Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

steve69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez steve69

  1. Poproś o pomoc w tym wątku: https://a4-klub.pl/topic/444535-dekoder-vin-audi-grupy-vag-oraz-innych-marek-dane-techniczne-oraz-wyposażenie/
  2. A to nie jest tak, że lusterko wraca do pozycji górnej po ustawienie przełącznika lusterek w pozycję środkową lub lewą? Ewentualnie po ruszeniu i przekroczeniu prędkości 15 km/h?
  3. Jeśli prawidłowo sparowałeś telefon z MMI, to w "MEDIA" -> "Źródło" powinieneś zobaczyć swój smartfon (na obrazku pokazałem, jak to jest u mnie). Wybierasz go i od teraz muzyka "leci" z niego.
  4. Proszę o rozkodowanie. Z góry dziękuję :-) WAUZZZ8R7FA126750
  5. To teraz wypadałoby podzielić się z innymi forumowiczami sposobem rozwiązania problemu. -- Pozdrawiam. Sławek
  6. Pewnie tam, gdzie i w B6, czyli z przodu pod wykładziną pod fotelem pasażera. -- Pozdrawiam. Sławek
  7. Szukajcie, a znajdziecie ;-) -- Pozdrawiam. Sławek
  8. Skoro było, a nie ma, to problem z modułem lub instalacją, a nie brak zasięgu. Chyba, że samochód trzymamy w żelbetonowym bunkrze. -- Pozdrawiam. Sławek
  9. Podejrzewam, że zrobiło wam się to samo co mi: a4-klub.pl/index.php?/topic/92498-b6-avf-fotel-kierowcy-do-czego-sluzy-ta-czesc/ -- Pozdrawiam. Sławek
  10. Sorry, nie zauważyłem. 100 bez naciskania na pedały w manualu oznacza problem z czujnikiem położenia pedału sprzęgła. Jak to jest w przypadku automatu - niestety nie wiem... -- Pozdrawiam. Sławek
  11. Bez naciskania na pedały hamulca i sprzęgła powinny być same zera - 000. Jeśli jest 100, to znaczy, że jest coś "nie tak" z czujnikiem położenia pedała sprzęgła. -- Pozdrawiam. Sławek
  12. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/207772-wymiana-trzeciego-swiatla-stopu-avant/#entry2909978 -- Pozdrawiam. Sławek
  13. Było już o tym: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/341260-zmiana-stacji-przy-uzyciu-kierownicy/#entry4681800 -- Pozdrawiam. Sławek
  14. Czemu akurat w Białymstoku miałoby nie być zasięgu? Zobacz jak to niesie: -- Pozdrawiam. Sławek
  15. Niemożliwe. Na twoim miejscu sprawdziłbym napięcia w układzie zegara (jest to opisane gdzieś na początku tego wątku). Jeśli wszystko jest w porządku, to "palma" powinna się pojawić sama bez żadnych kombinacji z resetowaniem licznika. W moim przypadku zegar "obudził się" jakieś kilkadziesiąt minut po wymianie modułu. Jeśli u ciebie minęło już tyle czasu i "palmy" nie ma, to coś jest nie tak. -- Pozdrawiam. Sławek
  16. Schemat: http://chomikuj.pl/steve69/Dokumenty/Audi+A4/A4+B6+Avant+-+rear+active+loudspeaker,5250100403.pdf Page 6 of 11 -- Pozdrawiam. Sławek
  17. Ja bym zaczął od sprawdzenia stanu pinów zarówno we wtyczce jak i w gnieździe wzmacniacza (tym bardziej, że jak piszesz, zaczęło grać po poruszeniu). -- Pozdrawiam. Sławek
  18. Sprawdź przewody w gumowych osłonach miedzy karoserią a drzwiami. -- Pozdrawiam. Sławek
  19. Concert 2 + brak wzmacniacza = nie będzie dźwięku z tyłu. Ten model radia steruje wzmacniaczem, a ten z kolei napędza tylne głośniki. Tu masz rozpisane wtyczki radia: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/249248-brak-radia-na-fis-kodowanie-podlaczenie-opis-wtyczek-concert/#entry3600830 -- Pozdrawiam. Sławek
  20. Przypadek dotyczy co prawda Avanta, ale przyczyna pewnie będzie ta sama: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/112373-all-b6-problem-z-otwieraniem-bagaznika-naprawa-fotostory/ -- Pozdrawiam. Sławek
  21. Od 14 stycznia pojawić ma się w Lidlu prostownik: http://www.sklepikarz.com/gazetka-lidl-11-01-2016-17-01-2016/29/ Pytanie do zorientowanych - warto się tym zainteresować? Nada się to do sporadycznego podładowywania akumulatora w aucie (72 Ah)? -- Pozdrawiam. Sławek
  22. steve69 odpowiedział(a) na Makos_9507 temat w Audi A4 B6/B7
    Wchodzisz na ifotos.pl Klikasz klawisz "Przeglądaj..." Otwiera się okno eksploratora plików, w którym znajdujesz obrazek, który chcesz pokazać - klikasz go raz, a następnie klikasz "Otwórz". Potem klikasz klawisz ">> wrzucaj" Otworzy się strona z różnymi linkami do twojego obrazka. Kopiujesz link opisany jako "Kod na forum". Wklejasz to do swojej wiadomości. Efektem jest miniaturka obrazka, po kliknięciu w którą otworzy się strona z obrazkiem w pełnym rozmiarze: -- Pozdrawiam. Sławek
  23. Jeśli dobrze rozumiem to co napisano w instrukcji obsługi, to: 1. gdy za pomocą kierownicy obsługujemy TYLKO radio (w aucie nie ma telefonu), to przełączanie pomiędzy zapamiętanymi stacjami radiowymi realizujemy za pomocą przycisków E i F 2. gdy za pomocą kierownicy obsługujemy radio i telefon, to przełączania pomiędzy zapamiętanymi stacjami radiowymi niestety nie ma - E przełącza między radiem a telefonem, F uaktywnia obsługę głosową. -- Pozdrawiam. Sławek
  24. steve69 odpowiedział(a) na tipmaniak temat w Audi A4 B6
    Jak klikniesz w miniaturę, to zobaczysz. :-) -- Pozdrawiam. Sławek
  25. steve69 odpowiedział(a) na tipmaniak temat w Audi A4 B6
    Według ETKA zwie się to "odbijak": Kupić to pewnie można w ASO. Za ile? - nie wiem (coś ostatnio wyszukiwarka części w sklepie Gajosa nie działa). -- Pozdrawiam. Sławek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.