Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k0za

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k0za

  1. No to zapieczone kierownice w turbo, albo coś z tą turbinka jest nie teges
  2. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ja też bede
  3. Widziałem pompe wody z AWX/AVF po 5 latach i 120tys km przelotu, stan kwalifikujący się do wymiany. Także pewnie też pompka
  4. Ja bym zaczął od dokładnego przeglądu wężyków, gdzieś na forum widziałem pełen schemat instalacji podciśnienia w AFN.
  5. Widać, że n75 próbuje wysterować sztange podciśnieniem ale się nie udaje. Musi być coś nie halo z przewodami, ewentualnie źle wyregulowana sztanga.
  6. Najlepiej zrobić logi, głownie chodzi o dynamiczną grupę 11. Na 1 i 2 ciężko złapać notlauf'a. Zapewne też jest przeładowanie tylko trwa zbyt krótko.
  7. Tylko pytanie czy jest sens ładować się w 140mm i czy będzie z tego jakaś wymierna korzyść ? Podcinanie czegokolwiek nie bardzo mi się widzi.
  8. Hmm może i ja bym dołączył
  9. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ja moge wjechać, i to nawet punktualnie
  10. Ano mam nadzieje, że będzie jeszcze okazje A6 to landara, cięższy i mniej mocy, ale mimo wszystko fajnie jeździ. Zapewne dzięki większemu rozstawowi kół i osi.
  11. Taki mam plan, szukam teraz turbinki nie pochodzącej z Rumuni. Btw będziesz musiał mnie kiedyś na spocie przewieść swoim AJM cobym zobaczył różnice
  12. ja też prawdopodobnie koło czerwca będę szukał majstra do chip'a także jak coś wstępnie będę się pisał na 2 turę.
  13. rezaj rezaj
  14. Nówka to pewnie ponad 2 tys lekko. A wtedy i tak nie miałbym co zrobić ze swoją starą turbawką. Najlepiej jakby ktoś polecił rzetelny warsztat regenerujący. Z przekładką to już bym sobie sam poradził.[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 13:51_________________________________________________Panowie jest sens wkłądać turbo BRD np http://moto.allegro.pl/item984400059_tuning_turbo_ponad_200km_audi_vw_skoda_03g145702h.html ( chociaż widać że to turbo ma jakąś złączkę elektryczną na gruszcze sterowania łopatkami - czego w AJM brak Druga opcja to turbo AWX/AVF Zastanawiam się czy bez fmic i na seryjnych pompkach jest sens wchodzić w BRD, co sądzicie ?
  15. Bede jutro to pogadamy :>
  16. Szukam też tej końcówki ale na allegro bida z nędzą.
  17. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ja też raczej dam rade
  18. No to konfrontacja
  19. Według mnie to zacny pomysł
  20. aju tak jak obiecałem masz tutaj fotki kominów z a6 avant, jakbyś potrzebował jeszcze jakiś wymiar to wal śmiało :>
  21. No ba Masz chyba moj tel, a jak nie to na PW poszedł.
  22. Moje turbo po czyszczeniu pojeździło 5 miesięcy... ale awx/avf już się szykuje Tak btw to klapa elegancka :> widziałem dziś jak z kisielina leciałeś
  23. Tak. Ale zmień za pare tys. km jak nie masz 100% pewności.
  24. A podpinałeś vaga? Trzeba sprawdzić błędy, synchronizacje i korekcje na wtryskach.
  25. Genialny wyścig, bravo !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.