Treść opublikowana przez k0za
-
Spocik Lubuski :)
- [ALL B5] Czynności serwisowe po zadanym przebiegu.
Dzięki. :> Jako że idzie lato i klima będzie często działać można jeszcze wymienić filtr kabinowy/przeciwpyłkowy, odgrzybić kanały ( wtryskuje się przez kratki taką piankę ) no i ewentualnie sprawdzić czy nie trzeba nabić klimy- [ALL B5] Czynności serwisowe po zadanym przebiegu.
jasne ze filtr powietrza wymienić, kosz żaden a tdi nie lubi syfu. To że zapaliło się SERVICE to nie znaczy że coś trzeba robić, zależy jak bardzo znasz swoje auto- [B5 AJM] Mój nowy nabytek, czarny avant
Tymczasem wygląda to tak: 235/45/17' ciut za szeroka ta oponka, 225 byłoby lepiej- [B5 AJM] zdzira na 19kach
Słuszne fele, słuszny avancik :gwizdanie:- [ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
A to jest wzór z RS5 Mogą być :>- [B5 AJM] zdzira na 19kach
No to poka poka całokształt U mnie też już letnie na aucie, co prawda tylko 17' ale jest OK :>- Jaki chip tuning
Jeździj tym co masz. Śmigając na boxie w szybkim czasie będziesz się musiał przesiąść do autobusu.- [ALL B5] Zamiana kół z 16' na 15'
Ja wyskoczyłem z 205/55/R16 na zimowe 195/65/R15 Jak dla mnie 195 to zdecydowanie zbyt wąska opona do B5. Auto się dużo gorzej trzyma i mam wrażenie że pływa ( przez zbyt duży balon ). Teraz mam założone 235/45/R17 i tu już się fajnie jeździ. Ale optymalne będzie 205/55/R16. Skoro przesiadka z 205 na 195 oznaczała mniejsze spalanie o 2litry to ja na 235 teraz powinienem się spodziewać o 6 litrów większego spalania?- [ALL B5] Ogrzewanie, bulgotanie, niesprawny układ chłodzenia czy uszczelka ??
W tych temperaturach ( koło 0*C ) robię trasę 150km i woda w zbiorniczku letnia. A na blacie cały czas ładnie 90*C- [B5 AJM] zdzira na 19kach
aju a możesz dać znać kto jest chętny wyciąć kata za free ? bo też się nad tym zastanawiam- [B5 ATJ] Spadek mocy
Zapewne chodzi o zaworek N75. Ale nie byłbym tego taki pewien, w grę wchodzą jeszcze zapieczone kierownice w turbinie - co jest powodem przeładowania i wejścia auta w tryb awaryjny.- [B5 AFN] Był automat.. Teraz jest manual -Auto nie ma mocy..
Piszesz niezrozumiale, że szok. No to chyba jasne, że komuś posypała się skrzynia i wrzucił na siłę manuala. - bo taniej.- [B5 AJM] Olej kapie z wydechu- a4 85kW ,tiptronik
Dobrze by było zobaczyć logi, zapewne turbo umiera.- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Fajna gablotka ;] Mam ten sam karbon u siebie :> Nawet dobrze to wygląda.- Spocik Lubuski :)
Powinienem być, kompa z vagiem też mogę zabrać- Spocik Lubuski :)
- [B5 AJM] Od czego zacząć mody seryjnego AJM'a ?
Dobry wybór: ? http://allegro.pl/item933221030_vw_audi_skoda_1_9tdi_130km_regeneracja100_jakosc.html- [B5 AJM] Niedogrzany silnik
Nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj. Termostat mam nowy z ASO, 90* łapię po około 10km i ładnie trzyma. Jedyne co mnie dziwi to to, że po przejechaniu trasy 200km w temperaturze zewnętrznej około 0* zbiorniczek płynu chłodzącego jest praktycznie zimny. Czy to normalne? Temperatura na blacie, na 49 i 51 idelnie 89*-91*- [B5 AJM] Rurka podciśnienia w którym miejscu jest zlokalizowana?
Ja mam też problem z tym błędem. Na 99% to zawalona turbina, z tym że ja się przymierzam do wymiany na nową bo po ostatnim czyszczeniu wszystko śmigało tylko kilka miesięcy.- [B5 AJM] Od czego zacząć mody seryjnego AJM'a ?
Od jakiegoś czasu mam problemy z przeładowywaniem seryjnej turbiny. Przymierzam się na jej wymianę na tą od AWX/AVF I teraz pytanie, macie kogoś godnego polecenia - w sensie gdzie kupić ? No i może przy okazji jeszcze nad czymś się zastanowić tak żeby na lato wyszedł ładny wirus Oczywiście koszty ograniczają mnie powiedzmy do 2-2,5 tys PLN.- [ALL B5] Żarnik z allegro
według mnie szkoda kasy, lepiej zainwestować w regenerację odbłyśników ;]- Spocik Lubuski :)
Dopiero dochodze do siebie po wczoraj Nastepny spot odwiedzę- [B5 AJM] Opinie o 1.9 TDi AJM i pompowtryskiwaczach
Mój AJM też póki co bez problemów odpukać- [ALL B5] ESP- czy powinno się wyłączyć w 100% po naciśnięciu przycisku
Jak załącza się ten EDS to mi lekko xenon przygasa - [ALL B5] Czynności serwisowe po zadanym przebiegu.