Treść opublikowana przez Bedi
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierowcy Kombiaczka DBLA... z klubowymi ramkami na a4 przed wrocławiem widzianego dziś przed 7rano . Migałem długimi, awaryjnymi i zero reakcji
-
Spocik Lubuski :)
Na na prawde było extra dzięki za podłączenie do Vaga co nieco się dowiedziałem:) pozdrowienia dla wszystkich i mam nadzieję do zobaczenia niedługo. Bedi
-
Spocik Lubuski :)
hehe jutro jakby nie patrzeć Myslovitz grają o 21 a cały korowód zaczyna się o 15 (ponoć) ja na pewno będę btw dziś byłem na September i było całkiem ciekawie
-
Spocik Lubuski :)
i ja z moją kobietą też przyjadę miałbym prośbę czy ktoś z was mógłby wziąć kabelek i lapka aby sprawdzić mi autko ??? bo naprawiali mi turbinkę i wiele innych części w silniku a chciałbym mieć pewność że wszystko działa ok
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla Topora który dziś dostrzegł mnie koło Biedronki
-
Spotkania na drodze
ok godz 12 między mostem Grunwaldzkim a Pokoju widziane ciemne B5 z ramkami klubowymi. Rej: WHS... Pozdrowionka
-
[B5 AFN] Sypie sie wahacz
ja mam pytanie, ile kosztuje wymiana wahaczy bo mnie w najbliższej przyszłości to czeka. Pozdrawiam
-
Internetowa gra online
hehe może to i dobrze ze serwy padły będzie chwilę odpoczynku
-
Audi zmienia swoje logo
mi osobiście znaczek podoba się ale napis powinien zostać stary !!
-
Spotkania na drodze
dziś na ul. Traugutta (koło Policji ) widziany ciemna B6 kombi (jak się nie mylę) DWR16.... klubowe ramki. Ja jechałem w przeciwną stronę i na dodatek na rowerku :>
-
[B5 AFN] Wyświetlacz i panel sterowania
kolego poczytaj w dziele zrób to sam jest tam jak rozebrać klimę etc http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_panela_klimatronika-t3521.0.html , najpierw to zrób zobacz czy coś nie jest pobrudzone czy np żarówki są dobre i czy luty też, jeżeli to nie pomoże to szukaj nowego ( używanego ) panelu klimy PS u mnie też nie świeciło i migało poprawiłem luty to się okazało że 3 żarówki mi poszły i świecił tylko jeden wyświetlacz. dziś jadę po żarówki do serwisu Pozdrawiam
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
jeżeli nie masz śrub tz że ktoś już tam grzebał, zatrzaski masz na wysokości ekraniku od klimy ( bo tam są śruby imbusowe z zatrzaskiem trzymający tą plastikową obudowę) ja uzyłem pilniczka do paznokci i odeszło idealnie. co do instrukcji to faktycznie rewelacyjna:) całość zajęła mi jakieś 40min i przy okazji dowiedziałem się że ktoś już tam majsterkował. jedynym minusem jaki miałem ( jeszcze mam) to to że jak podłączyłem radio z powrotem i po wpisaniu 2x błędnego kodu ( źle spojrzałem w instrukcji) to mi się całkowicie zablokowało radyjko. ponoć po 1h znów można wklepać kody ale to dowiem się za jakiś czas jeszcze raz wielkie dzięki EDIT: co do radia :to faktycznie po godzinie można znów wklepywać kody dla tych co nie mają kodów od radia to do klimatronika można dobrać się bez konieczności odłączania radia od kabli. Jeżeli chodzi o klime to jednak nie było tak pięknie, jak stałem na podwórku to było wszystko cacy ale jak już pojechałem gdzieś to dalej wyświetlacz migał. Tym razem zaopatrzyłem się w odsysarkę ( starego lutu ) i lutownicę punktową i rozebrałem jeszcze raz klimę. Po poprawieniu wszystkich lutów i skręceniu wszystkiego do kupy okazało się że prawy wyświetlacz świeci normalnie ( na pomarańczowo ) a lewy ma tylko podświetlenie ale bez koloru Myślałem że coś znów nachrzaniłem więc rozebrałem raz jeszcze ale efekt był taki sam. Może macie jakieś pomysły co to może być?? Proszę o pomoć Pozdrawiam
- Spocik Lubuski :)
-
Internetowa gra online
Kasa: -144 zł Poziom: 18 Respekt: 593.25 z tą kasą to dobre
-
Spocik Lubuski :)
byc moze uda mi sie zawitac do was
-
Internetowa gra online
ciężko go trafić hehe to ladna masz furke Suhy dostal za Was To było do przewidzenia. Zyskałeś 121.523 respektu, 10.2312 doświadczenia i 191 zł.
-
Jakie macie skrzynie (statystyki) ?
AUTOMAT
-
Internetowa gra online
no ja to się cieszę myślałem ze 3dni mnie ominą ( na weselku byłem ) a tu taki suprice
-
[ALL B5] Prośba o zdjęcia kompletnych uchwytów rolety A4 B5 Avant
u mnie sa walnięte tez i to dwie szt ale trzymają się na słowo honoru. Jakby udał Ci się zrobić odlew lub znaleźć je gdzieś to tez bym się pisął. pozdrawiam
-
Internetowa gra online
Jeżeli suma umiejętności podzielona przez 12 będzie większa niż 16 wtedy podniesie Ci się lvl. 31 Refleks 26 Przyspieszanie 32 Hamowanie 37 Skręcanie 57 Wychodzenie z poślizgów 33 Śledzenie suma daje 18 ;(
-
Internetowa gra online
Do twórcy gry Pisałem to na czacie w grze ale napisze tutaj też: miałem kierowce rozbudowanego na 15lvl i średnio za każda umiejetność płaciłem 2300zł ( tyle mi się wyświetlało ) podniosłem umiejetnosci do ok 4000zł ( za umiejętność) a lvl kierowcy mi sie nie zmienił i ciągle mam 15lvl. to co ile zmienia sie lvl kierowcy??? a na te rozbudowe wydałem ponad 100k zł ;( to ciekawe ile wydali ci co mają 20lvl
-
Internetowa gra online
pytanko czy będąc w team ie przy wygranej zdobywa się więcej Expa?? i ile brakuje do kolejnej rozbudowy?
-
Spoty wrocławskie
ems jest takie przysłowie czy powiedzenie że najlepiej zarabia się na znajomych
-
Internetowa gra online
NO I KASA DO WSPÓLNEJ KIESZENI
-
Internetowa gra online
kurcze sami swoi mnie przez nockę objeżdżali ;(