Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

steve69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez steve69

  1. steve69 odpowiedział(a) na _Darek_ temat w Nadwozie i Wnętrze
    . -- Pozdrawiam. Sławek
  2. Coś słabo szukałeś a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-trzecie-swiatlo-stopu-przerywa -- Pozdrawiam. Sławek
  3. Jeśli masz dojście do VAG-a albo VCDS-a, to zrób test zegarów - wyjaśni się, czy "brzęczyk" działa czy też nie. -- Pozdrawiam. Sławek
  4. 42 tydzień 2013 (czyli połowa października 2013). -- Pozdrawiam. Sławek
  5. 2 tygodnie temu kupiłem MOLL Kamina Start. Data produkcji wybita jest na biegunie "-" akumulatora (tydzien/rok produkcji). -- Pozdrawiam. Sławek
  6. 16-Steering Wheel -> Coding-07 -> Software Coding Na przedostatniej pozycji musi być 4 01-Engine -> Login-11 Wpisać 11463 (kod aktywujący tempomat) kliknąć [Do It!] Tempomat można włączyć tylko podczas jazdy, przy prędkości min. 30 km/h -- Pozdrawiam. Sławek
  7. Prawdopodobnie padł ów głośniczek. Jak poszukasz, to znajdziesz na forum wątek opisujący gdzie dokładnie znajduje się ten głośnik i jak go wymienić. -- Pozdrawiam. Sławek
  8. Czy to tak ciężko użyć forumowej wyszukiwarki? To sprawdzałeś?: a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-oswietlenie-schowka-18910/#post256657 -- Pozdrawiam. Sławek
  9. Wypadałoby podać typ/model radia, które masz obecnie zamontowane w aucie. -- Pozdrawiam. Sławek
  10. Wchodzisz na: ifinterface.com/page/page3.php?langid=1 a potem klikasz CarProg2 W oknie które się pokaże wybierasz: Polski -> Audi -> Europa+ (EU) -> A4 -> 2009 9 -> 9 -> 955-20 -- Pozdrawiam. Sławek
  11. Masz tylko jeden kluczyk? Dobrze by było sprawdzić działanie zamka innym "pilotem". No i najważniejsze - czy przy otwieraniu bagażnika przytrzymujesz wciśnięty przycisk otwierania przez 2-3 sekundy? -- Pozdrawiam. Sławek
  12. Zapoznaj się z wątkiem który polecają Miroo oraz wrclaguna i wszystko stanie się jasne :-) -- Pozdrawiam. Sławek
  13. Przecież spalona żarówka, to właśnie przerwa w obwodzie. -- Pozdrawiam. Sławek
  14. Nie wiem jak to jest w innych modelach, ale w B6 światła STOP działają nawet bez kluczyka w stacyjce. Jeśli nawalił czujnik oraz jest zwarcie obwodów, to faktycznie światła STOP mogą się samoczynnie włączać razem z pozycyjnymi. -- Pozdrawiam. Sławek
  15. Tylko co wspólnego ze sobą mają czujnik świateł STOP oraz światła pozycyjne? Chyba, że tam jakieś zwarcie jest (na kablach lub w samej lampie). -- Pozdrawiam. Sławek
  16. Nowe dostaniesz w ASO: [table] 8E0951527A - włącznik zdalnego sterowania radia - str. prawa - 401,71 zł 8E0951527C - włącznik zdalnego sterowania radia i telefonu - str. prawa - 401,71 zł 8E0951527D - włącznik zdalnej obsługi radia, telefonu i obsługi głosowej - str. prawa - 401,71 zł 8E0951527 - włącznik zdalnego sterowania radia - str. lewa - 401,71 zł 8E0951527B - włącznik zdalnej obsługi radia, telefonu i obsługi głosowej - str. lewa - 401,71 zł [/table] Jak widać ceny z kosmosu. Można też poszukać używek na Allegro - czasami ludzie wystawiają na sprzedaż samą poduchę z przyciskami. -- Pozdrawiam. Sławek
  17. Hamulca i sprzęgła. -- Pozdrawiam. Sławek
  18. Jak dla mnie - jest OK -- Pozdrawiam. Sławek
  19. Można by ten pierwszy post zrobić jako "zwijak", bo inaczej na każdej stronie tego wątku otwiera się on w pełnej okazałości i trzeba sporo przewijać żeby czytać kolejne odpowiedzi. -- Pozdrawiam. Sławek
  20. Dziwna sprawa z tą jedna wartością do ustawienia. Może inny interfejs załatwi sprawę? Tutaj masz pokazane jak to wyglada u mnie: a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-przelacznika-wycieraczek-odblokowanie-pelnego-fis-16394/index19.html#post1725390 -- Pozdrawiam. Sławek
  21. Po otwarciu klapy powinny zapalić się obydwie lampki - zarówna ta wewnątrz jak i ta biało-czerwona na samej klapie. Jeśli nie zapala się żadna, to albo problem z mikrostykiem w zamku, albo z przewodami. -- Pozdrawiam. Sławek
  22. steve69 odpowiedział(a) na pagan temat w 1.9TDI
    Czytałeś to co napisał mycha1236 ? Ze swej strony dodam, że w moim aucie taki sam dźwięk również pojawił się jakiś czas po wymianie oleju i filtrów. Od tamtej pory minęło już ponad 4 lata i nic się nie dzieje. To "szuranie" nie występuje zawsze. Bywa tak, że przez dłuższy okres czasu jest cisza by za jakiś czas znowu się pojawić. Zresztą opisany przez ciebie problem był już omawiany na forum nie raz - oto lektura na wiele godzin: a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b6-awx-niepokojacy-dzwiek-11005/ -- Pozdrawiam. Sławek
  23. ? ? ? Możesz napisać to jeszcze raz, ale tym razem po polsku? -- Pozdrawiam. Sławek
  24. Lampka powinna się zapalić w momencie otwarcia klapy bagażnika. Czy po otwarciu klapy zapala się lampka oświetlająca wnętrze bagażnika? -- Pozdrawiam. Sławek
  25. Mimo, że wg wlepki moje auto posiada zegar sterowany radiowo, palemki na zegarach nie miałem. Zdjąłem zderzak i dobrałem się do modułu. Jako, że nie miałem nowego na zmianę, a auta trzeba było używać, wciągnąłem kable do bagażnika i założyłem z powrotem zderzak. Podczas następnej wizyty w ASO kupiłem odpowiedni moduł i tymczasowo podpiąłem go do instalacji w bagażniku. Zanim dojechałem do domu palma pojawiła się na zegarach. Jeździłem tak jeszcze przez parę dni i z zegarem nic się nie działo. Na pewno odbiór będzie lepszy gdy moduł znajdzie się na swoim miejscu pod zderzakiem, bo wtedy miedzy nim a nadajnikiem jest tylko cienka plastikowa ścianka zderzaka. Gdy zamocujemy go wewnątrz auta, to karoseria działa trochę jak klatka Faradaya, tłumiąc sygnał. -- Pozdrawiam. Sławek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.