Treść opublikowana przez k0za
-
Polecane opony zimowe
Kompletuje sobie zestaw zimowy na 195/65/ R15 Mam wybór pomiędzy: 1. MICHELIN ALPIN A3 2. DUNLOP SP WINTER SPORT 3D 3. GOODYEAR ULTRA GRIP 7+ Wiem wiem jest sporo opinii ale czy są jakieś wyraźne przeciwwskazania odnośnie którejś, albo wyraźne plusy? Cena wszystkich trzech jest w okolicy 230zl / sztuka więc co wybrać?
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Dojdzie do tego że będziemy kupować porządny olej napędowy na allegro. eh
-
[B5 ALL] II lift, regeneracja odbłyśników xenon
Ok, dzięki za info. W takim razie też tam zawitam niebawem bo te moje xenony jakoś tak średnio zadowalająco świecą.
-
[B5 ALL] II lift, regeneracja odbłyśników xenon
Widać różnicę w oświetleniu drogi? Regenerowałeś samą soczewkę świateł mijania czy odblask świateł drogowych również?
-
[B5 AJM] Sposób na rozruszanie sztangi "gruchy" turbiny.
Kluczem nie ma zbytnio jak podejść. Trzeba by sporo gratów demontować. A z tą strzykawką to może być rzeczywiście dobry patent ;] Sprawdzę u siebie na dniach.
-
[B5 AJM] Sposób na rozruszanie sztangi "gruchy" turbiny.
A gdzie kupiłeś taką strzykawkę? Ja szukając największej znalazłem tylko 30ml ;/
-
Spocik Lubuski :)
FZ drużynowy mistrz Polski 2009 !
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
Wałujew jest nie do pokonania. Rosja to osobna liga :>
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
Andrju zlekceważył przeciwnika
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
Wygląda jakby Gołota na luzaku tam biegał i czekał na swój moment
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
jeden celny potężny cios i po Adamku
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
Andrzej Gołota-Gołota-Gołota !
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
Właśnie o to chce zadbać przez zimę by auto było przygotowane do wiosennego wirusa ;]
-
[ALL] Żarniki do ekspertyzy- Używane czy nie używane?
Ja kupiłem ostatnio na alegro żarniki niby philips oryginalny. 100zl sztuka. A jak przyszły to też mi gul skoczył bo wydaje mi się że mejd in czajna!! z tym że ja brałem d2s. jednak takie rzeczy to tylko aso. Dla przykładu w skodzie na oryginalne żarniki philips chcieli coś koło 600zł..[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 21:40_________________________________________________ Dobrze by było jakbyś walnął foty w jakimś ciemnym miejscu z tymi różnymi żarnikami. Różnica powinna być widoczna.
-
[B7 BLB] Nie działa NAVI z CD Teleatlas Polska Czech Republic 2008 2009 TravelPilot DX
Też walczyłem kiedyś z tym problemem. i niestety nie rozwiązałem i dałem spokój. jak się coś dowiesz to daj znać ;]
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
Już trochę $ zainwestowałem w auto i niestety z ładnym programem muszę się wstrzymać Ano i latem będzie można bardziej poczuć ten przyrost.
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
Ehh coraz bardziej nie mogę doczekać się wiosny i zawirusowania mojego ajm'a
-
Polecane opony zimowe
Wczoraj widziałem test opon 205/55r16 i dunlopy 3d zdecydowania zajęły pierwsze miejsce. Test jest w gazecie auto moto i sport bodajże. Zdziwiłem się bo nokiany w tym teście były na szarym końcu. Test obejmował około 10 opon.
-
[B5 AFN] Turbo się wyłacza, temperatura, są LOGI
Ja swoje turbo rozbierałem w lipcu. Przez 3 miechy wszystko było cacy a teraz problem zaczyna wracać Ale uparcie staram się auto mocniej przyciskać aby rozruszać VTG. Póki co pomaga, zobaczymy jak będzie.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Ja póki co zaczynam szukać jakiegoś fajnego zestawu na zimę. Waham się pomiędzy 15stali a 16alu
-
[B5] automat - 1,9 110km czy 90km ?
Według mnie lepiej poszukać 110km, spalanie może się okazać nawet mniejsze niż w 90km, także nie widzę żadnych plusów 90...
-
[B5 ADP] Płyn do wspomagania - wymienić całkowicie czy tylko dolać?
Wczoraj wymieniałem u siebie płyn. Ten który udało mi się odessać wyglądał jak gnojówka.. Kupiłem mineralny febi 6162, przepłukałem układ nowym płynem i zobaczymy jak się dalej potoczy wszystko ;] Jakbym miał czas i możliwości to na pewno rozebrałbym wszystko bo zapewne dużo syfu tam jeszcze zostało..
-
Spocik Lubuski :)
zróbmy fifty / fifty i spotkajmy się gdzieś po drodze zg -> pz :>
-
Spocik Lubuski :)
na spota? Tym razem nie. Ale zawitam tam kiedyś
-
Spocik Lubuski :)
Mnie też nie będzie bo zaraz do poznania wybywam.