Treść opublikowana przez wojci
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
trzeba by wojewódzki robić w Zamościu to może by coś wyszło- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
PARAF co Ty jarasz??- [B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
Być łatwiej rozpoznawalnym No i ze zmian to trafiła się za grosze President ML 145- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
i tak dobrze że nie widać rdzy na moich felgach- [ALL B6] Osłona silnika i skrzyni
są takie osłony ja rozmawiałem z gościem z firmy która sprowadza takie rzeczy z Rosji chociaż to pewnie bardziej z Chin i pertraktują ceny z szefem na wykonywanie tego w Polsce, na razie Berlingo Mk3 i L200 ale gościu obiecał mi, że przywiezie i do A4 do zrysowania, mam nadzieję że na obietnicach się nie skończy a co do plastików ja mocowałem do b5 ostatnio osłonę z Rezaw-plast i pasowała idealnie robiłem tylko nową blachę podtrzymującą do ori była z cienkiej blaszki- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
odbiegając od tematu: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101119/ZAMOSC/229010634 tylko nie widać, albo ja nie widzę czy a4 czy a6 może ktoś z klubu ??- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
oooo to może zrobimy u Prezesa na osiedlu żeby nie musiał się fatygować a i ja bym miał pod nosem a tak na serio to możemy w tych terminach myśleć jak ktoś zainteresowany to niech się odezwie i założymy nowy wątek w Zamościu w ubiegłą niedzielę udało nam się zebrać spotkanie nie było za długie ale zawsze i aż wstyd żeby w Lublinie tak ciężko szło- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i tak chyba będzie trzeba zrobić. Prezes bierze udział spotach LKA?? Są chętni na taki spocik?? Wolice na tygodniu czy weekend??- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
eee tam ja niestety tylko w Zamosciu na spotach bywam szkoda ze w Lublinie tylko spoty z lka ja bym chetnie na spot a4 sie wybrał- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
eeee tam :tongue4:- [ALL B5] Co wchodzi w skład ori xenonów
spryski- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Moderator jakieś zdjęcia wstawi??- Jakie CB Radio i antena do Audi?
oj za tą cenę to nie może być dobrze miałem kiedyś antenę hustlera i strasznie się cieszyłem, że ktoś mi ją ukradł, padaczka straszna była jak chcesz tanie dobre radio to jedź na giełdę i kup sobie Unidena 520xl albo tu: http://allegro.pl/okazja-uniden-stan-bdb-i1314090732.html i jakąś sensowną antenę. Ja miałem już raz taki tani zestaw i już więcej nie popełnię takiego błędu- Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
ja w mBanku mam 370 bo płacę kwartalnie przy jednorazowej jak @mentryb 350zł w Warcie miałem 410zł- Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
mBank wcześniej Warta- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a pewnie że tak moje maleństwo pięknie śpi wystarczy że wieczorem powiem Jej że jak będzie grzeczna to ją przewiozę granatowym A4 i działa no i uwielbia jeździć jak zauważyłem- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja może na najbliższy weekend będę- Spotkania na drodze
dziś godzina 12 parking Tesco zieloniutki b5 avant z ramkami klubowymi- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
e tam w Zamościu też zazwyczaj bywa mało aut ale spoty się odbywają. Ja chętnie brałbym udział bo w Zamościu coraz rzadziej bywam a w Lublinie zadokowałem na stałe- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to możemy zrobić spotkanko takie forumowe bez LKA- Spotkania na drodze
Czerwone b5 przed liftem TAXI LU.... z naklejką klubową na klapie po lewej stronie, kierowca lat ok 55?? Po raz kolejny na Jana Pawła - Nadbystrzycka- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
o żesz f*ck to wszystko przeze mnie :wallbash:- [ALL B6] Różnice pomiędzy poszczególnymi silnikmi 1.8T
Czemu niby nie zakładać gazu?? Porównywalnie przez "ó"- [B5 AHU] studenckie :P Audi A4 Avant 1.9 TDI AHU
albo mi się obiło o oczy albo będziesz teraz na forum NK dawał ogłoszenia że bierzesz ludzi co tydzień Dobrą mam pamięć?? Pozdrawiam - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post