Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k0za

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k0za

  1. Przejeździłem na nich już 3 zimy w focusie 1.6 i bardzo chwale. W miarę ciche i mało się starły jak na tyle km ile przeleciały. Teraz do a4 przyczajam się na nokiany wr2, są trochę droższe ale chcę sprawdzić czy rzeczywiście takie godne polecenia.
  2. Jest napisane 0,25l wystarcza na 75l oleju napędowego. Czyli praktycznie jedna buteleczka na bak.
  3. Auto musi być co jakiś czas przedmuchane, inaczej się zamuli . Ważne żeby wiedzieć kiedy i ile.
  4. U mnie jest podobnie ale czy akurat takie wartości to nie pamiętam. Jak dla mnie to normalne, że gdy silnik się nagrzeje to sterownik obniża obroty.
  5. Wydaje mi się, że będę musiał zregenerować odbłyśniki w soczewce od xenonów bo coś jakby za mało światła dają Póki co muszę rozkręcić lampy żeby zobaczyć w jakim stanie są rzeczywiście. Szukam takiej ekipy żeby lipy nie odstawili
  6. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ja odpuszczam gdy bilet 50zł...
  7. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Pewnie też zawitam :>
  8. k0za odpowiedział(a) na Bastek temat w Audi A4 B5
    Do tego się odniosłem.
  9. k0za odpowiedział(a) na Bastek temat w Audi A4 B5
    W a6 c5 po lifcie były bixenony.
  10. Ja się długo nie zastanawiałem. Kupiłem koncentrat w aso skody G12++ Cena 25zł za litr koncentratu. polecam.
  11. Szukam sobie nowych żarników do ori xenonów. Na allegro jest mnóstwo philipsów za około 100zł / sztuka. W aso jeden żarnik kosztuje 800zł ( dzwoniłem do aso skody z nadzieją że będą mieli ludzką cenę :gwizdanie: ) Ale niestety. Na forach znalazłem info iż żarnik po lewej stronie to oryginalny philips a po prawej chińska rzeźba philipsa. Teraz pytanie skąd wziąć pewne i sprawdzone żarniki, na których pojeżdżę dłużej niż miesiąc. Macie sprawdzonych sprzedawców godnych polecenia ? Tutaj cały ciekawy wywód z porównania ori z podróbą: http://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=223141&c=0&f=9
  12. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    No to zacnie :> Do jutra.
  13. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Jest ktoś w posiadaniu kluczy do wyciągnięcia radia symphony? Chcę się pozbyć tych blach obok radia: Byłby wdzięczny jakbym się tego pozbył na jutrzejszym spocie :>
  14. Dowiadywałem się dosyć niedawno a aso audi w Lubiniu i Poznaniu i leją Castrol SLX Professioanl Powerflow III 5W-30
  15. Odgrzeje trochę temat bo idzie jesień i dobre światła będą przydatne coraz częściej :> Zastanawiam się nad regeneracją moich ori xenonów bo wydaje mi się, że słabo świecą. Jeszcze ich nie rozbierałem ale przypuszczam, że odbłyśniki są do regeneracji, tym bardziej że lampy mają już 9 lat. Znalazłem firmę: http://www.regeneracja-hc.com/index.html Miał ktoś z nimi kontakt? Dobrą robotę wykonują?
  16. k0za odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Warto było zainwestować w nowe nakrętki. W aso VW i audi sprzedawane na sztuki po kilka zł
  17. Akcyza powyżej 2000cm3 wynosi 18,6% 13,6% obowiązywało około roku temu.
  18. Dzięki Musashi za dobre słowo
  19. Może te AJM mają mniejsze baki
  20. Jest dobre dojście od strony silnika bo tego samego dnia robiłem termostat i zapomniałem naciągnąć tej osłony na węże od nagrzewnicy Ale już jest wszystko cacy :>
  21. No nic dzięki za info. Teraz jak się zapali żyd to sprawdzę Vagiem ile jeszcze jest litrów. Kurde 10 litrowa dziura w baku to trochę dużo. Pewnie przez to nie mogę dobić do 1000km za jednym baku
  22. Niektórzy piszą coś o odpowietrzaniu układu. Jest na to jakiś sposób?
  23. Przyjeżdżając na rezerwie na stację po ON wchodzi mi tylko niecałe 50litrów. To gdzie się podziało miejsce na następne ~12litrow? Nie mogę znaleźć nic na ten temat Gdzie szukać jakiś odpowietrzników?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.