Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
przerwa wakacyjna i urlopowa , ja w kazdym razie miskową furę spotkałam na Nowej Gdyni ale Kachna pewnie gdzieś grasowała i nie widziałysmy się, pozdro dla ekipy, ja pracuję już i ogarniam malowanie w domu i rezanko u Bartka:decayed:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
przecież "robię" nie widać ?
-
Spociki Łódzkie
:hi:Bry piątkowo
-
Spociki Łódzkie
no to sporo, sporo zacny urlop
-
[B8 CAH] Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI
świetny kolor lakieru
-
Spociki Łódzkie
a tak co slychac? wakacyjna przerwa czy widujemy się klubowo ? kamila poszukuję
-
Spociki Łódzkie
ta fantazja na zdjęciu nie wymaga dużych nakładów ale za to dużych mozliwosci :grin:
-
Spotkania na drodze
mijam go codziennie na ul.Legionów stoi , Pan raz przyłapany przy samochodzie ale raczej z klubem się nie utożsamia- z wyjątkiem ramek na tablice
-
Spociki Łódzkie
jak się ma robić za przewodnika to można pić wodę a do chaty zjeżdżałam o 23 , jedno piwko a efekt jak po flaszce nad morzem moje stado woziłam to wiesz co by w gazetach pisali - "miała 2 promile i wiozła 3 dzieci " w załączniku foto wrednej, nieodpowiedzialnej mamusi ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- zmieniasz autko ? a ja myślałam że tylko wycieraczki :] na forum jest ładna B7 3.0 bo wiesz.....1,9 to cienizna :decayed:
-
Spociki Łódzkie
klina , klinem trzeba zwalczać ja tam cierpię bo urlop minął a ja nie miałam okazji sie lysky napić bo jeździłam i jeździłam ....
-
Spociki Łódzkie
co tam? jak tam?
- Spociki Łódzkie
-
Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?
ekologicznie i trwale :grin:
-
Spociki Łódzkie
Najlepszego DJ ale Ty jesteś już "stary " :grin::grin::grin::grin:
-
Spociki Łódzkie
mój do połowy lipca będzie wykorzystany w całości
-
Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?
My shaldan squash - autokosmetyki.kupsobie.pl
-
Spociki Łódzkie
pić i jeść też trzeba mieć za co ? :grin:
-
Spociki Łódzkie
spontanicznie to można grilla odpalić pod Realem :] a teraz sezon urlopowy się zbliża
-
Spociki Łódzkie
byłam rok temu w Skorzęcinie po drodze do Barts'a fajny ośrodek, kupa domków, można sportowo potrenować, popływać, napić się zjeść itd w jakiś weekend już chyba sierpniowy w takim razie
-
Spociki Łódzkie
od 9 do 14 potem mam 4 Norwegów na głowie a kolejny tydzien niby jakiś wyjazd rodzinny urlopowy
-
Spociki Łódzkie
ja jestem dostępna tylko do następnej soboty, potem mnie szukajcie nad morzem :grin: biorę tam juniory na tydzień
-
Spociki Łódzkie
myślę że fajnie było ostatkowa porą i teraz po sesjach już też by się ekipę zebrało
-
Odda ktos glos na Mojego chrzesniaka ? :D
i ode mnie
-
Spociki Łódzkie
aj tam wybrać, po kolei każdy, przecież nie będziemy sondażu robić na najlepszy tyłek do bicza a tak na serio to wypadałoby zrobić letniego spota i się gdzieś wybrać grupowo