechnistwo :>
-
Spociki Łódzkie
Witamy Gwiazdę Bannera :kox: no własnie a propos nie ma tu żadnej uczennicy ? coś ze świeżej wrześniowej krwi by się zdało Madzia coś pomyślimy jak przyjdzie czas :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: BTW Kasia nie kupiła tamtych czadowych bucików tylko jakieś inne badziewia :polew: No Madzia na FB była już molestowana o sesję do banera :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :D tak potwierdzam i co rodziciele na to ? :>
-
Spociki Łódzkie
no a tak ładnie wyglądały na jej nóżkach długich :gwizdanie: ja chyba uzbieram na te co mi się podobały, trudno najwyżej się zabiję na tych obcasach
-
[B6 AVF] Multitronic - szarpnięcie przy ruszaniu.
No tak, widzę, że sporo nas jest "szarpiących" :> trzeba by się spotkać i wyjąc na stół skrzynie i nie tylko Ja zbieram póki co na wyjęcie skrzyni i modyfikację. Oczywiście trzymam kciuki za te pozwolenie BartS
-
Spociki Łódzkie
Witamy Gwiazdę Bannera :kox: no własnie a propos nie ma tu żadnej uczennicy ? coś ze świeżej wrześniowej krwi by się zdało
-
Spociki Łódzkie
siemanko , wszyscy dziś zapitalają przed weekendem :>
-
Spociki Łódzkie
:polew:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 13:16_________________________________________________ bry , KAsiek zakupiłaś te seksowne botki ? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
czekam jak mnie ktoś zmieni
-
Spociki Łódzkie
w coś z najnowszej kolekcji Zienia ?
-
Spociki Łódzkie
żart? to kurna długo tu mam wisieć taka nie ubrana ? :> myślałam że teraz Ty czym tu poświecisz :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
bry , hejka złotko [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 09:52_________________________________________________ tak? a pod którym ? pod 18 tym tak? jak tez pod 18tym! Ojcze! Synu![br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 09:56_________________________________________________ a te lale tu wcześniej wstawiane to niby kompletnie ubrane?
-
[B6 AWX] Jakie amorki?
a to niby dlaczego ?? Jeżdziełem Leonem na B6 i powiem, że auto na Bilsteinach prowadziło sie bardzo dobrze. Dodatkowo nie spotakełm się jeszcze ze zła opinią na temat Bilsteinów Widac było to jakiś czas temu, obecnie wielu wraca z reklamacjami i nie są to gdzieś zasłyszane opinie tylko odpowiedź na moje pytanie u mechanika który specjalizuje się w Audi i u którego serwisuję samochód od dawna. Przy mnie wyjeżdżał samochód po zmianie amortyzatorów z Bilsteinów na Kayaba, po reklamacji a to nie była jedyna. W łódzkiej bandzie spotkasz podobne opinie i koledzy również nie jeżdżą obecnie na Bilsteinach. Wybór jest twój oczywiście.
-
[B6 AWX] Jakie amorki?
Założone Sachsy i jest super [br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 10:54_________________________________________________ Bono nie Bilstein
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
No bo klimat jak z NFS był częściowo zamierzony. nie trzeba się znać na fotografii - albo się podoba albo nie a samochód prawdziwy, zapewniam, nawet siedziałem w środku jakoś na dniach przygotuję backstage'owego gifa - od 0 do bohatera tak wlasnie wyglada . Napisalem ze sie podoba Dzięki tak jak wspominałem (trzeba kliknąć i chwilę poczekać): (dla mniej cierpliwych - LowQuality): pierwsza klatka to to co wyszło bezpośrednio z aparatu jako jpg, druga to zdjęcie wywołane w oparciu o surowy plik raw (czyli nieskompresowany - w odróżnieniu do jpg zawierający pełną informację o zdjęciu), reszta to kolejne kroki obróbki... :gwizdanie: Fajny