Treść opublikowana przez k0za
-
[ALL B5] Co to za "czujnik ?"
zapewne gps. masz oryginalna navi? seryjne anteny gps czesto padają.
-
[ALL] Jaki prostownik wybrać
ja myślałem o czymś takim: http://allegro.pl/profesjonalny-prostownik-keepower-medium-12v-8a-i1412051839.html
-
[ALL] Jaki prostownik wybrać
też chętnie posłucham opinii.
-
[INNE] [MK IV AJM] Wolno wchodzi/schodzi - obroty
a może zwyczajnie katalizator jest zapchany? i dlatego pojawiły się te dziury
-
[B5 AJM] Ile kilometrów na baku
Na fisie kiedyś mi pokazało że przejadę 1410km a 120km miałem już zrobione
-
[B5 AJM] Ile kilometrów na baku
no jasne. teoretycznie nie przekraczając 110km/h i jadąc spokojną drogą przy spalaniu 4,8l / 100km można by zrobić ponad 1200km na baku
-
[B5 AVG] Co to za wężyk?
nie ma dyndać. wepnij go do obudowy filtra powietrza, zwyczajnie zleciał
-
[B5 AJM] Ile kilometrów na baku
Jak leje do pełna i odpowietrzam bak tak żeby wlazło jeszcze kilka litrów to na kołach 16" zrobiłem kilka razy troszkę ponad 1000km Na 18" jest to około 100km mniej.
-
Spocik Lubuski :)
ja w tą niedzielę nie dam rady.
-
[ALL] Spalanie, a szerokośc opony
jeździłem na 195/65/15 potem 205/55/16 potem 225/40/18 i powiedziałbym że różnica jest około litra. jedyne co to prędkość max mi trochę spadła na 18
-
[B6 AWX] Na biegu jałowym spada temperatura?
to normalne.
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
ja też chce widzieć co się tutaj dalej dzieje
-
[B6 AVF] Brak mocy
WD40 to się nadaje do roweru a doraźnie musisz spróbować rozruszać to mechanicznie
-
[ALL B5] Ogrzewanie, bulgotanie, niesprawny układ chłodzenia czy uszczelka ??
odpowietrznik jest na rurze idącej do nagrzewnicy ( obok akumulatora ) ściągasz jeden z wężyków i tam jest dziurka przez którą można odpowietrzyć układ ( aczkolwiek sporo płynu też się pozbędziesz ) gdzieś na forum zapewne jest dokładna instrukcja. ja się z tym bujam też około 20tys km. aczkolwiek odpowietrzałem układ - ale jak widać nie do końca
-
[ALL B5] Ogrzewanie, bulgotanie, niesprawny układ chłodzenia czy uszczelka ??
u mnie też tak było. latem wymieniałem termostat i płyn a przy ujemnych temp pojawiło się bulgotanie. w tym roku to samo, jak tylko zrobiło się zimniej cośtam czasami zabulgocze. zauważyłem że gdy przy nagrzanym silniku odkręcę korek od zbiorniczka to dosyć dużo powietrza ucieka ze zbiornika ( co akurat jest normalne ) ale przy kilku takich zabiegach bulgotania już się prawie pozbyłem :>
-
[ALL B5] Ogrzewanie, bulgotanie, niesprawny układ chłodzenia czy uszczelka ??
to oznaka nie do końca odpowietrzonego układu.
-
Spocik Lubuski :)
spot or not spot ?
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
hehe. a gdzie ta słynna gałka biegałka ?
-
[B5 AJM] Vacum pompa pytanie
też się nad tym zastanawiam bo mój też jest luźny ( tzn opaski trzymają sztywno tylko tak jakby już w obudowie był luz )
-
[B6 AVF] Brak mocy
Heheh nigdzie mi się nie spieszyło. Miałem troche problemu z rozłączeniem turbiny ( od 10 lat nie otwierana ). Zresztą robiłem to w garażu gdzie za ciepło nie jest więc na dzień 5h max. A robota standard: wyciągałem turbo, potem czyszczenie, czyszczenie rur i IC z oleju, wypalanie kolektora dolotowego, czyszczenie egr, wymiana wszystkich wężyków podciśnienia. No i poskładanie wszystkiego do kupy tak żeby nie zostało kilka części
-
[B6 AVF] Brak mocy
na 99% stoją kierowniczki w turbinie. w aso audi wątpie żeby zajmowali się czyszczeniem turbin. możesz z tym jeździć tylko nie korzystaj z pełnej mocy. przyspieszaj delikatnie to wrócisz spokojnie do PL. ja wczoraj czyściłem swoją turbinę, zajęło mi to 2 dni ale mam zrobione lux, a nie jak w warsztatach czyli na odpierd**. auto śmiga elegancko.
-
Spocik Lubuski :)
- [B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
odezwe sie najprawdopodobniej w srode wieczorem? bedziesz miał tajm?: wstępnie pasi- [B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Karol kiedy wpadasz na vag?- [B6 AWX] JAkie świece do Audi a 4 symbol boscha lub BERU
nie mam porównania bo wcześniej miałem spalone wszystkie 4 świeczki. jedyne co zauważyłem szybciej osiąga 90*C - [B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie