Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
zapomniałem podziękować za wtorkowego spocisza. Miło było znów spotkać starą gwardię keżor krolu jak i nowe twarze do zobaczyska zaś
-
Spoty Katowice i okolice
Ziomki a podpowie mi ktoś w którym miejscu jest pen parking na Silesi??? bo nigdy jakoś nie miąłem okazji tam jeszcze być żebym nie przyjechał na koniec spota
-
Spoty Katowice i okolice
akjam odpowiedź na Twoje pytanie mam nadzieję że mi się uda wpaść
-
Spoty Katowice i okolice
Może jutro uda mi się zawitac na spota po 120 latach nie obecności ciałem, ale duchem zawsze z wami byłem
-
Hobbit
I ja podzielę się opinia na temat HOBBITA więc dla mnie to kopia Władcy Pierścieni tylko bohaterowie ciut inni. Nie wiem czy pójdę na II cz. pewnie tak bo żona to fanka tego gatunku kina a czego się nie robi dla miłości...
-
Spoty Katowice i okolice
Się trochę przypracowałem miałem zaraz z rana napisać i czasu nie było kliknąć Zamiść szybką odpowiedź
-
Spoty Katowice i okolice
witam z rana łoj już 14 więc z południa witam
-
tapicerka drzwi
chyba faktycznie dam sobie z tym spokój założe te co kupiłem i po kłopocie
-
Spoty Katowice i okolice
siemka z wieczora
-
Spoty Katowice i okolice
miszka widzę że wracasz na dobrą drogę oooo vw to podróbka
- Spoty Katowice i okolice
-
tapicerka drzwi
zastanawiam się jak tapicerzy to robią? przecież też to muszą ściągnąć do obszycia może zagadam do kogoś i może mi to jakoś podmienią
-
tapicerka drzwi
boczki mam, mi chodzi o to że właśnie moje są ładniejsze lepiej utrzymane niż te które kupiłem. zastanawiałem się nad przeszczepem ale chyba dam sobie spokój
-
tapicerka drzwi
właśnie kolego o to mi chodziło czy to ruszać czy pozmieniać tylko te elementy co się da a resztę zostawić. boję się że jak to ruszę to będzie piszczeć skrzypieć - zobaczę jeszcze i dam znać
-
tapicerka drzwi
a jak to potem poszklejać , nic nie skrzypi po takim przeszczepie ???
-
Tacierzyństwo
miszka gratulacje wreszcie forma zalana teraz tylko musisz dbać
-
tapicerka drzwi
masz doświadczenie czy tylko słyszałeś ???
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam w porównaniu do Twoich modów to zabieg kosmetyczny
-
Spoty Katowice i okolice
czasu brak siędzę tylko na częściach dziś dostałem skórę w swoim kolorze i poszła do regeneracji
-
Spoty Katowice i okolice
---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ---------- a ty jak zwykle d*py alko audi nic się nie zmienia ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- o widzę że czapka Mikołaja się pojawiła
-
tapicerka drzwi
Witam, Jestem na etapie wymiany foteli i boczków w swoim wozidełku,. Niestety moje boczki wyglądaja dużo lepiej niż te które kupiłem. Pytanie mam następujące; czy ktoś próbował przekładać obicie skórzane boczków??? Ja mam szmaty a chcę przełożyć obicie skórzane czy wogóle jest tak możliwość ??? podłokietnik drzwi da radę przełożyć jak klamki i inne rzeczy ale czy obicie skórzane da radę zamienić??? będę wdzięczny za podpowiedzy czy da radę i jak ??? :hi:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron szacun za chłodną głowę, dobrze że się wszystko dobrze skończyło bo święta byś miał przej.... i weź tu kup se fajny wozik, a jakieś c**je, nieroby tylko czychają żeby za***ać . pod prąd z takimi kur....mi
-
[B7 BKE] Głrośna praca silnika "DUDNIENIE"
Ja wymieniłem tylko szklanki dudnienie jakby ucichło, lecz też zauważyłem że walek sie wyciera na 4 krzywce ale dalej na tym śmigam. a mam już 280000 - niestety ten typ tak ma. ja się juz przyzwycziłem do tego chociaż jak sie rozgrzeje dudnienie się uspokaja.
-
głośniczek czujnika parkowania tył
ja spróbije go wyciągnąć i podpiąć na sztywno, zobaczę czy będzie piszczał normalnie czy nie.
-
głośniczek czujnika parkowania tył
Znajduje się pod lewą tapicerką w bagażniku. Na fotce zaznaczony na niebiesko:decayed:http://img59.imageshack.us/img59/1082/pdccable1.jpg Można zmienić głośność jak również-podobno-dźwięk sygnału alarmującego o zbliżaniu się do przeszkody(VCDS). podziękował, znalazłem go po słuchu chyba mi pada bo tak sam z siebie by sie ściszył, może popytam na spocie czy ktoś może rzucić okiem na stan tego głośnika ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- ale Ci całkowice padł czy się ściszył ????