Treść opublikowana przez steve69
-
Wlepka
. -- Pozdrawiam. Sławek
-
jak wymontowac 3-cie światło stop (Avant) b6
Coś słabo szukałeś a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-trzecie-swiatlo-stopu-przerywa -- Pozdrawiam. Sławek
-
Sygnał dźwiękowy po zaświeceniu się rezerwy
Jeśli masz dojście do VAG-a albo VCDS-a, to zrób test zegarów - wyjaśni się, czy "brzęczyk" działa czy też nie. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
42 tydzień 2013 (czyli połowa października 2013). -- Pozdrawiam. Sławek
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
2 tygodnie temu kupiłem MOLL Kamina Start. Data produkcji wybita jest na biegunie "-" akumulatora (tydzien/rok produkcji). -- Pozdrawiam. Sławek
-
Tempomat nie działa
16-Steering Wheel -> Coding-07 -> Software Coding Na przedostatniej pozycji musi być 4 01-Engine -> Login-11 Wpisać 11463 (kod aktywujący tempomat) kliknąć [Do It!] Tempomat można włączyć tylko podczas jazdy, przy prędkości min. 30 km/h -- Pozdrawiam. Sławek
-
Czujniki cofania
Prawdopodobnie padł ów głośniczek. Jak poszukasz, to znajdziesz na forum wątek opisujący gdzie dokładnie znajduje się ten głośnik i jak go wymienić. -- Pozdrawiam. Sławek
-
oświetlenie schowka pasażera
Czy to tak ciężko użyć forumowej wyszukiwarki? To sprawdzałeś?: a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-oswietlenie-schowka-18910/#post256657 -- Pozdrawiam. Sławek
-
Gasnące radio po wyłączeniu kluczyka, da się inaczej?
Wypadałoby podać typ/model radia, które masz obecnie zamontowane w aucie. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Demontaż i montaż tylnej wycieraczki avant
Wchodzisz na: ifinterface.com/page/page3.php?langid=1 a potem klikasz CarProg2 W oknie które się pokaże wybierasz: Polski -> Audi -> Europa+ (EU) -> A4 -> 2009 9 -> 9 -> 955-20 -- Pozdrawiam. Sławek
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Masz tylko jeden kluczyk? Dobrze by było sprawdzić działanie zamka innym "pilotem". No i najważniejsze - czy przy otwieraniu bagażnika przytrzymujesz wciśnięty przycisk otwierania przez 2-3 sekundy? -- Pozdrawiam. Sławek
-
Czy te liczniki są takie same?
Zapoznaj się z wątkiem który polecają Miroo oraz wrclaguna i wszystko stanie się jasne :-) -- Pozdrawiam. Sławek
-
kierunkowskazy
Przecież spalona żarówka, to właśnie przerwa w obwodzie. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Tylne światła - same się włączają
Nie wiem jak to jest w innych modelach, ale w B6 światła STOP działają nawet bez kluczyka w stacyjce. Jeśli nawalił czujnik oraz jest zwarcie obwodów, to faktycznie światła STOP mogą się samoczynnie włączać razem z pozycyjnymi. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Tylne światła - same się włączają
Tylko co wspólnego ze sobą mają czujnik świateł STOP oraz światła pozycyjne? Chyba, że tam jakieś zwarcie jest (na kablach lub w samej lampie). -- Pozdrawiam. Sławek
-
Multifunkcyjna kierownica wytarte przyciski!
Nowe dostaniesz w ASO: [table] 8E0951527A - włącznik zdalnego sterowania radia - str. prawa - 401,71 zł 8E0951527C - włącznik zdalnego sterowania radia i telefonu - str. prawa - 401,71 zł 8E0951527D - włącznik zdalnej obsługi radia, telefonu i obsługi głosowej - str. prawa - 401,71 zł 8E0951527 - włącznik zdalnego sterowania radia - str. lewa - 401,71 zł 8E0951527B - włącznik zdalnej obsługi radia, telefonu i obsługi głosowej - str. lewa - 401,71 zł [/table] Jak widać ceny z kosmosu. Można też poszukać używek na Allegro - czasami ludzie wystawiają na sprzedaż samą poduchę z przyciskami. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Awaria tempomatu
Hamulca i sprzęgła. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Jak dla mnie - jest OK -- Pozdrawiam. Sławek
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Można by ten pierwszy post zrobić jako "zwijak", bo inaczej na każdej stronie tego wątku otwiera się on w pełnej okazałości i trzeba sporo przewijać żeby czytać kolejne odpowiedzi. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Dziwna sprawa z tą jedna wartością do ustawienia. Może inny interfejs załatwi sprawę? Tutaj masz pokazane jak to wyglada u mnie: a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-przelacznika-wycieraczek-odblokowanie-pelnego-fis-16394/index19.html#post1725390 -- Pozdrawiam. Sławek
-
Lampka w tylnej klapie ( biało-czerwona) - problem ?
Po otwarciu klapy powinny zapalić się obydwie lampki - zarówna ta wewnątrz jak i ta biało-czerwona na samej klapie. Jeśli nie zapala się żadna, to albo problem z mikrostykiem w zamku, albo z przewodami. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Chlapanie Olejem z Bagnetu
Czytałeś to co napisał mycha1236 ? Ze swej strony dodam, że w moim aucie taki sam dźwięk również pojawił się jakiś czas po wymianie oleju i filtrów. Od tamtej pory minęło już ponad 4 lata i nic się nie dzieje. To "szuranie" nie występuje zawsze. Bywa tak, że przez dłuższy okres czasu jest cisza by za jakiś czas znowu się pojawić. Zresztą opisany przez ciebie problem był już omawiany na forum nie raz - oto lektura na wiele godzin: a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b6-awx-niepokojacy-dzwiek-11005/ -- Pozdrawiam. Sławek
-
Problem z odpaleniem 1.9tdi 131km
? ? ? Możesz napisać to jeszcze raz, ale tym razem po polsku? -- Pozdrawiam. Sławek
-
Lampka w tylnej klapie ( biało-czerwona) - problem ?
Lampka powinna się zapalić w momencie otwarcia klapy bagażnika. Czy po otwarciu klapy zapala się lampka oświetlająca wnętrze bagażnika? -- Pozdrawiam. Sławek
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Mimo, że wg wlepki moje auto posiada zegar sterowany radiowo, palemki na zegarach nie miałem. Zdjąłem zderzak i dobrałem się do modułu. Jako, że nie miałem nowego na zmianę, a auta trzeba było używać, wciągnąłem kable do bagażnika i założyłem z powrotem zderzak. Podczas następnej wizyty w ASO kupiłem odpowiedni moduł i tymczasowo podpiąłem go do instalacji w bagażniku. Zanim dojechałem do domu palma pojawiła się na zegarach. Jeździłem tak jeszcze przez parę dni i z zegarem nic się nie działo. Na pewno odbiór będzie lepszy gdy moduł znajdzie się na swoim miejscu pod zderzakiem, bo wtedy miedzy nim a nadajnikiem jest tylko cienka plastikowa ścianka zderzaka. Gdy zamocujemy go wewnątrz auta, to karoseria działa trochę jak klatka Faradaya, tłumiąc sygnał. -- Pozdrawiam. Sławek