Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k0za

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k0za

  1. Kompletuje sobie zestaw zimowy na 195/65/ R15 Mam wybór pomiędzy: 1. MICHELIN ALPIN A3 2. DUNLOP SP WINTER SPORT 3D 3. GOODYEAR ULTRA GRIP 7+ Wiem wiem jest sporo opinii ale czy są jakieś wyraźne przeciwwskazania odnośnie którejś, albo wyraźne plusy? Cena wszystkich trzech jest w okolicy 230zl / sztuka więc co wybrać?
  2. Dojdzie do tego że będziemy kupować porządny olej napędowy na allegro. eh
  3. Ok, dzięki za info. W takim razie też tam zawitam niebawem bo te moje xenony jakoś tak średnio zadowalająco świecą.
  4. Widać różnicę w oświetleniu drogi? Regenerowałeś samą soczewkę świateł mijania czy odblask świateł drogowych również?
  5. Kluczem nie ma zbytnio jak podejść. Trzeba by sporo gratów demontować. A z tą strzykawką to może być rzeczywiście dobry patent ;] Sprawdzę u siebie na dniach.
  6. A gdzie kupiłeś taką strzykawkę? Ja szukając największej znalazłem tylko 30ml ;/
  7. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    FZ drużynowy mistrz Polski 2009 !
  8. Wałujew jest nie do pokonania. Rosja to osobna liga :>
  9. Andrju zlekceważył przeciwnika
  10. Wygląda jakby Gołota na luzaku tam biegał i czekał na swój moment
  11. jeden celny potężny cios i po Adamku
  12. Andrzej Gołota-Gołota-Gołota !
  13. Właśnie o to chce zadbać przez zimę by auto było przygotowane do wiosennego wirusa ;]
  14. Ja kupiłem ostatnio na alegro żarniki niby philips oryginalny. 100zl sztuka. A jak przyszły to też mi gul skoczył bo wydaje mi się że mejd in czajna!! z tym że ja brałem d2s. jednak takie rzeczy to tylko aso. Dla przykładu w skodzie na oryginalne żarniki philips chcieli coś koło 600zł..[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 21:40_________________________________________________ Dobrze by było jakbyś walnął foty w jakimś ciemnym miejscu z tymi różnymi żarnikami. Różnica powinna być widoczna.
  15. Też walczyłem kiedyś z tym problemem. i niestety nie rozwiązałem i dałem spokój. jak się coś dowiesz to daj znać ;]
  16. Już trochę $ zainwestowałem w auto i niestety z ładnym programem muszę się wstrzymać Ano i latem będzie można bardziej poczuć ten przyrost.
  17. Ehh coraz bardziej nie mogę doczekać się wiosny i zawirusowania mojego ajm'a
  18. Wczoraj widziałem test opon 205/55r16 i dunlopy 3d zdecydowania zajęły pierwsze miejsce. Test jest w gazecie auto moto i sport bodajże. Zdziwiłem się bo nokiany w tym teście były na szarym końcu. Test obejmował około 10 opon.
  19. Ja swoje turbo rozbierałem w lipcu. Przez 3 miechy wszystko było cacy a teraz problem zaczyna wracać Ale uparcie staram się auto mocniej przyciskać aby rozruszać VTG. Póki co pomaga, zobaczymy jak będzie.
  20. Ja póki co zaczynam szukać jakiegoś fajnego zestawu na zimę. Waham się pomiędzy 15stali a 16alu
  21. Według mnie lepiej poszukać 110km, spalanie może się okazać nawet mniejsze niż w 90km, także nie widzę żadnych plusów 90...
  22. Wczoraj wymieniałem u siebie płyn. Ten który udało mi się odessać wyglądał jak gnojówka.. Kupiłem mineralny febi 6162, przepłukałem układ nowym płynem i zobaczymy jak się dalej potoczy wszystko ;] Jakbym miał czas i możliwości to na pewno rozebrałbym wszystko bo zapewne dużo syfu tam jeszcze zostało..
  23. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    zróbmy fifty / fifty i spotkajmy się gdzieś po drodze zg -> pz :>
  24. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    na spota? Tym razem nie. Ale zawitam tam kiedyś
  25. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Mnie też nie będzie bo zaraz do poznania wybywam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.