Treść opublikowana przez steve69
-
[ALL B6/B7] Pomoc w zakupie, montażu i konfigurtacji RNS-E.
Ten twój to 1 DIN. 2 DIN wygląda tak: Jest trochę bardziej ścięty po bokach, bo jest niżej montowany. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Nie działa lampka schowka
Tak, bo w momencie otwierania schowka, a co za tym idzie wysuwania się tłoczka, zostaje zwarty styk załączający światło. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Bagażnik w Avancie
Czyli narzekasz w sumie bez powodu? -- Pozdrawiam. Sławek
-
Problem z otwarciem bagażnika
Mikrowłącznik siedzi w listwie uchwytowej. To ten plastik w którym zamontowane są lampki oświetlenia tablicy rejestracyjnej oraz uchwyt do otwierania ręką. Jeśli chcesz się dobrać do tego "ustrojstwa", to musisz zdjąć tapicerkę klapy bagażnika i zdemontować listwę (w sedanie i w avancie jest taka sama). Na zdjęciu poniżej - już zdemontowana i rozbebeszona listwa. Mikrowłącznik to ten element na środku: -- Pozdrawiam. Sławek
-
Problem z otwarciem bagażnika
Przecież dałem ci link do opisu. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Problem z otwarciem bagażnika
A próbowałeś otwierać? Żeby otworzyć bagażnik z pilota, trzeba środkowy przycisk przytrzymać przez ok. 2-3 sekundy. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Problem z otwarciem bagażnika
Przeczytałeś to, co napisałem wyżej? -- Pozdrawiam. Sławek
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
To skąd tam zimne powietrze? -- Pozdrawiam. Sławek
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
I to nagrzewnica schładza wnętrze "lodówki" w schowku, tak? Przejrzałeś fotogalerię, do której wyżej podałem link? -- Pozdrawiam. Sławek
-
Zaślepka lamp tylnych AVANT
Wygląda, jakbyś miał oderwany/odcięty kawałek plastiku/gumy (ten zaznaczony żółtą linią). Tak jest u mnie: -- Pozdrawiam. Sławek
-
Nie działa parctronic pomocy ;]
Nie prawy, a lewy. Z prawej jest tuba suba i wzmacniacz audio: a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/miejsce-montazu-buzzera-parktronika-240365/#post2945280 -- Pozdrawiam. Sławek
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Tutaj masz po kolei pokazane jak się tam dostać: CoolAir Glove Box album | AvanTTix | Fotki.com, photo and video sharing made easy. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Jak zdemontować uchwyt na telefon?
Po zdjęciu uchwyt już nie będzie przeszkadzał, ale zostaną dziury. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Jakie wycieraczki????
Tu masz to samo taniej (sam kupowałem ten zestaw): allegro.pl/i2495311339.html Wszystkie części nowe, oryginalne. Paczka doszła w 24 godziny. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Problem z otwarciem bagażnika
Jeśli z pilota możesz otworzyć, a nie można ręką, to prawdopodobnie "padł" mikrowłącznik w listwie uchwytowej. Tutaj masz wszystko opisane (co prawda opis dotyczy avanta, ale w sedanie jest tak samo): a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-problem-otwieraniem-bagaznika-naprawa-fotostory-150588/ -- Pozdrawiam. Sławek
-
Czerwony gumowy sznurek z kółeczkiem na dole-do czego służy?
Raczej do awaryjnego otwierania klapki wlewu paliwa. Cięgno awaryjnego otwierania bagażnika znajduje się wewnątrz schowka na trójkąt ostrzegawczy w tapicerce klapy bagażnika. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Świeci tylko jedna żarówka oświetlająca tablice rejestracyjną
Zacznij od rzeczy najprostszej - sprawdź miernikiem, czy jest napięcie w gnieździe żarówki. -- Pozdrawiam. Sławek
-
nie graja płyty, a4 b6 radio symphony ,error 3
-- Pozdrawiam. Sławek
-
nie graja płyty, a4 b6 radio symphony ,error 3
W Audi Concert II komunikat ERR3 oznacza problemy mechaniczne z napędem CD. Może u ciebie jest to samo? -- Pozdrawiam. Sławek
-
Nie działa ekran FIS
A nie wyłączyłeś go przypadkiem sam przyciskiem "RESET" na manetce wycieraczek? -- Pozdrawiam. Sławek
-
Szufladka z przyciskiem ESP
Spróbuj najpierw wyciągnąć przycisk ESP (siedzi tylko na wcisk), odłącz jego wtyczkę, a dopiero potem wyciągaj całą szufladkę. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Poziom oleju na bagnecie.
Wedle instrukcji obsługi: -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Klapa bagażnika otwiera się tylko z pilota
a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-problem-otwieraniem-bagaznika-naprawa-fotostory-150588/ -- Pozdrawiam. Sławek
-
Test podłączenia tempomatu za pomocą VCDSa :/
Poprawność działania samej manetki tempomatu sprawdzisz w: 16-Steering wheel -> Meas.Blocs-08 -> Group 004 -- Pozdrawiam. Sławek
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Jeśli padł odbiornik (tak jak to było m.in. u mnie), to ustawianie zegarów na 1:59 czy 2:58 nic nie da. Sprawdź napięcie w wiązce - będzie wiadomo, co dalej. -- Pozdrawiam. Sławek