Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. witam, gratuluje zakupu i życzę bezawaryjnej jazdy Poza tym łódzka ekipa zaprasza na co niedzielne spotkania, szczegóły w wątku spociki łódzkie
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja też lecę do Zgierza....po 16:00:grin: ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- nie no od kad jest nowe forum wszystkie pw mam łosz k** z dziwkami ?! ja ani jedno ani drugie .....podesłać ci zapis naszych rozmów ? :polew::polew:
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zajadów najwyzej dostaniesz
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :grin:
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a to ja go w firmowym na Orlenie spotkałam bry ---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ---------- w przerwach gdzie jezdzisz na spoty i gadasz glupoty o jakims wbijaniu meskiego pracia na pierwszej randce już na pierwszej ? Seba bys się wstydził...
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bardzo bym chciała w każdym razie :]
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sęp ma dobre recenzje ale wyprawa z juniorami rozkłada moj urzędowy skromny budżet na łopatki, także obejrze w późniejszym czasie ....po zlocie jak się uda na niego pojechać
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czesc Sebastianie ide na demolkę do cinema wczoraj bylam na Django ależ krew się lała ...
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema, nie byłam dopiero bede za pol godziny
  10. a no bo zimno jest.......
  11. ja poproszę z logo klubu i bandy bez ch...i jeb.... w kocioł
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to moze po dziadku ?
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Przecież piszemy że od krowy a nie od kartona znaczy sie tak, tłusteeeee ---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- dwa metry ? to chyba po rodzicach wyrosłes
  15. Siemianku czemu to tak ? może to zwykła zimowa deprecha ? nie wierzę że nie masz chęci do wkurzania innych modami już nawet to nie cieszy To ja muszę z Madzią poważnie porozmawiać skąd ta apatia
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie zapominaj ze mleko trzeba przegryz jajkiem spoko jaja dla mnie mleko dla juniorów ---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ---------- a ty akurat w góre urosłeś ale można i w drogą stronę tzn szerokośc pójść
  17. Siemianku czemu to tak ? może to zwykła zimowa deprecha ? nie wierzę że nie masz chęci do wkurzania innych modami
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    piję mleko i będę wielka
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a to dobrze, że mamy dobrą opinię
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  21. tylko auto ? to filozofia życia i szybsze bicie serca po przekręceniu kluczyka jak się kocha to kasy nie szkoda , mnie powstrzymuje jedynie brak owej kasy :grin: Bartek dobiegam 220 tysi także odezwe sie do wymiany oleju i przeglądu skrzyni , pozdrówka Madzia - Twoja następna wizyta = demontaż skrzyni i kapitalny remont. Niestety... Ale postaram się, żeby nie bolało ..."filozofia życia" - bardzo dobrze oddaje mój stosunek do tego auta i marki ---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- BTW - po prawidłowym ustawieniu geometrii w końcu spalanie jest na prawidłowym poziomie dla AVF. Mimo wszystko szykuje się wymiana EGR (myślę, też nad MAF sensorem - niby wskazania w normie ale chciałbym zobaczyć co się zmieni po podmiance na nowy). No to teraz trochę dłużej zejdzie ciężko będzie przeżyć bez auta.......ale czego się nie robi
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    BROWAR ŁÓDZKI :banan::banan::banan::banan::banan::banan: ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- Cześć Sebciu
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- na 19.00 ja właśnie też nie wiem czy sie ywrobie bo teraz na to mieszkanie jezdze z Ewcia i robie zakupy a to widelec ato talerzyki itd. o to ja Cie podziwiam bo ja to po godzinie chodzenia po sklepie jestem strzebkiem nerwow i juz sie zbieram do wyjscia ale jak sie kupuje dla siebie tez gadzety zeby byly w chalupie to jakos mnie tak Ewcia nie wk***ia na tych zakupach Typowe moj tez tak ma ale jak juz te swoje gadżety zakupi to resztę sklepów biegiem zaliczam ---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.