Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    heheheheh znam ten ból, ale u mnie jakoś się udało bez rozczarowań. Sprawdzę w wiadomościach kto to był i zapytaj. Pw
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jedziesz do ASO i prosisz. Tyle to kosztuje. Co do historii to dostałam swoją od jakiegoś chłopaka z forum, bo w ASO powiedzieli ze "nie maja takiej mozliwości"[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 11:10_________________________________________________u mnie rezana chyba skrzynia była, wszyscy twierdzą że mam multi a w tu w wydruku Tip
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no własnie
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no właśnie, bo myślałam że kombinowane jakieś mam.
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no wlaśnie nie multi bo TIP a poz 63 i 64 co ?
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oczywiscie [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:35_________________________________________________ weekend idzie, a do tego impreza :gwizdanie: goście będą, torty i te sprawy no i rozwiń temat gdzie to ta impreza ...i który rocznik świętuje, co by nie przyjść z pustymi rękami :gwizdanie: rocznik 2000
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    weekend idzie, a do tego impreza :gwizdanie: goście będą, torty i te sprawy no i
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zdało by sie mieć jakieś fachowego mechanika a nie tylko "mechanika". Ciężko znaleźć kogoś naprawdę dobrego. Nie wiem jak kolega mariusz odbiera "mojego" obecnego mechanika, ale ja tam mam wątpliwości.[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:13_________________________________________________ Halo? a ja powiedziałam coś pt teraz i zaraz?
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja nie wiem co mam po to wzięłam wydruk
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ba! moje informatyki to bez kompa już nawet nie myślą bez urazy, czasem się zastanawiam czy nie zaszedł już proces zjednoczenia z tymi maszynami.
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to może być nawet lisiczka Dżizas, kobiety... bloorq[małpka]gmail.com nie ma się co śmiać, wiesz ile zwierząt ma ogony po co te rebusy, nie działa Ci klawisz z tym? -----> @ :polew: wiesz, to tak potajemnie miało być chyba
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to może być nawet lisiczka Dżizas, kobiety... bloorq[małpka]gmail.com [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:58_________________________________________________ Ale że co? ty napewno masz taki mail ? nie chciałabym żeby to gdzieś w doope poszlo Na pewno Kużwa faceci i ich kostki rubika , wystarczylo na priv podać
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale że co? ty napewno masz taki mail ? nie chciałabym żeby to gdzieś w doope poszlo
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bloorq zwierzę z ogonem gmail.com
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zapodawaj daj mail to skany ci wysle
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale to trzeba Teresy do Kaczeńcowej pojechac a ta zoorana jak szlag.
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a tak zapytam, ktoś zna dobrze angilka żeby mi przetransferwać fachowy opis wyposażenia auta? Dostałam wczoraj z ASO, bo nie mam książki serwisowej. Jedno co skumałam to skórzana kiera, i że ma TIPTRONIK !! skoro mam multi..... nie wiem w końcu co ja mam...
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Skąd to znam , jeżdżę Aleksandrowską z mojej wsi omijając Łódzką i korki do Łodzi. Notorycznie kiedy skręcam ze Szparagowej na Aleksandowską lecą z pasu do skrętu prosto. Strach się nadziać.
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nieźle go pojaśniłaś ale nie do końca się zgadzam zwłaszcza z ostatnim zdaniem :gwizdanie: lepsze byłoby słowo dzungla hehe [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:31_________________________________________________a tak w ogóle to siemka wszystkim Siema ja już miałam też inne przygody z nerwowymi Panami, co źle znoszą że stoją za "kobietą" bo albo im się "Wciskam przed maskę " albo nie daję się wcisnąć i ciągle są same problemy. Były nawet sytuacje kiedy podobno nie ustąpiłam pierwszeństwa Panu który tarasował skrzyżowanie i bezczelnie go wyminęłam.
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja się łape tequila is very good oj veeeery good
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wczoraj się dowiedziałam, że jestem nie kulturalna :> wyjechałam z pracy i na Kilińskiego gościu się zerwał i z prawego robił wcinkę na lewy żeby być w przodzie i nie stać w kolejce na końcu. Wiadomo gorąca godzina 16:00 i pęd Kilińskiego aby do świateł. Było to metodą na "straszaka" czyli jedzie obok ciebie a wóz dziwnym trafem wjeżdża na twój pas ruchu boczkiem, boczkiem. Ponieważ już te stronę mam przerysowaną przez jednego luja, poczekałam jak Pan się już bliziutko zbliżył walnęłam klaksonem. W odpowiedzi Pan się poczuł urażony i wysiadł tłumacząc że skoro i tak stoję na światłach to powinnam go wpuścić cyt" kultura tego wymaga" na co ja odpowiedziałam ,że o kulturze ten Pan nic nie wie poza tym jeździmy po Łodzi a tu generalnie kultury nie ma tylko jest walka.
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no u mnie to był sk....l nie k...wa listwa i nadkole, listwa przeorana
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    całe zycie masz dziurke zapchaną ? hmmmm [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:06_________________________________________________ czyli jak u mnie bardzo przejechała >?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.