Treść opublikowana przez k0za
-
[ALL B5] Czym różnią się od siebie lampy zespolone Valeo H7/D2S od H7/H7?
@rafalekx luknij sobie do tego tematu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=141350.0 Gdzieś tam podałem link gdzie to robiłem. Ja byłem tam osobiście, na miejscu oddałem swoje odbłyśniki i wziąłem już zregenerowane :> koszt nie pamiętam, ale coś koło 150zł za 2 sztuki.
-
Spocik Lubuski :)
- [ALL B5] Czym różnią się od siebie lampy zespolone Valeo H7/D2S od H7/H7?
Klosz też mogą spolerować i będzie jak nówka. ja robiłem tylko odbłyśniki i jest malinka- [ALL B5] Czym różnią się od siebie lampy zespolone Valeo H7/D2S od H7/H7?
albo sprzedaj tego swojego nowego a kup używany komplet d2s, ewentualnie regeneracja odbłyśników, polerka klosza i lampa wygląda jak nowa. Ja póki co jestem mega zadowolony z regeneracji.- [ALL B5] Czym różnią się od siebie lampy zespolone Valeo H7/D2S od H7/H7?
Tak. Tutaj odbłyśnik od valeo II lift D2S: A tutaj valeo H7: Ewentualnie luknij sobie jeszcze to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=141350.0- [ALL B5] Czym różnią się od siebie lampy zespolone Valeo H7/D2S od H7/H7?
Podstawowa różnica to inny odbłyśnik pomiędzy D2S a H7- [B5 AVG++] madafaka OEM
dawaj ziom coś tam wykminił- [B5 AVG++] madafaka OEM
- [B5 AJM] Wymiana oleju,a pompowtryski
X-Cess nie spełnia normy do pomowtysków. jeżeli chcesz motul to bierz specyfic. według mnie najlepszy. zresztą jest olbrzymi wątek o olejach- [B5 AJM] Wymiana oleju,a pompowtryski
Nie.- [B6 AWX] Odkręcone sprzęgło kompresora klimatyzacji.
To część sprężarki klimy- [ALL] 225/40/18 na zime jeździł ktoś
Na takiej oponie turlam się latem. Na zimę już przyszykowane 205/55/R16. Powiem, że nie wyobrażam sobie jazdy na 18' zimą..- [B6 AVF] 185km/h max
Ja wczoraj też się nieco zdziwiłem bo mój AJM licznikowe 180km/h i to by było na tyle. Jedyne co wiem, to mam zasyfione kierownice turbiny bo łapie notlaufy. Ale przy tej prędkości gaz był w podłodze i notlauf się nie pojawił. Zastanawiam się czy to może być przyczyną trochę niskiego V-max?- Od kogo biora silniki inne marki?
Mi coś świta że vag-owskie 2.0TDI było montowane np. w Mitsubishi Outlander.- Polecane opony zimowe
Ja na tą zimę biorę michelin alpin A4 nazwa mnie przekonała a tak poważnie to może być rewelacyjna oponka http://blog.agromax.pl/tag/test-opon-zimowych-2010/ zeszłą zimę jeździłem na alpin a3 więc z chęcią porównam- [B5 AJM] Długie grzanie świec żarowych
mi to wygląda na czujnik temp.- [B5 1Z] Co to za rurka ??
Odma. Nie ma sensu wymieniać bo za kilkaset kilometrów będzie to samo.- Spocik Lubuski :)
- [B5 AJM] Chip w AJM
Pożyjemy zobaczymy, mi zależy przede wszystkim na bezawaryjnej pracy :> Aczkolwiek pomyślimy- [B5 AJM] Chip w AJM
Ja sobie chce zrobić około 150KM na serii + turbo awx :>- [B5 ATJ] Samopoziomowanie ksenonów nie działa
Wejdź pod auto i zobacz czy czasami nie masz porozpinanych wtyczek od czujników. Czujnik przedni jest na dolnym wahaczu z lewej strony auta. Z tyłu czujnika szukaj na środku belki.- [ALL B5] Opony 195/70/15 ???
ja zeszłą zimę jeździłem na 195/65/15 i miałem dosyć tego pływania. teraz przechodzę na 205/55/16. A co do profilu 70 to będzie ładnie pływać...- [B5 AVG++] madafaka OEM
lewa noga wstales???? Pewnie coś zrezał Jak ja się przechleję to później też mówie, że koniec picia- [B5 AJM] Chip w AJM
Pany skąd wyrwać dobrą suszarkę AWX/AVF ? Szukam czegoś nieregenerowanego i w bardzo dobrym stanie.- [B5 AVG++] madafaka OEM
to było coś czarnego - [ALL B5] Czym różnią się od siebie lampy zespolone Valeo H7/D2S od H7/H7?