Treść opublikowana przez MAx
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Lidzerzy widze ze jak zawsze na koncu płacą :564:
-
ma moze ktos gaz w 1.8 T quattro???prosze o rade
Prince na wtryskach keihina
-
ma moze ktos gaz w 1.8 T quattro???prosze o rade
Co prowada smigam wolnym ssakiem ale jak komus sie wydaje, ze gaz zamula silnik to powiem ze jest w bledzie (przynajmniej w przypadku dobrej sekwencji) Jako dowod macie wykres z hamowni zielona linia to LPG a czerowa PB http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/87ea5743da1cdcbb.html Co prawda nie ma ogormnej róznicy ale zamiast nieco gorszych osiągów sa nieco lepsze i niech nikt nie powie ze to mala różnica. By to zapewnić trzeb spełnic dwa czynniki a) dobra instalacja dobry gazownik, a dobry gazownik to taki, który poporstu robi takie silniki na codzien i ma duże doświadczenie. W kwestii turbiny to sprawa jest podobna widzilem jak smiga fura Podsiego na lpg :diabel2:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
siano poszłooooooo
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Co tam w oooo tyle km to bajka, ja 3 razy w miesiącu jeżdze do Szwecji niunią, mam troche mniej , bo ok 1500km, i jak wypadnie, że bede w Szwecji to 24 godziny zaś w niuni spędze jadąc na zlot. hhacek, szerokiej drogi. Badz co badz ale chyle czola za ten dystans. Proponuje darmowa kolejka dla klubowiczow ktorzy strzela najdluzszy dystatns dojazdowy.(kurde i znow alkc w tresci :564: - przepraszam )
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ok już poprawione Jestem po wstępnych rozmowach na temat rezerwacji miejsc dla osób , które jadą dzień wcześniej i w środe jak będe znał dokładną ilość osób to będe dzwonił i potwierdzał rezerwacje. Czyli co - jest szansa ze osoby ktore wybiora sie wczesniej te 1 dob spedza w tym samym osrodku?
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ja kopsne w poniedzialek
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
co tzn ostra jazda?przy jakiej predkosci na trasie?
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
:?: :?: :?:
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
no wlasnie ile potrzeba kasy na caly komplet wahacze sruby czy co tam jeszcze trzeba np. firmy febi
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Moj 2.8 5V QUATTRO z manualem na 17'' (choc one chyba nie maja wiekszegi wplywu) papusia nastepujaco PB 95 miasto 14l trasa (krajówka) 120-140 km/h 8,8l trasa (autostrada) 190 km/h 12,5l LPG miasto 15-16l trasa (autostrada) 120 km/h 13,2l trasa (autostrada) 160 km/h 14l trasa (autostrada) 190 km/h 17,5l trasa (krajówka) 120-140 km/h 12,8l niewiem czemu jest tak wysokie spalanie gazu przy wyzszych predkosciach w stosunku do spalania beznyzny ale gaz mam stosunkow krótko wiec jeszcze nad tym pracuje
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
Drogie jest z 2 powodow po 1 bo sklada sie z wielu wahaczy po 2 te whacze wykonane sa z aluminium. Zawias daj bardzo dobre sprzezenie z nawierzchnia i ogolnie pracuje swietnie ale niestety jego wada jest to ze na naszych dziurach powstaja luzy na laczeniach tych wielu wahaczy a jak sama nazwa mowi to jest wiele mijesc na to by te luzy powstaly
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
to iloraz ilosci spalanego gazu na wolnych i czasu postoju
-
[ALL B5] Gala w Delcie
Dzieki za linki, troche ta gala zamotana a delta widze ze mam mase funkcji, ma kotds moze instrukcje do delty in polish?
-
[ALL B5] Gala w Delcie
O co chodzi z funkcja gala w radiu Delta, funkcje wlacza sie pokretlem regulacji natezenia wysokich tonow, tylko nie wiem jak i niewiem czy gala to funkcja ktora podgłasnia radio wraz ze wzrostem predkosci, czy tez funkcja kotra zapamietuje dane ustawienie glosnosci i po wlczeniu, radio gra z okreslonym natezeniem dzwieku?
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
A kpl TRW to jak kasa? skad biora sie ori czesci, ktore posidaja spilowane nr seryjne - spadly z tira czy to jakis odrzut z pordukcji z jakas wada?
