Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

steve69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez steve69

  1. Zerknij tutaj: tinyurl.com/msgftly -- Pozdrawiam. Sławek
  2. Może spróbuj podpytać w ASO we Wrocławiu na Karkonoskiej 47 -- Pozdrawiam. Sławek
  3. Skoro po zdjęciu wężyka od turbo silnik pracuje normalnie, to znaczy, że bruździ turbina. Skoro turbinę już wymieniałeś i nadal jest to samo, to znaczy, że nie jest to wina samej turbiny, a raczej jej wysterowania. Może warto przyjrzeć się zaworkowi N75? Np. na próbę zamienić go miejscami z N18. Wężyki też bym sprawdził. -- Pozdrawiam. Sławek
  4. Tutaj masz trochę informacji na temat błędu 65535: wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/65535 -- Pozdrawiam. Sławek
  5. Próbowałeś sprawdzić VAG-iem ewentualne błędy w momencie wyświetlenia tej ikonki? -- Pozdrawiam. Sławek
  6. wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01134 wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01370 -- Pozdrawiam. Sławek
  7. Był już wątek z takim samym problemem/objawem: a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/b6-awx-dziwny-komunikat-107839/ Czy to nie jest przypadkiem info o jakimś problemie z vacuum(tandem) pompą? -- Pozdrawiam. Sławek
  8. 77-Telephone -- Pozdrawiam. Sławek
  9. Jeśli jest taka możliwość, to by sporo wyjaśniło. -- Pozdrawiam. Sławek
  10. No, to już chyba tylko wizyta u elektronika pozostaje... -- Pozdrawiam. Sławek
  11. : translate.google.com/#en/pl/Bulb%20for%20Parking%20Lamps 01494 - Ross-Tech Wiki 01498 - Ross-Tech Wiki -- Pozdrawiam. Sławek
  12. Owszem, ale skoro sprzęt jest sprawny, a nic się nie wyświetla, to ja bym sprawdził jeszcze raz ;-) To jest A4 B6, tu nie ma takich opcji. -- Pozdrawiam. Sławek
  13. Chodzi o tapicerkę klapy, od środka. -- Pozdrawiam. Sławek
  14. Jest jeszcze jedna możliwość: nie masz dodanego radia w 17-Instruments -> Adaptation-10 - Channel 62 Jeśli w kanale 62 nie dodamy radia (czyli +1 do tego co było wcześniej), to FIS pozostaje czarny mimo prawidłowego podłączenia przewodów CAN. Właśnie przed chwilą przetestowałem to u siebie. Jak widać na wstawionym przeze mnie obrazku, u mnie kanał 62 ma wartość 19, czyli sumę +16 (Instrument Cluster) +2 (telefon) +1 (radio). Jak wstawiłem tam 18, (czyli odjąłem 1 - radio) to po "zasejwowaniu" FIS przestał wyświetlać informacje z radia. -- Pozdrawiam. Sławek
  15. No szkoda, szkoda. Jeśli połączenie między licznikiem i radiem jest OK, to trochę dziwne, że na FIS nic się nie pokazało. W ostateczności można wybrać się do jakiegoś kumatego elektronika. -- Pozdrawiam. Sławek
  16. Przewody CAN-L i CAN-H na całej długości prowadzenia od wtyczki do wtyczki powinny być skręcone w warkoczyk. -- Pozdrawiam. Sławek
  17. Czy przewody CAN skręciłeś w warkoczyk? : -- Pozdrawiam. Sławek
