Treść opublikowana przez k0za
-
Płacenie mandatu
Proponuję czym prędzej zamknąć ten temat bo zaraz się zrobi kto jest za PIS, PO, SLD itd ot tacy to już z Nas Polacy
-
Płacenie mandatu
no to teraz każdy przedstawi swój światopogląd.. bez sensu. Ja tam akurat kolegę BARTOL popieram.
-
Płacenie mandatu
hehe to jak przyjdzie to wtedy dopłacisz. przecież kolejnych 500 nie dostaniesz, za niewinność
-
[B5 AVG] Czy to objawy przepływomierza?
Panowie i Panie, a czy to przypadkiem nie przez to że octavia jest na pompowtryskach i ma nieco większy Nm ?
-
[B6 AVF] DPF W AVF?
a AVF nie było dpf seryjnie. Chyba, że ktoś sobie dorezał Najlepiej wejdź pod auto i sam zobacz
- Spocik Lubuski :)
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
zapieczone kierownice w turbinie
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
Spalanie ciut za duże. Ja po mieście na 18' robię powiedzmy 8litrów. A to spalanie, które podajesz to z fisa czy z wyliczeń na stacji?
-
[B6 AVF] Jaki rodzaj silnika
w teori tak jest... AWX niby powinien miec 285... moj miał 316 w serii, w tyle powinien miec AVF AVF mają czasem jeszcze większe gifty
-
[ALL B5] Jaki silnik 1.9tdi: 115KM czy 116KM jest lpszy do tuningu ?
o ile się nie mylę to 6 zegarów jest wtedy kiedy jest pełen fis - czyli komputer
-
[B6 AVF] Jaki rodzaj silnika
Czyli pewnie było tak że auto z fabryki wyjechało z awx, potem w Niemcowni wymienili cały układ napędowy i zapisali to w ogólnie dostępnej bazie.
-
[ALL B5] Jaki silnik 1.9tdi: 115KM czy 116KM jest lpszy do tuningu ?
od lewej: temperatura oleju, obrotomierz, temperatura płynu chłodzącego, ilość beny, prędkościomierz, napięcie na aku. Najlepiej poszukaj czegoś z pełnym fis-em. Czyli jednolity prostokątny wyświetlacz, niepodzielony jakby na pół
-
[ALL B5] Jaki silnik 1.9tdi: 115KM czy 116KM jest lpszy do tuningu ?
Jeżeli quattro to ATJ, ośka to AJM. Silniki są identyczne. Znalezienie dobrego b5 ATJ jest praktycznie niewykonalne.
-
[ALL] Po regeneracji wyświetlacza FIS....
Ja jak regenerowałem fisa to nie odłączałem aku i wszystko potem ruszyło bez problemu.
-
[B6 AVF] Jaki rodzaj silnika
Avf również było w ośce. Jeżeli skrzynia 6biegowa to masz AVF. A numery VIN na wszystkich wlepkach i książce serwisowej są identyczne?
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
Pany jest problem. Wymieniłem olej filtry i pojawił się notlauf Dziś na szybko zrobiłem logi. Oczywiście w kompie błąd: 1 Fault Found: 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-10 - - - Intermittent Grupa 011 BS http://vaglog.rtnet.pl/k000za_20290.html Pod maską widać że sztanga się rusza jakiś centymetr. Grupa 011 dynamiczna i przy 4000obr odcięcie http://vaglog.rtnet.pl/k000za_20291.html Grupa 008 dynamiczna http://vaglog.rtnet.pl/k000za_20289.html Grupa 004 i 010 dynamiczna http://vaglog.rtnet.pl/k000za_20288.html Grupa 003 004 008 dynamiczna http://vaglog.rtnet.pl/k000za_20287.html Wiem, że lepiej logować osobnie ale czas mnie dziś gonił na max. Możecie potwierdzić na 100% że to turbinka? Najbardziej mnie dziwi, że to się stało od razu po wymianie oleju i filtra powietrza.
-
[B5 AEB] Spadają obroty podczas zamykania szyb ...
To normalne, u mnie gdy zamykam do końca widać na voltomierzu chwilowy spadek napięcia - czyli wzrost obciążenia silnika. Ot tyle.
-
Grupowy Chiptuning Dynosoft Wrocław Wrzesień - ZAPISY
Jaki koszt?
-
[ALL] Pompowtryski pytanie
Wychodzi na to że to słynny BLB
-
[ALL B5] Czy felgi 18'' będą dobre?
ja mam póki co 225/40/18 na seryjnym zawiasie. aż takiej tragedii osobiście w tym nie widzę. aczkolwiek kilka cm bym zszedł
-
Spocik Lubuski :)
a to nie byl przypadkiem kombiak na FNW .... ? jesli tak to jest po prostu zwykly diesel z dwoma zderzakami z rs`a ... bez poszerzen Hehe Nowak_zg to Ty chcesz mnie obrazić? Najprawdziwsze rs4 b5
-
Spocik Lubuski :)
dziś kilka razy widziałem u nas na mieście ładną czerwona rs4 b5 na tablicach zjazdowych może jakiś nowy klubowicz przybędzie?
-
[ALL B5] Przeciągnięcie kabla do kabiny + montaż CB radia
Hm u mnie jest gniazdo w bagażniku oj te liftingi
-
[B5 AJM] Problem z Turbiną
jak będziesz wyciągał turbo po raz pierwszy to zacznij najlepiej z samego rana żeby do wieczora zdążyć poskładać. a i bez kanału praktycznie nie ma szans wyciągnąć suszary
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Na 18" w mieście pali mi 8 litra /100km