Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k0za

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k0za

  1. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
  2. Dzięki. :> Jako że idzie lato i klima będzie często działać można jeszcze wymienić filtr kabinowy/przeciwpyłkowy, odgrzybić kanały ( wtryskuje się przez kratki taką piankę ) no i ewentualnie sprawdzić czy nie trzeba nabić klimy
  3. jasne ze filtr powietrza wymienić, kosz żaden a tdi nie lubi syfu. To że zapaliło się SERVICE to nie znaczy że coś trzeba robić, zależy jak bardzo znasz swoje auto
  4. Tymczasem wygląda to tak: 235/45/17' ciut za szeroka ta oponka, 225 byłoby lepiej
  5. Słuszne fele, słuszny avancik :gwizdanie:
  6. A to jest wzór z RS5 Mogą być :>
  7. No to poka poka całokształt U mnie też już letnie na aucie, co prawda tylko 17' ale jest OK :>
  8. Jeździj tym co masz. Śmigając na boxie w szybkim czasie będziesz się musiał przesiąść do autobusu.
  9. Ja wyskoczyłem z 205/55/R16 na zimowe 195/65/R15 Jak dla mnie 195 to zdecydowanie zbyt wąska opona do B5. Auto się dużo gorzej trzyma i mam wrażenie że pływa ( przez zbyt duży balon ). Teraz mam założone 235/45/R17 i tu już się fajnie jeździ. Ale optymalne będzie 205/55/R16. Skoro przesiadka z 205 na 195 oznaczała mniejsze spalanie o 2litry to ja na 235 teraz powinienem się spodziewać o 6 litrów większego spalania?
  10. W tych temperaturach ( koło 0*C ) robię trasę 150km i woda w zbiorniczku letnia. A na blacie cały czas ładnie 90*C
  11. aju a możesz dać znać kto jest chętny wyciąć kata za free ? bo też się nad tym zastanawiam
  12. k0za odpowiedział(a) na jamo81 temat w Audi A4 B5
    Zapewne chodzi o zaworek N75. Ale nie byłbym tego taki pewien, w grę wchodzą jeszcze zapieczone kierownice w turbinie - co jest powodem przeładowania i wejścia auta w tryb awaryjny.
  13. Piszesz niezrozumiale, że szok. No to chyba jasne, że komuś posypała się skrzynia i wrzucił na siłę manuala. - bo taniej.
  14. Dobrze by było zobaczyć logi, zapewne turbo umiera.
  15. Fajna gablotka ;] Mam ten sam karbon u siebie :> Nawet dobrze to wygląda.
  16. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Powinienem być, kompa z vagiem też mogę zabrać
  17. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Byłbym za
  18. Dobry wybór: ? http://allegro.pl/item933221030_vw_audi_skoda_1_9tdi_130km_regeneracja100_jakosc.html
  19. k0za odpowiedział(a) na whitebox temat w 1.9TDI
    Nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj. Termostat mam nowy z ASO, 90* łapię po około 10km i ładnie trzyma. Jedyne co mnie dziwi to to, że po przejechaniu trasy 200km w temperaturze zewnętrznej około 0* zbiorniczek płynu chłodzącego jest praktycznie zimny. Czy to normalne? Temperatura na blacie, na 49 i 51 idelnie 89*-91*
  20. Ja mam też problem z tym błędem. Na 99% to zawalona turbina, z tym że ja się przymierzam do wymiany na nową bo po ostatnim czyszczeniu wszystko śmigało tylko kilka miesięcy.
  21. Od jakiegoś czasu mam problemy z przeładowywaniem seryjnej turbiny. Przymierzam się na jej wymianę na tą od AWX/AVF I teraz pytanie, macie kogoś godnego polecenia - w sensie gdzie kupić ? No i może przy okazji jeszcze nad czymś się zastanowić tak żeby na lato wyszedł ładny wirus Oczywiście koszty ograniczają mnie powiedzmy do 2-2,5 tys PLN.
  22. k0za odpowiedział(a) na I r o temat w Audi A4 B5
    według mnie szkoda kasy, lepiej zainwestować w regenerację odbłyśników ;]
  23. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Dopiero dochodze do siebie po wczoraj Nastepny spot odwiedzę
  24. Mój AJM też póki co bez problemów odpukać
  25. Jak załącza się ten EDS to mi lekko xenon przygasa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.