Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
Seba obrabiał fotkę, a ja ją obrabiałem nie przypominam sobie zebym Cie wczoraj widzial u mnie w domu tak? to zdrowo popiliscie
-
Spociki Łódzkie
Po prostu oczyma wyobraźni widziałam twoje "wzruszenie"
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Zdejmę, zdejmę... Tylko kurna kiedy jak wracam z roboty i ciemno już Tylko powiedz, podjedziemy wszyscy i ci poświecimy
-
Spociki Łódzkie
http://demotywatory.pl/2302274/Nudy [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 11:02_________________________________________________ Może puścić PW do innych zgierzaków z klubu?
-
Spociki Łódzkie
Stoi kiedyś wujaszek na światłach i gada z kumplem. Zmieniło się na zielone , a oni się zagadali i stoją. Po chwili klakson i słychać : "Jedź qrwaaaaaaaa , zieleńsze nie będzie" :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
bry w ten śniegowy dzionek pierwszy w tym roku. Mój pies po raz pierwszy widział śnieg, i się wystraszył a potem szalał radośnie. Spocik o 19 ? czyli zabawa do rana czy co ?
-
[B7 BPW] Głośny Multitronic
Tanio bardzo, sam olej u mnie 320 kosztował, który kupiłam w ASO dla pewności.
-
Spociki Łódzkie
Tak i odp tez poszła. Pogadamy w sobotę. A tak na marginesie to ile ludzi bierze w tym udział? Widuje dużo rejestracji z tablicami klubowymi nawet u mnie w Zgierzu ale nie widzę, żeby te ludziki coś tu działały. Jak ma być zbiórka to jak się zrzuci 10 os to na tyle dzieciaków może być lipa. Może warto "obudzić" te nasze regionalne grono?
-
Spociki Łódzkie
Cześć, Madziu Korzystając z okazji zapytam, czy dokładasz się do naszej Mikołajkowej akcji? Znaczy się ? proszę konkretnie
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 12:48_________________________________________________ bry w przerwie sniadaniowej
-
Spociki Łódzkie
Tak...przycinać docinać, podłączać itd [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 23:43_________________________________________________ dobranoc
-
Spociki Łódzkie
czytałam że ktos u nas miał podobne problemy po przekładce, ja sie przymierzam do zmiany kierownicy i ewentualnie moze rns-e, ale tak sobie czytam ze to jednak kupa roboty. Pecik robi kieronice zawodowo :naughty: rnsa tez chcialem u siebie ale poczytalem poapatrzylem na koszta i stwierdzilem ze jest mi dobrze jak jest No mam niby zaklepaną u bart-s z jego B6 ze zmiana biegów z całym osprzętem i ofertę przełożenia tyż.
-
Spociki Łódzkie
Zresztą zawsze się przyda ktoś trzeźwo myślący hehehe[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 23:34_________________________________________________ czytałam że ktos u nas miał podobne problemy po przekładce, ja sie przymierzam do zmiany kierownicy i ewentualnie moze rns-e, ale tak sobie czytam ze to jednak kupa roboty.
-
Spociki Łódzkie
Ja nie pije jak to ?? No tak jakoś mam pod opieką nieletnich, nie chce wystąpić w czołówkach gazet z tekstem- pijana matka a troje dzieci bez opieki wyrzuciło przez okno tapczan, który trafił w przechodzącą staruszkę...... czy coś takiego
-
Spociki Łódzkie
Ja nie pije
-
Spociki Łódzkie
połówka czy o,7 ? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
A propos prezentow....nie śledziłam wątku....mamy sobie jakies kupić? czy co?jakies losy?
-
Spociki Łódzkie
Sam Pan PREZES ? o w morde.....to trzeba miejsce parkingowe zaklepać :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Jakiś spot u mnie na wsi? no nie byłam jeszcze w owym przybytku odkąd wybudowali. Czy Śnieżynką będzie Rkwon ?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Super teraz tylko załadować narty i wio
-
Spociki Łódzkie
- [B7 BPW] Głośny Multitronic
- Spociki Łódzkie
coz ja po galantym gwoździu wulkanizowalam u siebie na wsi facio calą dobe podobno urzęduje a ja bylam chyba tez jakso nei typowo w niedziele, drugi raz tez w zgierzu robiłam przy alei armii krajowej i tez super i szybko.wpółczuje, dokładnie wiem jak sie czujesz kiedy mas znówkie opone....- Spociki Łódzkie
Gratulacje będzie jakieś B7 dla odmiany - [B7 BPW] Głośny Multitronic