-
[B5 ADR] Dlaczego bierze mi olej ?
po pierwsze to napisalem ze "zgadzam sie co do castrola" piszac to mialem na mysli ze to dobry olej, W motorze tylko leje castrol co prawda zwykle oleje czyli molbil s czy odpowiedni polsyntetyk z castola czyli zdaje sie GTX 3 sa porwnywalne a roznica polega jedynie za kampanii reklamowej, co do bajerow czyli b.dobrej syntezie mobil 1 czy megnesie w castorlu 5 nie wsponimanc juz o RS czy EDGE to sa juz wyzsze polki.Do mnie jakos osobiscie castrol bardziej przemawia i jak bedzie 1 wymiana to leje magnatec. Po drugie widzice sami ze mobil tak rozreklamowal swoj pordukt " mobil one" ze czesto ludzie leja nawet minaralnego mobila "mobil M", z swiadomoscia ze leja "mobil one"nie zdajac sobie sprawy ze "one " to tylko full synteze A tak na marginesie to kotreego castrola dokladnie wlales?
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
no ja mam to samo lecz w manualu. Wtryskiwacze mam ponoc z najwyzszej polki ponoc (japan, Keihin czy jakos tak ) Jaka masz instalke jeszcze po korekcie nie sprawdzilem trasy zrobie to w przyszlym tyg. a na miescie wszylo mi 15,5 wczesniej 15, teraz troche smigalem z przyczepa, z zuzycia na miescie jestem zadowolony.NAwiasem mowiac jak ty to robisz ze wychodzi Ci 12? No i w koncu oproznilem butle do 0 i gazu wchodzi mi 55,5 l do pelna
-
[B5 ADR] Dlaczego bierze mi olej ?
Strasznie zawile to napisales to po pierwsze, po drugie mobil 1 to mobil 1 czyli full sytnese a pol-syntetyk to nie "mobil 1 polsyntetyk" tylko "mobil s" co do castrola to sie zgadzam. Tylko npaisz jakos jasniej ile Ci bierze tego castroal i przy jakiej jezdzie. A w kwestji zuzycia oleju to dodam ze w takich silnikach, ktore maja nalatane stowke a dwie tym bardziej bezposrednio na zuzycie oleju ma styl jazdy, inaczej silnik zuzywa olej jak pracuje srednio dynamicznie w zakresie ekonomicznych obrotow a co innego jak sie jezdzi dynamicznie do 5 tys obr/min a jeszcze inaczej jak leci sie autopstrada 3majc w okolicach 200km/h. i paluje non stop, cisnac łyche na piatce.
-
Jak zdjąć maskownice z głosnika w tylnej pułce?
polozyc oparcie wyjac te boczki oparcia ktore sa przy drzwiach potem odpiac zatraszki ktore znajduja sie pod pola i wyciagnac cala polke
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
ja tez mialem wkladac omegasa ale przerazil mnie klekot wtryskiwaczy gazowych u mnie one jeszcze leza na tej plastikowej pokrywie silnika i jak to wszystko x6 zaczelo by klekotac to mial bym TDI. Zaskoczyles mnie ta samoobsluga instalki, napewno nie trzeba byc mistrzem swiata by to regulnac ale trzeba wiedziec co z czym i jak.No i miec soft. Ja tam mam leki by tam grzebac (ile dales za soft i interfejs?) Co do temp. przelaczania to wiem tylko tyle ze powinna byc min 35stC tak by uklad nie zamarzal a silnik pracowal dobrze, wiadomo czym wyzsza tym dluzej jedziesz na benzynie wiec ja od razu poprosilem by mi temp ustawil najnizej jak sie da i ustawili 27stC samochod przelacza sie po ok 1 km, co prawda w pierwszych setmatrach silnik niewchodzi blyskawicznie na oroty ( deko si edlawi) ale tylko przy raptownym otwraciu przeupstnicy ale mi to nei przeszkadza bo ja i tak na zimnym silniku jej raptownie nie otwieram.
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
tez mam taka nadzieje cieszyl bym sie gdyby spadlo o 3 l przy 190 ale cos nie wierze by bylo tak fajnie
-
[b5 2,8] brakuje Nm
Ja tu widze zy Rob zainicjowla ciekawy temat i Wy tu sobie obgadujecie moje niutki a raczej te ktorych juz nie mam bo sie gdzies skitraly. Mnie sie zdaje, ze winowajca moze nie byc jeden, ale kilku, niewiem w jakim stanie mam swiece i katy, jesli chodzi o dolot to mam stozek. Nm wyszlo mi dokladnie 237 na PB i 242 na LPG wiec chyba mozna wykluczyc z kregu podejrzanych paliwo czy tez filtr paliwa.zostaja wiec wedlug mnie katalizatory,świece,ewentulane ogolne zmeczenie silnika Czytajc ostatnia linijke Arka to wydaje mi sie ze to nie wina przeniesienia napedu na 4 kola. W kwesti rezonansu po wycieciu kat to nic takiego nie slyszalem.
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
Bylem dzis cos mi tam poskrecali zobaczymy w srode lub czawertek kolejny test na autostradzie w 1 str polece 190 a z powrotem 170 i zobaczymy ile wyjdzie
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
przeniste dyskusyje gdzies:) tylko powiedz gdzie:)