Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k0za

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k0za

  1. Coś może być na rzeczy w kwestii paliwa. Pierwszy raz od kilku miesięcy złapałem notlauf'a gdy zatankowałem na bezobsługowej stacji neste. I właśnie wtedy miałem też mocniej okopcone rury wydechowe. Teraz tylko na shellu leje.
  2. Wszystko masz OK. U mnie też jest BOSE, a ten trzeci głośniczek w lewych drzwiach jest od fabrycznego zestawu telefonicznego. Paski w szybie to antena. Prawa szyba bez pasków. Tyle.
  3. 650zł :gwizdanie: to zaszalał A uszczelki i nowe śruby możesz kupić w ASO za kilkanaście złotych.
  4. Pewnie to czyszczenie nie pomogło. Ja też czyściłem w lipcu/sierpniu i problem znowu powrócił
  5. Dziwne. U mnie raczej tego nie było
  6. k0za odpowiedział(a) na Artureczek temat w Lifestyle i Hydepark
    Silnik uzyskuje największą sprawność w okolicach przecięcia się krzywych momentu i mocy w funkcji obrotów także polecam przyjrzeć się wykresom. A odnośnie zastosowań eko to stwierdziłem, że nie ma sensu męczyć dwumasa sprzęgła i całego układu napędowego hamując silnikiem. Oczywiście czasem można ale nigdy nie robię tak, że redukuje bieg po to żeby jeszcze 50metrów przejechać ze spalaniem 0,0 l/100km Eco driving to dla mnie przewidywanie sytuacji na drodze żeby nie hamować bez sensu, i tyle Turbo ma podobne zdanie do mojego
  7. W dźwigni która obsługuje wycieraczki masz przełączniki ( góra dół ) i nimi przemieszczasz się pomiędzy kolejnymi wiadomościami na fisie.
  8. Kolego mogę wysłać Ci VIN na PW? Pilnie poszukuje tej części. :> Jasne, może uda mi się coś znaleźć.
  9. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Zawsze można wrzucić jakieś kOpłaki, najlepiej chrom
  10. U mnie w oryginale maska też nie pokazywała się na fis.
  11. Tutaj trzeba poszukać po VIN Ja strzelam: :>
  12. U mnie otwarcie bagażnika była pokazywane na fis w oryginale. Podciągnąłem kabel z zamka maski i podczepiłem pod sygnał z tylnej klapy - potrzebowałem do alarmu
  13. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    topor obeszło się bez kluczy ? :> W tą niedziele z chęcią podjadę.
  14. Również dokładnie tak mi się wydaję.
  15. To jest profesjonalna linia produktów Liqui Moly. Specyfik jest stosowany w JetCleanTronic, podobno rewelacja Tutaj specyfikacja w DE http://www.liquimoly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/d_5156.html
  16. Przeważnie na spotach jestem w Zielonej Górze. Ale do Was też się już wybieram od dłuższego czasu. Pośledzę tego posta i zapewne podjadę :>
  17. Coś w moim AJM silnik jakby "syczy", ja stawiam na wisko albo sprzęgło jednokierunkowe na alternatorze. Na vagu oczywiście nic. Gdzie w poznaniu jakiś dobry magik by mi osłuchał auto?
  18. Ja będę zalewał w weekend coś takiego: http://www.liquimoly-sklep.pl/product-pol-5014-Pro-Line-Diesel-System-Reiniger-Liqui-Moly-5156-Opakowanie-0-5L-.html Na opakowaniu jest napisane że 0,5 litra wystarcza na 70 litrów paliwa. Ale sprzedawca mówi że z praktyki wie że lepiej wlać do baku 0.25 litra jak będę miał 15 litrów i wyjeździć jak najbliżej 0. I tak zrobię.
  19. O. A mógłbyś podesłać jakiś kontakt? Jestem z ZG także pewnie bym skorzystał z usługi
  20. k0za odpowiedział(a) na ic3ek temat w 1.9TDI
    tutaj masz jakie powinny być wartości: http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/tabele_wartosci_zmierzonych_silniki_ajmatj_atdaxr_avb-t16828.0.html
  21. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    aju sobie czegoś będziesz szukał czy na spęd?
  22. Też miałem ten problem ;] Kupiłem 4 x Michelin, i 4 felgi stalowe. A po zimie sam sobie koła zmienię. Za przekładkę opon teraz i na wiosne zapłacisz 2 x 60zł = 120zł. A stalówki audi można kupić za ok. 200zł. Także po 2 sezonie masz felgi jakby gratis :>
  23. Michelin alpin a3 na pokładzie, mam nadzieję że to był dobry wybór.
  24. U mnie w oryginalnych lampach valeo gniazdo pod żarnik wygląda tak jak na nr 2 czyli jest okrągłe - tego jestem pewny na 100% bo niedawno zmieniałem żarniki. Jeśli chodzi o soczewkę to też skłaniam się ku opcji 2, ale pewny nie jestem. Przyjrzę się dziś dokładnie i dam znać wieczorkiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.