Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k0za

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k0za

  1. Proponuję czym prędzej zamknąć ten temat bo zaraz się zrobi kto jest za PIS, PO, SLD itd ot tacy to już z Nas Polacy
  2. no to teraz każdy przedstawi swój światopogląd.. bez sensu. Ja tam akurat kolegę BARTOL popieram.
  3. hehe to jak przyjdzie to wtedy dopłacisz. przecież kolejnych 500 nie dostaniesz, za niewinność
  4. Panowie i Panie, a czy to przypadkiem nie przez to że octavia jest na pompowtryskach i ma nieco większy Nm ?
  5. k0za odpowiedział(a) na muszka76 temat w 1.9TDI
    a AVF nie było dpf seryjnie. Chyba, że ktoś sobie dorezał Najlepiej wejdź pod auto i sam zobacz
  6. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jasne
  7. zapieczone kierownice w turbinie
  8. Spalanie ciut za duże. Ja po mieście na 18' robię powiedzmy 8litrów. A to spalanie, które podajesz to z fisa czy z wyliczeń na stacji?
  9. k0za odpowiedział(a) na lukasz8287 temat w 1.9TDI
    w teori tak jest... AWX niby powinien miec 285... moj miał 316 w serii, w tyle powinien miec AVF AVF mają czasem jeszcze większe gifty
  10. o ile się nie mylę to 6 zegarów jest wtedy kiedy jest pełen fis - czyli komputer
  11. k0za odpowiedział(a) na lukasz8287 temat w 1.9TDI
    Czyli pewnie było tak że auto z fabryki wyjechało z awx, potem w Niemcowni wymienili cały układ napędowy i zapisali to w ogólnie dostępnej bazie.
  12. od lewej: temperatura oleju, obrotomierz, temperatura płynu chłodzącego, ilość beny, prędkościomierz, napięcie na aku. Najlepiej poszukaj czegoś z pełnym fis-em. Czyli jednolity prostokątny wyświetlacz, niepodzielony jakby na pół
  13. Jeżeli quattro to ATJ, ośka to AJM. Silniki są identyczne. Znalezienie dobrego b5 ATJ jest praktycznie niewykonalne.
  14. Ja jak regenerowałem fisa to nie odłączałem aku i wszystko potem ruszyło bez problemu.
  15. k0za odpowiedział(a) na lukasz8287 temat w 1.9TDI
    Avf również było w ośce. Jeżeli skrzynia 6biegowa to masz AVF. A numery VIN na wszystkich wlepkach i książce serwisowej są identyczne?
  16. Pany jest problem. Wymieniłem olej filtry i pojawił się notlauf Dziś na szybko zrobiłem logi. Oczywiście w kompie błąd: 1 Fault Found: 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-10 - - - Intermittent Grupa 011 BS http://vaglog.rtnet.pl/k000za_20290.html Pod maską widać że sztanga się rusza jakiś centymetr. Grupa 011 dynamiczna i przy 4000obr odcięcie http://vaglog.rtnet.pl/k000za_20291.html Grupa 008 dynamiczna http://vaglog.rtnet.pl/k000za_20289.html Grupa 004 i 010 dynamiczna http://vaglog.rtnet.pl/k000za_20288.html Grupa 003 004 008 dynamiczna http://vaglog.rtnet.pl/k000za_20287.html Wiem, że lepiej logować osobnie ale czas mnie dziś gonił na max. Możecie potwierdzić na 100% że to turbinka? Najbardziej mnie dziwi, że to się stało od razu po wymianie oleju i filtra powietrza.
  17. To normalne, u mnie gdy zamykam do końca widać na voltomierzu chwilowy spadek napięcia - czyli wzrost obciążenia silnika. Ot tyle.
  18. Wychodzi na to że to słynny BLB
  19. ja mam póki co 225/40/18 na seryjnym zawiasie. aż takiej tragedii osobiście w tym nie widzę. aczkolwiek kilka cm bym zszedł
  20. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a to nie byl przypadkiem kombiak na FNW .... ? jesli tak to jest po prostu zwykly diesel z dwoma zderzakami z rs`a ... bez poszerzen Hehe Nowak_zg to Ty chcesz mnie obrazić? Najprawdziwsze rs4 b5
  21. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dziś kilka razy widziałem u nas na mieście ładną czerwona rs4 b5 na tablicach zjazdowych może jakiś nowy klubowicz przybędzie?
  22. Hm u mnie jest gniazdo w bagażniku oj te liftingi
  23. k0za odpowiedział(a) na lukaszb25 temat w 1.9TDI
    jak będziesz wyciągał turbo po raz pierwszy to zacznij najlepiej z samego rana żeby do wieczora zdążyć poskładać. a i bez kanału praktycznie nie ma szans wyciągnąć suszary
  24. Na 18" w mieście pali mi 8 litra /100km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.