Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k0za

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k0za

  1. @rafalekx luknij sobie do tego tematu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=141350.0 Gdzieś tam podałem link gdzie to robiłem. Ja byłem tam osobiście, na miejscu oddałem swoje odbłyśniki i wziąłem już zregenerowane :> koszt nie pamiętam, ale coś koło 150zł za 2 sztuki.
  2. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
  3. Klosz też mogą spolerować i będzie jak nówka. ja robiłem tylko odbłyśniki i jest malinka
  4. albo sprzedaj tego swojego nowego a kup używany komplet d2s, ewentualnie regeneracja odbłyśników, polerka klosza i lampa wygląda jak nowa. Ja póki co jestem mega zadowolony z regeneracji.
  5. Tak. Tutaj odbłyśnik od valeo II lift D2S: A tutaj valeo H7: Ewentualnie luknij sobie jeszcze to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=141350.0
  6. Podstawowa różnica to inny odbłyśnik pomiędzy D2S a H7
  7. dawaj ziom coś tam wykminił
  8. X-Cess nie spełnia normy do pomowtysków. jeżeli chcesz motul to bierz specyfic. według mnie najlepszy. zresztą jest olbrzymi wątek o olejach
  9. To część sprężarki klimy
  10. Na takiej oponie turlam się latem. Na zimę już przyszykowane 205/55/R16. Powiem, że nie wyobrażam sobie jazdy na 18' zimą..
  11. k0za odpowiedział(a) na jaro1970 temat w 1.9TDI
    Ja wczoraj też się nieco zdziwiłem bo mój AJM licznikowe 180km/h i to by było na tyle. Jedyne co wiem, to mam zasyfione kierownice turbiny bo łapie notlaufy. Ale przy tej prędkości gaz był w podłodze i notlauf się nie pojawił. Zastanawiam się czy to może być przyczyną trochę niskiego V-max?
  12. Mi coś świta że vag-owskie 2.0TDI było montowane np. w Mitsubishi Outlander.
  13. Ja na tą zimę biorę michelin alpin A4 nazwa mnie przekonała a tak poważnie to może być rewelacyjna oponka http://blog.agromax.pl/tag/test-opon-zimowych-2010/ zeszłą zimę jeździłem na alpin a3 więc z chęcią porównam
  14. mi to wygląda na czujnik temp.
  15. Odma. Nie ma sensu wymieniać bo za kilkaset kilometrów będzie to samo.
  16. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    aa
  17. Pożyjemy zobaczymy, mi zależy przede wszystkim na bezawaryjnej pracy :> Aczkolwiek pomyślimy
  18. Ja sobie chce zrobić około 150KM na serii + turbo awx :>
  19. Wejdź pod auto i zobacz czy czasami nie masz porozpinanych wtyczek od czujników. Czujnik przedni jest na dolnym wahaczu z lewej strony auta. Z tyłu czujnika szukaj na środku belki.
  20. ja zeszłą zimę jeździłem na 195/65/15 i miałem dosyć tego pływania. teraz przechodzę na 205/55/16. A co do profilu 70 to będzie ładnie pływać...
  21. lewa noga wstales???? Pewnie coś zrezał Jak ja się przechleję to później też mówie, że koniec picia
  22. Pany skąd wyrwać dobrą suszarkę AWX/AVF ? Szukam czegoś nieregenerowanego i w bardzo dobrym stanie.
  23. to było coś czarnego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.