Treść opublikowana przez k0za
-
Polecane opony zimowe
Przejeździłem na nich już 3 zimy w focusie 1.6 i bardzo chwale. W miarę ciche i mało się starły jak na tyle km ile przeleciały. Teraz do a4 przyczajam się na nokiany wr2, są trochę droższe ale chcę sprawdzić czy rzeczywiście takie godne polecenia.
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Jest napisane 0,25l wystarcza na 75l oleju napędowego. Czyli praktycznie jedna buteleczka na bak.
-
[B7 BRE] Czy mogę bez obaw katować do 4 tyś obr. ???
Auto musi być co jakiś czas przedmuchane, inaczej się zamuli . Ważne żeby wiedzieć kiedy i ile.
-
[B5 AJM] Obroty silnika na klimatroniku
U mnie jest podobnie ale czy akurat takie wartości to nie pamiętam. Jak dla mnie to normalne, że gdy silnik się nagrzeje to sterownik obniża obroty.
-
[B5 ALL] II lift, regeneracja odbłyśników xenon
Wydaje mi się, że będę musiał zregenerować odbłyśniki w soczewce od xenonów bo coś jakby za mało światła dają Póki co muszę rozkręcić lampy żeby zobaczyć w jakim stanie są rzeczywiście. Szukam takiej ekipy żeby lipy nie odstawili
-
Spocik Lubuski :)
Ja odpuszczam gdy bilet 50zł...
-
Spocik Lubuski :)
Pewnie też zawitam :>
-
[B5 AKN] Bixenony
Do tego się odniosłem.
-
[B5 AKN] Bixenony
W a6 c5 po lifcie były bixenony.
-
[ALL B5] Najlepszy płyn chłodniczy do B5, ostatecznie...
Ja się długo nie zastanawiałem. Kupiłem koncentrat w aso skody G12++ Cena 25zł za litr koncentratu. polecam.
-
[ALL B5] Skąd oryginalne żarniki D2S ?
Szukam sobie nowych żarników do ori xenonów. Na allegro jest mnóstwo philipsów za około 100zł / sztuka. W aso jeden żarnik kosztuje 800zł ( dzwoniłem do aso skody z nadzieją że będą mieli ludzką cenę :gwizdanie: ) Ale niestety. Na forach znalazłem info iż żarnik po lewej stronie to oryginalny philips a po prawej chińska rzeźba philipsa. Teraz pytanie skąd wziąć pewne i sprawdzone żarniki, na których pojeżdżę dłużej niż miesiąc. Macie sprawdzonych sprzedawców godnych polecenia ? Tutaj cały ciekawy wywód z porównania ori z podróbą: http://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=223141&c=0&f=9
-
Spocik Lubuski :)
No to zacnie :> Do jutra.
-
Spocik Lubuski :)
Jest ktoś w posiadaniu kluczy do wyciągnięcia radia symphony? Chcę się pozbyć tych blach obok radia: Byłby wdzięczny jakbym się tego pozbył na jutrzejszym spocie :>
-
[ALL] Olej z ASO - co to za olej?
Dowiadywałem się dosyć niedawno a aso audi w Lubiniu i Poznaniu i leją Castrol SLX Professioanl Powerflow III 5W-30
-
[B5 ALL] II lift, regeneracja odbłyśników xenon
Odgrzeje trochę temat bo idzie jesień i dobre światła będą przydatne coraz częściej :> Zastanawiam się nad regeneracją moich ori xenonów bo wydaje mi się, że słabo świecą. Jeszcze ich nie rozbierałem ale przypuszczam, że odbłyśniki są do regeneracji, tym bardziej że lampy mają już 9 lat. Znalazłem firmę: http://www.regeneracja-hc.com/index.html Miał ktoś z nimi kontakt? Dobrą robotę wykonują?
-
[B5 AFN] Czyszczenie turbiny - ceny
Warto było zainwestować w nowe nakrętki. W aso VW i audi sprzedawane na sztuki po kilka zł
-
[ALL B5] Swap z 2,5 TDI na 1,9 TDI
Akcyza powyżej 2000cm3 wynosi 18,6% 13,6% obowiązywało około roku temu.
-
[B5 AJM] Termostat - dziwny objaw po wymianie
Dzięki Musashi za dobre słowo
-
[B5 AJM] Gdzie szukać odpowietrznika ?
Może te AJM mają mniejsze baki
-
[ALL B5] Wyciągnięcie zapalniczki (auta po 2lifcie)
Git
-
[ALL B5] Wyciągnięcie zapalniczki (auta po 2lifcie)
Jest dobre dojście od strony silnika bo tego samego dnia robiłem termostat i zapomniałem naciągnąć tej osłony na węże od nagrzewnicy Ale już jest wszystko cacy :>
-
[B5 AJM] Gdzie szukać odpowietrznika ?
No nic dzięki za info. Teraz jak się zapali żyd to sprawdzę Vagiem ile jeszcze jest litrów. Kurde 10 litrowa dziura w baku to trochę dużo. Pewnie przez to nie mogę dobić do 1000km za jednym baku
-
[B5 AJM] Gdzie szukać odpowietrznika ?
Niektórzy piszą coś o odpowietrzaniu układu. Jest na to jakiś sposób?
-
[B5 AJM] Gdzie szukać odpowietrznika ?
Przyjeżdżając na rezerwie na stację po ON wchodzi mi tylko niecałe 50litrów. To gdzie się podziało miejsce na następne ~12litrow? Nie mogę znaleźć nic na ten temat Gdzie szukać jakiś odpowietrzników?
-
[B5 AJM] Nie można uruchomić silnika, wyładowany akumulator
Ja też