Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

steve69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez steve69

  1. Ten twój to 1 DIN. 2 DIN wygląda tak: Jest trochę bardziej ścięty po bokach, bo jest niżej montowany. -- Pozdrawiam. Sławek
  2. Tak, bo w momencie otwierania schowka, a co za tym idzie wysuwania się tłoczka, zostaje zwarty styk załączający światło. -- Pozdrawiam. Sławek
  3. Czyli narzekasz w sumie bez powodu? -- Pozdrawiam. Sławek
  4. Mikrowłącznik siedzi w listwie uchwytowej. To ten plastik w którym zamontowane są lampki oświetlenia tablicy rejestracyjnej oraz uchwyt do otwierania ręką. Jeśli chcesz się dobrać do tego "ustrojstwa", to musisz zdjąć tapicerkę klapy bagażnika i zdemontować listwę (w sedanie i w avancie jest taka sama). Na zdjęciu poniżej - już zdemontowana i rozbebeszona listwa. Mikrowłącznik to ten element na środku: -- Pozdrawiam. Sławek
  5. Przecież dałem ci link do opisu. -- Pozdrawiam. Sławek
  6. A próbowałeś otwierać? Żeby otworzyć bagażnik z pilota, trzeba środkowy przycisk przytrzymać przez ok. 2-3 sekundy. -- Pozdrawiam. Sławek
  7. Przeczytałeś to, co napisałem wyżej? -- Pozdrawiam. Sławek
  8. To skąd tam zimne powietrze? -- Pozdrawiam. Sławek
  9. I to nagrzewnica schładza wnętrze "lodówki" w schowku, tak? Przejrzałeś fotogalerię, do której wyżej podałem link? -- Pozdrawiam. Sławek
  10. Wygląda, jakbyś miał oderwany/odcięty kawałek plastiku/gumy (ten zaznaczony żółtą linią). Tak jest u mnie: -- Pozdrawiam. Sławek
  11. Nie prawy, a lewy. Z prawej jest tuba suba i wzmacniacz audio: a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/miejsce-montazu-buzzera-parktronika-240365/#post2945280 -- Pozdrawiam. Sławek
  12. Tutaj masz po kolei pokazane jak się tam dostać: CoolAir Glove Box album | AvanTTix | Fotki.com, photo and video sharing made easy. -- Pozdrawiam. Sławek
  13. Po zdjęciu uchwyt już nie będzie przeszkadzał, ale zostaną dziury. -- Pozdrawiam. Sławek
  14. Tu masz to samo taniej (sam kupowałem ten zestaw): allegro.pl/i2495311339.html Wszystkie części nowe, oryginalne. Paczka doszła w 24 godziny. -- Pozdrawiam. Sławek
  15. Jeśli z pilota możesz otworzyć, a nie można ręką, to prawdopodobnie "padł" mikrowłącznik w listwie uchwytowej. Tutaj masz wszystko opisane (co prawda opis dotyczy avanta, ale w sedanie jest tak samo): a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-problem-otwieraniem-bagaznika-naprawa-fotostory-150588/ -- Pozdrawiam. Sławek
  16. Raczej do awaryjnego otwierania klapki wlewu paliwa. Cięgno awaryjnego otwierania bagażnika znajduje się wewnątrz schowka na trójkąt ostrzegawczy w tapicerce klapy bagażnika. -- Pozdrawiam. Sławek
  17. Zacznij od rzeczy najprostszej - sprawdź miernikiem, czy jest napięcie w gnieździe żarówki. -- Pozdrawiam. Sławek
  18. W Audi Concert II komunikat ERR3 oznacza problemy mechaniczne z napędem CD. Może u ciebie jest to samo? -- Pozdrawiam. Sławek
  19. A nie wyłączyłeś go przypadkiem sam przyciskiem "RESET" na manetce wycieraczek? -- Pozdrawiam. Sławek
  20. Spróbuj najpierw wyciągnąć przycisk ESP (siedzi tylko na wcisk), odłącz jego wtyczkę, a dopiero potem wyciągaj całą szufladkę. -- Pozdrawiam. Sławek
  21. Wedle instrukcji obsługi: -- Pozdrawiam. Sławek
  22. a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-problem-otwieraniem-bagaznika-naprawa-fotostory-150588/ -- Pozdrawiam. Sławek
  23. Poprawność działania samej manetki tempomatu sprawdzisz w: 16-Steering wheel -> Meas.Blocs-08 -> Group 004 -- Pozdrawiam. Sławek
  24. Jeśli padł odbiornik (tak jak to było m.in. u mnie), to ustawianie zegarów na 1:59 czy 2:58 nic nie da. Sprawdź napięcie w wiązce - będzie wiadomo, co dalej. -- Pozdrawiam. Sławek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.