Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k0za

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k0za

  1. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A6/S6/RS6
    Widziałem niedawno tego GTRa, ładnie się kolega bawi :gwizdanie:
  2. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dziś aktualne?
  3. Jest OK. Mam to samo, założyłem 1000km temu OCT i już mam dużo mniej tego syfu w dolocie.
  4. mam felgi o tych parametrach i opone 225/40/18. Przy szerszej na 99% będzie tarło o zwrotnicę.
  5. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no i jEdymy!!
  6. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    No do chu*a wacława trzeba by coś pokminić
  7. Silnik osiąga największą sprawność energetyczną na przecięciu się krzywych momentu i mocy, wtedy również jest najbardziej wydajny. Jeżeli jest jazda pod obciążeniem to nie zalecałbym zbyt niskich obrotów.
  8. ja takie mam. felga mi się mega podoba, ale jeszcze muszę zglebić autko. co do opony to przy nich 225/40 najlepiej. przy tym ET i szerokości raczej szerszej bym nie polecał. btw nie wiem czy wychodziło w oryginale inne ET
  9. k0za odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    mówisz o 1.9TDI?
  10. k0za odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    oj nie byłbym takie pewny. ale jeżeli tak to fajnie bo będzie spokój wyczyść i obserwuj nadal
  11. k0za odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    poszukaj tematów o: oil catch tank jest to odstojnik oleju pochodzącego z odmy. ewentualnie jeżeli ten olej pochodzi z odmy można wymieć odmę czyli całą pokrywę zaworów - a to już koszta
  12. k0za odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    zapewne olej pochodzi z dolotu. wydostaje się pomiędzy gumowym kolankiem a EGR'em oraz z samego EGR'a cieknie. ściekając w dół rozbryzguje się po całym silniku. a olej w dolocie pochodzi z odmy, ewentualnie turbina puszcza.
  13. jezeli b5 jest ciasne to w b7 duzo sie nie zmieni. za to pomiedzy a4 a a6 jest przepasc jezeli chodzi o miejsce na tylnej kanapie. rozwaz a6 c5 albo c6
  14. Olej w dolocie to normalna sprawa. Przy sprawnym turbo olej pochodzi z odmy. Sam niedawno założyłem OCT i obserwuje ile tego się zbiera. Tak czy owak dolewka 2 litrów to za dużo.
  15. turbo do czyszczenia na 99%
  16. Ja mam ten głośnik ale telefonu w podłokietniku brak, i nie wygląda żeby kiedykolwiek tam był. Według mnie to on jest od navi ( tej koło ręcznego ) nie mogę tego sprawdzić bo mi nie działa navi.
  17. Skoro różnice widać na zdjęciach to rzeczywiście dobrze. Powiedz czy dużo jest rzeźby żeby zamontować tą soczewkę do oryginalnej lampy xenonowej valeo? Przetwornice i żarniki na fotach są te same?
  18. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    box droższy od strojenia? co za klęska..
  19. Niekoniecznie! ja tak miałem w dwóch lampach. wyciągnąłem, przesuszyłem i działa do dziś. odpukać
  20. k0za odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    też mam coś podobnego ale tylko przy załączonej klimie. jeszcze tego nie rozpracowałem..
  21. zobacz sobie np. tą aukcję http://allegro.pl/oil-catch-tank-zbiornik-odmy-niebieski-gt-wrx-sti-i1501058854.html wąż z odmy idzie do tego pojemnika, a drugi tam gdzie wchodzi odma czyli zaraz przed turbo. cały syf z odmy powinien zostawać w zbiorniczku. u niektórych to wyglądało tak: luknij sobie na ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=72408.0
  22. mam podobny problem. na dniach montuje odstojnik oleju z odmy i się okaże skąd ten olej..
  23. Chętnie się przysłucham tej dyskusji.
  24. jeżeli masz nie ori alarm to pewnie jego wina. coś sie rozprogramowało i jest podawany zbyt długi sygnał i dlatego szyby zjeżdżają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.