Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

steve69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez steve69

  1. O ile masz odpowiedni moduł w aucie, to poprzez Bluetooth pewnie bezproblemowo. Natomiast co do adaptera, to musisz dowiedzieć się w ASO, czy adapter pod twój telefon jest do kupienia (tylko to jest wydatek kilkuset złotych ). -- Pozdrawiam. Sławek
  2. Według ETKA kluczyk o numerze 8E0837220Q pracuje na częstotliwości 433,92 MHz-434,42 MHz Czyli teoretycznie można go dopasować do A4 B6. -- Pozdrawiam. Sławek
  3. steve69 odpowiedział(a) na witjacrf temat w 1.9TDI
    Kapie ci z EGR-a (który jest wyżej) na tę właśnie "gruszkę" i jej dźwigienkę. To bardzo częsta przypadłość w A4 B6. -- Pozdrawiam. Sławek
  4. steve69 odpowiedział(a) na witjacrf temat w 1.9TDI
    Nic się nie stanie. Śmigaj nad morze. -- Pozdrawiam. Sławek
  5. Prawdopodobnie tu masz rozwiązanie swojego problemu: a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/b6-awx-otwiera-sie-klapa-bagaznika-pilota-72321/#post855318 -- Pozdrawiam. Sławek
  6. Czy po wymianie baterii synchronizowałeś nadajnik kluczyka? a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-dziala-pilot-zmianie-modulu-komfortu-help-;-104493/#post1257255 -- Pozdrawiam. Sławek
  7. Uwierz. Były tu już opisywane przypadki, gdy komuś w tę szparę wpadła karta telefoniczna lub bilet parkingowy. Nieźle się chłopaki musieli natrudzić, żeby to wyciągnąć. -- Pozdrawiam. Sławek
  8. Klimatronik 2 DIN nie ma tej srebrnej listwy. Jeśli u kogoś pod radiem 2 DIN jest klimatronik ze srebrna listwą u dołu, to znaczy to, że jest to klimatronik 1 DIN przycięty samemu tak by pasował do tunelu. -- Pozdrawiam.
  9. Na postoju tempomatu nie włączysz. Można to zrobić tylko podczas jazdy przy prędkości co najmniej 30 km/h . -- Pozdrawiam. Sławek
  10. A tam gdzie normalnie jest subwoofer (prawy boczek w bagażniku), nie ma jakichś majtających się kabelków? Może właśnie te problemy z dźwiękiem z tyłu są skutkiem braku tuby i wzmacniacza? Może poprzedni właściciel przed sprzedażą auta "trochę" je ogołocił?... -- Pozdrawiam. Sławek
  11. Nic o tym nie wspominasz więc zapytam: sprawdzałeś jak masz basy w radio ustawione? -- Pozdrawiam.
  12. Niestety, ale jednak nie. Pytania o numery części zadajemy w Forum Techniczne > Dział części -- Pozdrawiam. Sławek
  13. Raczej odwrotnie - resetując licznik poprzez wyjęcie bezpiecznika zresetowałeś też datę i zegar. Skoro dało się ręcznie ustawić datę i czas, to NA PEWNO zegar przeszedł w tryb manualny. Skasuje się tylko licznik kilometrów okresowy, ten mniejszy górny. Dolny licznik kilometrów nie zostanie wyzerowany. Niedawno wyciągałem zegary z auta żeby wyczyścić szybkę od środka. Po zakończonej operacji i ponownym zainstalowaniu licznika oczywiście godzina i data były przestawione. Ale wystarczyło ok. 10 minut by "palma" wróciła i wszystko zostało zaktualizowane. -- Pozdrawiam. Sławek
  14. Być może "zdycha" już pilot - nie trzyma częstotliwości i stąd potrzeba ponownego "strojenia" co jakiś czas . Nic nie jest wieczne. Masz tylko ten jeden kluczyk/pilot ? Jeśli masz drugi, to zacznij go używać i poobserwuj, czy też się rozkodowuje. Jeśli z tym drugim nie bedzie takiego problemu, to sprawa bedzie jasna. -- Pozdrawiam. Sławek
  15. To napisz jak rozwiązałeś problem - może inni też skorzystają. -- Pozdrawiam. Sławek
  16. Może to być wina samego przycisku, może być wina uszkodzonych przewodów. Zacznij od sprawdzenia stanu kabelków w gumowej harmonijce miedzy drzwiami a karoseria. -- Pozdrawiam. Sławek
  17. Lutownicę? A po co? Wyciągasz piny z jednej kostki i przekładasz do drugiej -- Pozdrawiam. Sławek
  18. Ja wolałem kupić pojedyncze wtyczki mini-iso: i przełożyć do nich piny z tej dużej czarnej wtyki. Po dołożeniu do tego niebieskiej wtyczki od kabla zmieniarki i złożeniu w całość powstaje duża, solidna wtyczka siedząca pewnie w gnieździe C radia: Nie potrzeba wtedy przelotki. -- Pozdrawiam. Sławek
  19. Jeśli masz kierownicę multifunkcyjną, to wstawiasz 7 kolega pocas był szybszy :-) -- Pozdrawiam. Sławek
  20. Jeśli tak połączysz, to to nie zadziała. Tu masz rozpiskę połączeń radia Concert II (czyli takiego jak twoje): Jak widać, zmieniarka powinna być podłączona do gniazda C3. Jeśli w twoim aucie nigdy nie było zmieniarki, to u ciebie wtyczka C to 20-to pinowa wtyczka mini-iso (czarna): A wtedy potrzebujesz przelotki takiej jak na twoim rysunku: oraz kabla do podłączenia zmieniarki: -- Pozdrawiam. Sławek
  21. allegro.pl/audi-a4-b7-b6-przycisk-wlacznik-pdc-parktronik-i3400977307.html -- Pozdrawiam. Sławek
  22. Skoro poszycie masz ściągnięte, to wal je do pralki, temperatura na 30°C i będzie OK. Ja mam w aucie jasną tapicerkę (beż) i raz w roku piorę to odkurzaczem za pomocą środka Kärcher RM 760. Nic złego się nie dzieje -- Pozdrawiam. Sławek
  23. Po mojemu to przycisk ten służy(ł) do włączania/wyłączania syreny. Twoje auto nie pracowało przypadkiem kiedyś w policji/straży/pogotowiu? Jeśli jest na nim jakiś numer, to go podaj - może ETKA rozwieje wszelkie wątpliwości. -- Pozdrawiam. Sławek
  24. Miał i rozwiązał Jeśli wężyk rzeczywiście pękł na zawiasie klapy, to wystarczy ściągnąć osłony zawiasów i wstawić złączkę w miejscu uszkodzenia: a4-klub.pl/nadwozie-14/peknieta-rurka-plynu-spryskiwacza-tylnej-szyby-258064/ I radzę sie pośpieszyć, by nie skończyło się tak jak u mnie, czyli spaleniem wzmacniacza audio: a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/all-b6-radio-concert-ii-przestal-grac-tyl-217567/ -- Pozdrawiam. Sławek
  25. Według ETKA będzie to adapter o numerze 8E0035721A Jeśli masz podstawkę taką jak moja: ... to adapter trzyma się podstawki w 5 miejscach. Po wciśnięciu 2 bocznych przycisków (czerwone strzałki) 2 zaczepy schodzą się do środka (zielone strzałki), a następne 2 przesuwają na dół (niebieskie strzałki). Potem wystarczy już tylko wysunąć adapter z zaczepu na górze (żółta strzałka). -- Pozdrawiam. Sławek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.