Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k0za

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k0za

  1. zapewne gps. masz oryginalna navi? seryjne anteny gps czesto padają.
  2. ja myślałem o czymś takim: http://allegro.pl/profesjonalny-prostownik-keepower-medium-12v-8a-i1412051839.html
  3. też chętnie posłucham opinii.
  4. a może zwyczajnie katalizator jest zapchany? i dlatego pojawiły się te dziury
  5. Na fisie kiedyś mi pokazało że przejadę 1410km a 120km miałem już zrobione
  6. no jasne. teoretycznie nie przekraczając 110km/h i jadąc spokojną drogą przy spalaniu 4,8l / 100km można by zrobić ponad 1200km na baku
  7. k0za odpowiedział(a) na szczotka8 temat w Audi A4 B5
    nie ma dyndać. wepnij go do obudowy filtra powietrza, zwyczajnie zleciał
  8. Jak leje do pełna i odpowietrzam bak tak żeby wlazło jeszcze kilka litrów to na kołach 16" zrobiłem kilka razy troszkę ponad 1000km Na 18" jest to około 100km mniej.
  9. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja w tą niedzielę nie dam rady.
  10. jeździłem na 195/65/15 potem 205/55/16 potem 225/40/18 i powiedziałbym że różnica jest około litra. jedyne co to prędkość max mi trochę spadła na 18
  11. to normalne.
  12. ja też chce widzieć co się tutaj dalej dzieje
  13. k0za odpowiedział(a) na kolomolus temat w 1.9TDI
    WD40 to się nadaje do roweru a doraźnie musisz spróbować rozruszać to mechanicznie
  14. odpowietrznik jest na rurze idącej do nagrzewnicy ( obok akumulatora ) ściągasz jeden z wężyków i tam jest dziurka przez którą można odpowietrzyć układ ( aczkolwiek sporo płynu też się pozbędziesz ) gdzieś na forum zapewne jest dokładna instrukcja. ja się z tym bujam też około 20tys km. aczkolwiek odpowietrzałem układ - ale jak widać nie do końca
  15. u mnie też tak było. latem wymieniałem termostat i płyn a przy ujemnych temp pojawiło się bulgotanie. w tym roku to samo, jak tylko zrobiło się zimniej cośtam czasami zabulgocze. zauważyłem że gdy przy nagrzanym silniku odkręcę korek od zbiorniczka to dosyć dużo powietrza ucieka ze zbiornika ( co akurat jest normalne ) ale przy kilku takich zabiegach bulgotania już się prawie pozbyłem :>
  16. to oznaka nie do końca odpowietrzonego układu.
  17. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    spot or not spot ?
  18. hehe. a gdzie ta słynna gałka biegałka ?
  19. k0za odpowiedział(a) na andrewb25 temat w 1.9TDI
    też się nad tym zastanawiam bo mój też jest luźny ( tzn opaski trzymają sztywno tylko tak jakby już w obudowie był luz )
  20. k0za odpowiedział(a) na kolomolus temat w 1.9TDI
    Heheh nigdzie mi się nie spieszyło. Miałem troche problemu z rozłączeniem turbiny ( od 10 lat nie otwierana ). Zresztą robiłem to w garażu gdzie za ciepło nie jest więc na dzień 5h max. A robota standard: wyciągałem turbo, potem czyszczenie, czyszczenie rur i IC z oleju, wypalanie kolektora dolotowego, czyszczenie egr, wymiana wszystkich wężyków podciśnienia. No i poskładanie wszystkiego do kupy tak żeby nie zostało kilka części
  21. k0za odpowiedział(a) na kolomolus temat w 1.9TDI
    na 99% stoją kierowniczki w turbinie. w aso audi wątpie żeby zajmowali się czyszczeniem turbin. możesz z tym jeździć tylko nie korzystaj z pełnej mocy. przyspieszaj delikatnie to wrócisz spokojnie do PL. ja wczoraj czyściłem swoją turbinę, zajęło mi to 2 dni ale mam zrobione lux, a nie jak w warsztatach czyli na odpierd**. auto śmiga elegancko.
  22. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
  23. odezwe sie najprawdopodobniej w srode wieczorem? bedziesz miał tajm?: wstępnie pasi
  24. Karol kiedy wpadasz na vag?
  25. nie mam porównania bo wcześniej miałem spalone wszystkie 4 świeczki. jedyne co zauważyłem szybciej osiąga 90*C

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.