  18. Zgodnie z umową pokazuję jak to jest połączone u mnie - Concert II, aktywny tył, telefon, bez navi, bez BOSE Opis gniazd z tyłu radia: Wtyczki do radia: 20-pin czarna C - 4B0972643 - głośniki tył, ster. wzmacniaczem, CAN nr pinu przekrój kabla kolor kabla co to jest gdzie idzie 1 0,35 mm2 zielony wyjście liniowe głośnik lewy tył wzmacniacz 3 2 0,35 mm2 żółty wyjście liniowe głośnik prawy tył wzmacniacz 1 3 2x0,35 mm2 brązowy masa wyjść liniowych wzmacniacz 2 6 0,5 mm2 biały sterowanie wzmacniacza +12V wzmacniacz 9 7 0,35 mm2 pomarańcz/purpura CAN-H 12 0,35 mm2 pomarańcz/brązowy CAN-L Zamiast 20-pin czarna może być 20-pin żółto-zielono-niebieska (C1+C2+C3) - u mnie taka właśnie jest 8-pin czarna A - 357035447 - zasilanie, K nr pinu przekrój kabla kolor kabla co to jest 3 0,5 mm2 zielony/niebieski K-BUS 7 2,5 mm2 czerwony/niebieski zasilanie +12V 8 1,5 mm2 brązowy masa 8-pin brązowa B - 357035447A - głośniki przód nr pinu przekrój kabla kolor kabla co to jest 3 1,5 mm2 brązowy/niebieski głośnik prawy przedni + 4 1,5 mm2 zielony/niebieski głośnik prawy przedni - 4 0,5 mm2 zielony/niebieski głośnik środkowy - 5 0,5 mm2 brązowy/zielony głośnik środkowy + 5 1,5 mm2 brązowy/zielony głośnik lewy przedni + 6 1,5 mm2 niebieski/żółty głośnik lewy przedni - 10-pin czerwona D - 357035447B - telefon nr pinu przekrój kabla kolor kabla co to jest 1 0,35 mm2 szary MUTE (tel.) 3 0,35 mm2 zielony NF+ (tel.) 4 0,35 mm2 czarny NF- (tel.) Antena Diversity żółta - 4E0035674K Nie znalazłem w schematach, co to za kabel. Jest twardy, sztywny. Antena zwykła czarna To u ciebie jest. Mam nadzieję, że to ci pomoże zrobić porządek z instalacją -- Pozdrawiam. Sławek
  19. To, co jest podłączone do radia zależy też od wyposażenia auta. W moim przypadku z tyłu mam 6 wtyczek: antena zwykła -> czarna wtyczka antena diversity -> żółta wtyczka głośniki tył, ster. wzmacniaczem, CAN-L, CAN-H -> 20-pin czarna wtyczka zasilanie radia, K-line -> 8-pin czarna wtyczka głośniki przód -> 8-pin brązowa wtyczka telefon -> 10-pin czerwona wtyczka Jeśli chcesz zdjęcia poszczególnych wtyczek, to musisz poczekać do jutra - dzisiaj już mi się nie chce schodzić do zimnego garażu i wyciągać radio. Jak dasz mi trochę czasu, to rozpiszę ci kolory poszczególnych kabelków. -- Pozdrawiam. Sławek
  20. Czegoś takiego nie ma w oryginalnej instalacji Audi, więc trudno powiedzieć od czego to jest. Niestety, ale żeby zrobić porządek, musisz wywalić wszystkie dosztukowane/dolutowane kabelki, a to co zostanie identyfikować po kolorach i łączyć do odpowiednich wtyczek. -- Pozdrawiam. Sławek
  21. Nie lepiej wysłać pytanie na PW zamiast zaśmiecać wątek? -- Pozdrawiam. Sławek
  22. Nie mam pojęcia. Widać poprzedni właściciel nieźle namieszał w instalacji. -- Pozdrawiam. Sławek
  23. Tylko, że ja jej nie mam dlatego pytam, od czego jest i gdzie kupić Tu masz odpowiedź na pytanie: od czego to jest: a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/b6-aym-antena-triplex-rekin-pytanie-217635/#post2585183 Samą wtyczkę kupisz w ASO. Jej numer to 4E0035674K -- Pozdrawiam. Sławek
  24. Tu masz wszystkie kabelki do/z radia Concert II : rapidshare.com/share/27D90A8A47F4B8460420C7B2E255BC73 -- Pozdrawiam. Sławek
  25. Żeby zmienić radio 1 DIN na radio 2 DIN trzeba: zmienić tunel na 2 DIN lub przyciąć stary, zmienić kosz na 2 DIN, zmienić klimatronik na 2DIN lub przyciąć/dopasować stary panel, zmienić przednią popielniczkę na 2 DIN, lub przyciąć starą, zmienić wtyczki instalacji radiowej lub zastosować przejściówki, jeśli w nowym odbiorniku jest też nawigacja, to trzeba dołożyć antenę GPS, -- Pozdrawiam. Sławek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.