Treść opublikowana przez Maxito
-
głośniczek czujnika parkowania tył
dzięki ziomek a wiesz może w którym on jest miejscu ???
-
głośniczek czujnika parkowania tył
Witam, ostatnio zauważyłem że podczas wrzucania wstecznego dźwięk informujący o zbliżaniu sie do przeszkody jest strasznie cichy, wręcz go nie słychać. Wcześniej słychać go było jasno i wyraźnie. pytanie : czy można go jakoś podgłosić? jak tak, to jak ???? co może być przyczyną jego cichej pracy ??? gdzie go znaleść ??? ile takie "badziewie" kosztuje ????
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka ziomale, gdzie się spotykacie w piątek??? chciałem wpaść bo ze 100 lat mnie u was nie było. słyszałem że u was krucho z liczebnością więc podniosę statystykę
-
[ALL B7] Roleta sama wyskakuje podczas jazdy z mocowania
witam, odświeżę wątek czy jeszcze można gdzieś kupić taki zestaw???? bo dzwoniłem do jednego ASO w Katowicach i niestety nie mają
-
Spoty Katowice i okolice
- Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
ja bym jeszcze sprawdził kable nie na vagu , weź spryskiwacz do kwiatków i wieczorem odpal silnik i popsikaj po kablach jak zacznie przeskakiwać iskra to kabelki jeszcze wymień - do stracenia nic nie masz a 100% pewności i kolejny element Ci odpadnie.- Jaki akumulator kupić do Audi?
witam, czy ktoś się z was spotkał z takim akumulatorem [h=1]Yuasa Elite AKUMULATOR 12V 80Ah 80 Ah 720A[/h] jakieś opinie wiem że m 3 lata gwarancji i sprzedawca go mega polecał cena 400 jak sądzicie???- Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
piszesz że wymieniłeś świeczki a kable ?- Spoty Katowice i okolice
---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------- Klubowa Poczta
już się dogadałem le dzięki za chęci- Spoty Katowice i okolice
... Z d*py ...- Spoty Katowice i okolice
w 18 jest miś panda- Spoty Katowice i okolice
o takich zawsze marzyłem- Spoty Katowice i okolice
fele wklejone inne nie będą :grin::grin:- Spoty Katowice i okolice
wszystko w swoim czasie panowie, :decayed::decayed:stanley myślę ... i coś wymyśliłem ....- Spoty Katowice i okolice
z moimi zaworami wszystko ok trafiła sie okazja więc musiałem się określić. w nowym letnim sezonie się zaprezentuję ...- Spoty Katowice i okolice
dobra ziomek nie sprawdzaj już do mnie jadą nowe 18 więc będzie co ma być- Klubowa Poczta
hallo czy jedzie ktos może do wrocławia a najlepiej przez miejscowośc Góra 100 za Wrocławiem mam do odebrania felunek ???- Spoty Katowice i okolice
SIEMA Pany jak się nazywa ten ziomek co był a4 b6 w s-lainie w czapeczce klubowej i kurtce bmw miał mi cos sprawdzić i dał ciała i nie wiem kogo mam zj***ć- Spoty Katowice i okolice
i działa :thumbup1: znów bogatszy o nowe doświadczenie- Spoty Katowice i okolice
Ale co to za życie ... gdzies mi spierdoliły te mordki co mogłem wklejać :-P- Spoty Katowice i okolice
siemka, chciałem zadać to samo pytanie co " hubtychy " ale doczytałem stanleya i juz wiem więc nie pytam. Mam nadzieję że uda mi się dziś zawitać- Znaczenie ET Felgi
Panowie jakie et mam szukać do swojego wozidła b7 1.9 zastamawoam się nad 18' 235/40 ale za cholere nie wiem jakie et szukać, obecnie mam 17 235 45 et chba 45 i przy pełnym skręcie mi obciera. A chcę jeszcz się obniżyć o jakies -30. Znawcy pls o pomoc w kwestii doboru et.- wyświetlacz czasu
Ok. Skoro takmówisz to poczekam ---------- Post dopisany 18-10-2012 at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 22:09 ---------- wróciło :-)- Obszycie tapicerki skórą
tak chyba jednak zrobię poczekam może się akurt trafi taki kolor - Problem z porannym odpalaniem / na zimnym