Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
http://demotywatory.pl/2085123/On-ma-dwa-porsche-apartamenty Wyraz twarzy mówi wszsytko
-
Spociki Łódzkie
to poprosze o namiary do warsztata a manetke kupiles na allegro czy gdzies indziej?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
co to jest forum motoryzacyjne do diaska? :bicz3: dawaj linki do striptizerów ależ proszę ----- http://www.modelsfx.pl/galeria/disp_img.php?id_img=1323 ale ja ze śląskiego potrzebuję ;( oni z dojazdem i własnym tortem w bigosie
-
Spociki Łódzkie
co to jest forum motoryzacyjne do diaska? :bicz3: dawaj linki do striptizerów ależ proszę ----- http://www.modelsfx.pl/galeria/disp_img.php?id_img=1323
-
Spociki Łódzkie
Tyle ze ten do 1,9 jest a ja mam 2,5 czyli pewnie takiego muszę do mojej szukać ?
-
Spociki Łódzkie
oj zaraz będzie obita.....
-
Spociki Łódzkie
a oprócz tego do podłączania to co jest potrzebne? Pełny FIS z możliwością wyświetlenia raportu spalania, temp. oleju itd mozesz nie ma problemu tylko musiz kogos dorwac kto ci wszytsko popodlacza :gwizdanie: a oprócz tego do podłączania to co jest potrzebne?
-
Spociki Łódzkie
http://www.imagebanana.com/view/j34x362i/38446_414020864725_367360459725_4319.jpg Faajna :> mogłabym ja adoptować
-
Spociki Łódzkie
tylko Basia po nogach nie sikaj i majtek przez głowe nie rwij bo widze że już sie ślinisz a tak na poważnie to sie dowiedz czy rzeczywiście umnie tańczyć i czy ma gadane bo jeśli chodzi o wieczór panienski to nie tylko wygląd się liczy musi umieć impreze rozkręcać :gwizdanie: to takie drobne sugestie starszej koleżanki
-
Spociki Łódzkie
Pełny FIS z możliwością wyświetlenia raportu spalania, temp. oleju itd
-
Spociki Łódzkie
przeciez w B6 juz jest fis ale u mnie jest bida, nie mam spalania itd od przod, tyl i hajda
-
Spociki Łódzkie
a tak z innej beczki, do mojej B 6 można wsadzić tego fajnego FIS-a ?
-
Spociki Łódzkie
Znaleziony ! :>
-
Spociki Łódzkie
przecież pisałeś mi na pw że owszem masz boskie ciało ale nie potrafisz tańczyć [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 16:24_________________________________________________ jak dla mnie to może wyskoczyć nawet z bigosu :polew: Wieczór kawalerski pt. Tańczący w bigosie ..............
-
Spociki Łódzkie
Pana ? tylko jednego?! To chyba do wyskoku z tortu?
-
Spociki Łódzkie
po rozpuszczalniku mogą być, czyścił pędzle i się nawąchał
-
Spociki Łódzkie
a Ty co brałeś? Gumi Jagódki :>
-
Spociki Łódzkie
witojcie ! wiecie kto może jeździ klubowym autkiem z tablicami WSC po Łodzi? Często widuję . Widzę że szykuje się profesjonalna sesja Faajnie.
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ach te dzieciaki, Wy fury fotografowaliście a ja właśnie dzieciaki . Pogoda była super na zdjęcia, mam na myśli sobotę. Fura była tyż ale brudnawa.
-
Spociki Łódzkie
elloł, jak dyskutujecie o fotoskach..to jest fajne,http://www.postimage.org/image.php?v=gxw7eH9 ale osobiście ucięłabym od góry tak żeby zostawić tylko grafitti i samochód.
-
Spociki Łódzkie
co za słowotok, trafił się nam wierszokleta
-
Spociki Łódzkie
Fotosy git tylko czemu tak mało Bardzo fajne te bazgroły na ścianie. Pozdrowka
-
Spociki Łódzkie
Dobry wszystkim wczorajszym z objawami "migreny" oraz dzisiejszym uczestnikom ruchu drogowego, którzy bez przeszkód będą poruszać się dziś autem. Trochę poczytałam Was od rana przy kawie ( czyt. pies wstaje o 6 i muszę się zwleść z wyra). Reasumując nie mam "łba" na te Wasze spoty. Litr na łeb dla mnie to chyba późniejsze spoty na cmentarzu. Zresztą piję- nie jeżdże wiec chyba tylko spoty z noclegiem wchodzą w grę albo szoferzy odwożący zwłoki na chatę. Poza tym chętnie kiedyś Was zobaczę i ciocię Basię bardzo chętnie W grę wchodzi spot na powietrzu, blisko placu zabaw hehe ponieważ opiekuję się 3 nieletnich, którzy bardzo lubią ze mną jeździć. Może Misie wezmą swoją dzieciarnie i będzie nadzieja na chwilę rozmowy, gdy dzieci będą się poznawać i np. robić testy kto szybszy i lepiej włazi po drabinkach albo szybciej znika z pola widzenia rodziców i trzeba wtedy się bawić w utrudnioną wersję podchodów gdzie nie ma znaków na ziemi i niebie, gdzie delikwenta można znaleźć. Pragne nadmienic iż użyłam w swojej wypowiedzi słów związanych z motoryzacją. Auto będzie dziś znów stało u Idczaka więc proszę nie siać paniki jeśli będzie zaś stało albo jechało w innych okolicach niż zamieszkania proszę natychmiast dzwonić :> Dziś na poranne pobudzenie widziałam fajną A4 B7 w sedanie którą z rej ZK -jakis parkował przed moim blokiem. Wnioskuję że sąsiad z naprzeciwka tez zakupił A4 ( juz drugi, bo jeden sprzedal VW i ma B6) albo był to przyjezdny. Nie wiem jak wy ale ja myślę że coraz więcej osób łapie bakcyla A4. Pozdrawiam i życzę udanych fotosków