Treść opublikowana przez Magdalenah
-
[ALL B7] 2.7 TDI nowe wozidełko :)
Wesołych Świąt :> żeby nie lało i nie popsuło efektu
-
Spociki Łódzkie
Witka Ależ wczoraj miałam szczęście do klubowych spotkań na trasie z i do pracy :> Tomcio furka super tylko już nie ćwicz ostrych wejść w zakręt i mniej szaleństw na tych 3 pasach bo będzie zaraz "dupka" do zrobienia.
-
Spociki Łódzkie
witka przedświątecznie jak tam nastroje? malowanie jajów i masek ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 14:41_________________________________________________ Nie ma to jak dobra awaria :>
-
Spociki Łódzkie
o to jest pytanie.... czytałem ostatnio artykuł jaką zajebistą współpracę Audi podjęło z tymi co robią za paczkę ryżu... i jak to jest prawda to aż boję się pomyśleć jaka będzie trwałość takiej B8... czy silników, skrzyni itp... [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 00:17_________________________________________________Bartek a Ty w ASB to słyszałem, że ostro siedzisz i developujesz.... :gwizdanie: Naga prawda jest taka, że części do naszych aut pochodzą z produkcji z krajach ryżem słynących. Jest tanio znaczy się jest dobrze walimy logo firmy a koszta produkcji niższe. Sorry ale jeśli ktoś się łudzi, że cokolwiek może teraz kupić, od gaci do części do auta co nie ma nic wspólnego z Tajwanem, Chinami itd. to żyje w ciemnocie. Ostatnio nawet cebula jest chińska w Biedronie.... źle zrozumiałaś, do Audi automaty dostarcza dwóch producentów Aisin (Japanese) i ZF(Deutschland) to gdzie jest robione to szczegół przy zachowaniu technologi Taki szczegół jak i jakość firmowego obuwia sportowego wykonanego "wg technologii " w Chinach lub na Tajwanie a rozklejającego się po 3 miechach oraz chłodnic w ciężarówkach VOLVO wykonanych wg technologii volo i rozsypujących się szybciej nie wcześniejsze robione wg tej samej technologii w Europie itd. Wiadomo, żaden koncern nie chwali się skąd wziął i kto wyprodukował i gdzie części do ich super wozideł. "lubię" walić w kocioł
-
Spociki Łódzkie
o to jest pytanie.... czytałem ostatnio artykuł jaką zajebistą współpracę Audi podjęło z tymi co robią za paczkę ryżu... i jak to jest prawda to aż boję się pomyśleć jaka będzie trwałość takiej B8... czy silników, skrzyni itp... [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 00:17_________________________________________________Bartek a Ty w ASB to słyszałem, że ostro siedzisz i developujesz.... :gwizdanie: Naga prawda jest taka, że części do naszych aut pochodzą z produkcji z krajach ryżem słynących. Jest tanio znaczy się jest dobrze walimy logo firmy a koszta produkcji niższe. Sorry ale jeśli ktoś się łudzi, że cokolwiek może teraz kupić, od gaci do części do auta co nie ma nic wspólnego z Tajwanem, Chinami itd. to żyje w ciemnocie. Ostatnio nawet cebula jest chińska w Biedronie....
-
Spociki Łódzkie
siemka - czas dolotu 2 godz.45 min
-
Spociki Łódzkie
jaja jakies ? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
to o ktorej wyjechac zeby dojechac na 21:30 ?
-
Spociki Łódzkie
czyli jazda jednym z 2 pasów ?
-
Spociki Łódzkie
siemka , wiecie jak wygląda trasa na Wawe? a konkretnie wjazd od Rawy na Okęcie? dalej są tam remonty?
-
Spociki Łódzkie
DJ ogarniaj te wyobraźnie, bo pomyśle żeś niedopieszczony [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 22:31_________________________________________________ mi zaraz antena polsatu pofrunie w sina dal.............
-
Spociki Łódzkie
Dokładnie poza tym czarny do wszystkiego pasuje
-
[ALL B6] moja pierwsza audiczka avant b6
Gratulacje witamy w gronie 2,5 l dokładka wygląda super ostatnio u kolegi oglądałam, także śmiało możesz modzić
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
A takiej nie możecie zrobić ? z jednej strony kółeczka z drugiej logo klubu i wlepką lodz banda, bez tych lampasków z boku, żeby nie było że oryginał albo biało- granatową.
-
Spociki Łódzkie
Ja na sekundkę przy na przerwie - witam i życzę udanego weekendu
-
Spociki Łódzkie
powiem tak.....nie ufam im i tyle, chcieli my czyjąś felgę wepchnąć, dobrze że ślepa jeszcze nie jestem
-
Spociki Łódzkie
no myślę, że się postarają o tę akceptację ja mykam dobranoc
-
Spociki Łódzkie
a z Adelą twoją to co się dzieje?
-
Spociki Łódzkie
Tomek wykończ im te skode a już cię tam nie wpuszczą :>
-
Spociki Łódzkie
:> no proszę - ZAPNIJ VAG-a i jak się tłoczno zrobiło[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 23:54_________________________________________________ DJ jaki podryw my erotomani gawędziarze jedynie
-
Spociki Łódzkie
Kimiasz VAG......nie vag- ina a ja pomyślę gdzie się podepnę, bo w sumie zależy mi bardziej na skrzynce, ale ...nie mówię nie na prawdziwego rasowego spota pt. co za padaka faktycznie z mego auta
-
Spociki Łódzkie
no tak, czytałam o tym EGR może zamiast klejenia nalepek zrobimy zbiorową diagnostyke
-
Spociki Łódzkie
Magda wpadaj do mnie to Ci sprawdzę.... do Ciebie ? czyli, że gdzie?
-
Spociki Łódzkie
No się tak przypadkowo składa, że ja dysponuję :cool1: aaaahaaa no szkoda że w niedzielę nie wpadłam na ten pomysł, a teraz w tę się wybierasz ?[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 23:35_________________________________________________ a byals 5 razy na spocie ?? :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 23:31_________________________________________________ja tez potrzebuje logi to mi kazali jeszcze przynajmniej 3 razy sie na spocie pojawic :decayed: dobre, a byłam w sumie z imprezą 3 razy.... :gwizdanie: 4 ups....4
-
Spociki Łódzkie
a byals 5 razy na spocie ?? :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 23:31_________________________________________________ja tez potrzebuje logi to mi kazali jeszcze przynajmniej 3 razy sie na spocie pojawic :decayed: dobre, a byłam w sumie z imprezą 3 razy.... :gwizdanie: