Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

steve69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez steve69

  1. VAG/VCDS "w rękę" i sprawdź, czy program połączy się z modułem bluetooth. Możesz też profilaktycznie wyciągnąć radio i sprawdzić, czy nie wyskoczyła z gniazda czerwona wtyka (10 pin). -- Pozdrawiam. Sławek
  2. steve69 odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B6/B7
    A próbowałeś wypiąć z powrotem tę kostkę w drzwiach pasażera (tę o której wspominasz w swoim pierwszym poście)? Jeśli po wypięciu wszystko się uspokoi, to znaczy, że elektryka w drzwiach pasażera robi jakieś zwarcie i system głupieje. Wtedy trzeba dojść który element bruździ. -- Pozdrawiam. Sławek
  3. Sprawdzałeś to w VAG/VCDS ? film domjenicka -- Pozdrawiam. Sławek
  4. Podstawowe pytanie: czy moduł komfortu widzi kluczyk (nadajnik)? -- Pozdrawiam. Sławek
  5. Moduł bluetooth znajduje się pod fotelem pasażera. Pod fotelem kierowcy znajduje się moduł komfortu. -- Pozdrawiam. Sławek
  6. Szukajcie, a znajdzicie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/248233-pod-jaki-telefon-ten-uchwyt/?p=3571432 -- Pozdrawiam. Sławek
  7. Nic na siłę: www.youtube.com/watch?v=EPMBMXW_s1I&list=UUaOjyD-VML1d9ywo5crX6fw -- Pozdrawiam Sławek
  8. steve69 odpowiedział(a) na dziadekM temat w 1.9TDI
    Według VIN który podałeś do twojego silnika pasują NGK Y-741U: http://tinyurl.com/myrctql -- Pozdrawiam. Sławek
  9. Nic nie trzeba będzie robić. Wkładasz licznik z powrotem, podpinasz i wszystko działa (sprawdzone osobiście). -- Pozdrawiam. Sławek
  10. Tak to się robi w B6 - w B7 pewnie będzie tak samo: a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/sygnal-dzwiekowy-zaswieceniu-sie-rezerwy-320170/#post4211367 -- Pozdrawiam. Sławek
  11. Prawdopodobnie padł mikrostyk w listwie uchwytowej: a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-problem-otwieraniem-bagaznika-naprawa-fotostory -- Pozdrawiam. Sławek
  12. K-BUS a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/brak-radia-fis -- Pozdrawiam. Sławek
  13. Ostatnia cyfra odpowiada za język w jakim wyświetlana jest książka telefoniczna na FIS. 1- niemiecki, 2 - angielski. Przedostatnia cyfra opowiada za język, w jakim auto mówi do ciebie podczas wybierania numerów, kończenia rozmów, itp. 1- niemiecki, 2 - angielski. Tak przynajmniej jest w B6. -- Pozdrawiam. Sławek
  14. 77-Telephone -> Coding-07 -> Software Coding Tam zmienić ostatnią cyfrę z 1 (niemiecki) na 2 (angielski). np. 0000611 -> 0000612 -- Pozdrawiam. Sławek
  15. Odczytanie pinu BT 77-Telephone -> Adaptation-10 -> Channel 135 -- Pozdrawiam. Sławek
  16. Z ciekawości sprawdziłem w instrukcji obsługi auta - napisane jest, że zapala się po otwarciu pokrywy bagażnika. Jeśli bagażnik pozostaje otwarty przez dłuższy czas, to lampki (ta na suficie i ta w pokrywie bagażnika) gasną samoczynnie po ok. 10 minutach. -- Pozdrawiam. Sławek
  17. Jeśli lampa podsufitka w bagażniku zapala się tylko po otwarciu bagażnika, a nie zapala się po otwarciu drzwi, to wszystko jest w porządku. U siebie mam dokładnie tak samo. -- Pozdrawiam. Sławek
  18. wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01794 wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/18265 -- Pozdrawiam. Sławek
  19. -- Pozdrawiam. Sławek
  20. Wyłącz zapłon. Ustaw kolumnę kierownicy w pozycji na sam dół i maksymalnie do siebie. Zdejmij/wyciągnij listewkę ozdobną znajdującą się pomiędzy przyciskami "MODE" i "CHECK". Wykręć 2 wkręty, które zasłaniała listwa ozdobna (torx). Zdejmij lewą zaślepkę z boku deski rozdzielczej (tę zasłaniającą bezpieczniki). Włóż rękę do środka i wypchnij zegary. Odepnij wtyczki. Odkręć z tyłu zegarów 4 wkręty (torx T10). Podważ 4 zatrzaski (2 u dołu i 2 po bokach). Wysuń zegary z obudowy. Składasz w odwrotnej kolejności. Nie włączaj zapłonu w czasie, gdy masz odłączone kable od licznika!!! -- Pozdrawiam. Sławek
  21. Tak, wszystko jest opisane w instrukcji obsługi samochodu (wersja elektroniczna instrukcji dostępna m.in. na forum). -- Pozdrawiam. Sławek
  22. steve69 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Nie musi. Od 2004 roku (zdaje się) w listwie nad tablicą rejestracyjną są tylko 2 lampki, a pomiędzy nimi taka gumowa wnęka, po naciśnięciu której zwierane są styki i zamek klapy otwierany jest elektrycznie: -- Pozdrawiam. Sławek
  23. Bo to działa jak strzykawka. Jeśli dasz trochę smaru do środka, to tłoczek lżej "chodzi". -- Pozdrawiam. Sławek
  24. "Tłoczek" sprawny? -- Pozdrawiam. Sławek
  25. . a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/lampka-tylnej-klapie-bialo-czerwona-problem -- Pozdrawiam. Sławek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.