Treść opublikowana przez k0za
-
[B7 BLB] Nie działa NAVI z CD Teleatlas Polska Czech Republic 2008 2009 TravelPilot DX
Prywatna Wiadomość
-
[B5 AJM] Odłączenie turbiny.Proszę o pomoc
Coś może być na rzeczy w kwestii paliwa. Pierwszy raz od kilku miesięcy złapałem notlauf'a gdy zatankowałem na bezobsługowej stacji neste. I właśnie wtedy miałem też mocniej okopcone rury wydechowe. Teraz tylko na shellu leje.
-
[B5 AJM] Rozmieszczeie głosników, tylnia boczna szyba bagaznika bez ogrzewania?
Wszystko masz OK. U mnie też jest BOSE, a ten trzeci głośniczek w lewych drzwiach jest od fabrycznego zestawu telefonicznego. Paski w szybie to antena. Prawa szyba bez pasków. Tyle.
-
[B5 AJM] Odłączenie turbiny.Proszę o pomoc
650zł :gwizdanie: to zaszalał A uszczelki i nowe śruby możesz kupić w ASO za kilkanaście złotych.
-
[B5 AJM] Odłączenie turbiny.Proszę o pomoc
Pewnie to czyszczenie nie pomogło. Ja też czyściłem w lipcu/sierpniu i problem znowu powrócił
-
[B5 AJM] Tajemnicza wtyczka
Dziwne. U mnie raczej tego nie było
-
Eco jazda
Silnik uzyskuje największą sprawność w okolicach przecięcia się krzywych momentu i mocy w funkcji obrotów także polecam przyjrzeć się wykresom. A odnośnie zastosowań eko to stwierdziłem, że nie ma sensu męczyć dwumasa sprzęgła i całego układu napędowego hamując silnikiem. Oczywiście czasem można ale nigdy nie robię tak, że redukuje bieg po to żeby jeszcze 50metrów przejechać ze spalaniem 0,0 l/100km Eco driving to dla mnie przewidywanie sytuacji na drodze żeby nie hamować bez sensu, i tyle Turbo ma podobne zdanie do mojego
-
[ALL B6] Fis co jak gdzie
W dźwigni która obsługuje wycieraczki masz przełączniki ( góra dół ) i nimi przemieszczasz się pomiędzy kolejnymi wiadomościami na fisie.
-
[ALL B7] Sprzęgło alternatora - nr z ETKI
Kolego mogę wysłać Ci VIN na PW? Pilnie poszukuje tej części. :> Jasne, może uda mi się coś znaleźć.
-
Spocik Lubuski :)
Zawsze można wrzucić jakieś kOpłaki, najlepiej chrom
-
[ALL B5] Uaktywnienie na FIS-ie informacji o otwartym bagażniku
U mnie w oryginale maska też nie pokazywała się na fis.
-
[ALL B7] Sprzęgło alternatora - nr z ETKI
Tutaj trzeba poszukać po VIN Ja strzelam: :>
-
[ALL B5] Uaktywnienie na FIS-ie informacji o otwartym bagażniku
U mnie otwarcie bagażnika była pokazywane na fis w oryginale. Podciągnąłem kabel z zamka maski i podczepiłem pod sygnał z tylnej klapy - potrzebowałem do alarmu
-
Spocik Lubuski :)
topor obeszło się bez kluczy ? :> W tą niedziele z chęcią podjadę.
-
[B5 AJM] Obroty silnika na klimatroniku
Również dokładnie tak mi się wydaję.
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
To jest profesjonalna linia produktów Liqui Moly. Specyfik jest stosowany w JetCleanTronic, podobno rewelacja Tutaj specyfikacja w DE http://www.liquimoly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/d_5156.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przeważnie na spotach jestem w Zielonej Górze. Ale do Was też się już wybieram od dłuższego czasu. Pośledzę tego posta i zapewne podjadę :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Coś w moim AJM silnik jakby "syczy", ja stawiam na wisko albo sprzęgło jednokierunkowe na alternatorze. Na vagu oczywiście nic. Gdzie w poznaniu jakiś dobry magik by mi osłuchał auto?
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Ja będę zalewał w weekend coś takiego: http://www.liquimoly-sklep.pl/product-pol-5014-Pro-Line-Diesel-System-Reiniger-Liqui-Moly-5156-Opakowanie-0-5L-.html Na opakowaniu jest napisane że 0,5 litra wystarcza na 70 litrów paliwa. Ale sprzedawca mówi że z praktyki wie że lepiej wlać do baku 0.25 litra jak będę miał 15 litrów i wyjeździć jak najbliżej 0. I tak zrobię.
-
[B5 AEB] Jak naprawic wyświetlacz komputera FIS (brak linii pikseli) ?
O. A mógłbyś podesłać jakiś kontakt? Jestem z ZG także pewnie bym skorzystał z usługi
-
[B5 AJM] Kąt synchronizacji
tutaj masz jakie powinny być wartości: http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/tabele_wartosci_zmierzonych_silniki_ajmatj_atdaxr_avb-t16828.0.html
-
Spocik Lubuski :)
aju sobie czegoś będziesz szukał czy na spęd?
-
Polecane opony zimowe
Też miałem ten problem ;] Kupiłem 4 x Michelin, i 4 felgi stalowe. A po zimie sam sobie koła zmienię. Za przekładkę opon teraz i na wiosne zapłacisz 2 x 60zł = 120zł. A stalówki audi można kupić za ok. 200zł. Także po 2 sezonie masz felgi jakby gratis :>
-
Polecane opony zimowe
Michelin alpin a3 na pokładzie, mam nadzieję że to był dobry wybór.
-
[ALL B5] Prośba o pomoc do kogoś kto ma oryginalne xenony w B5.
U mnie w oryginalnych lampach valeo gniazdo pod żarnik wygląda tak jak na nr 2 czyli jest okrągłe - tego jestem pewny na 100% bo niedawno zmieniałem żarniki. Jeśli chodzi o soczewkę to też skłaniam się ku opcji 2, ale pewny nie jestem. Przyjrzę się dziś dokładnie i dam znać wieczorkiem.