Treść opublikowana przez k0za
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
jest git a tak btw to póki co widuje Cię tylko w golfie z przyczepką
-
[B5 AJM] Czujnik poziomu pojazdu tylni lewy (G76) - czy ktoś wymieniał ?
W b5 czujnik poziomowania xenonów znajduje się z przodu na wahaczach przy lewym kole. Z tyłu czujnik jest na belce centralnie po środku. Ten czujnik to takie dwa plastikowe ramiona ( łatwo go zlokalizować )
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Topor na pomorskim dosyć często stoi vectra w zielonym macie. Jak dla mnie lipa w ch*j
-
Spocik Lubuski :)
lordmrT dzięki, sprawa już załatwiona dziś ktoś będzie?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki dzik Paczka szybka, kontakt elegancki. Towar świeżutki Polecam
-
[B5 AJM] uszkodzona turbina, odrzucona reklamacja, napisane odwołanie i brak odpowiedzi.
Jak korzystałem kilka razy z pomocy rzecznika praw konsumenta i muszę przyznać, że pomogli mi napisać odpowiednie pisemko. Także polecam skorzystać, oczywiście tam się nic nie płaci. Tak btw możesz napisać gdzie tacy fachmani regenerują turba? Bo też mnie czeka taka operacja a nie chciałbym się wtopić. Może być na PW
-
Spocik Lubuski :)
Koledzy gdzie w okolicy jest blacharz / lakiernik godny zaufania? Musi być profesjonalna robota.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
widziałem jak to dziś pomyka uehehe nie no ale wynik jest całkiem ok
-
[ALL B7] 2,7 TDI , opinie
Jeździłem kilkoma a6 2.7 tdi w ośce. Dynamika jest ok, a to przecież cięższe auto od a4. Kultura pracy v6 jest 10razy przyjemniejsza od rzędowych 4 2.7tdi jest nowocześniejszym silnikiem od 3.0tdi przynajmniej jeżeli chodzi o rok 2005
-
[ALL B5] Automatyczna regulacja xenonów-problem
z tyłu jest centralnie na środku belki. trzeba wejść pod auto. czujnik sam w sobie jest zapewne sprawny ale jego mocowanie przerdzewiało i już nie ma odczytu. trzeba zwyczajnie przyspawać go belki.
-
[ALL B5] Automatyczna regulacja xenonów-problem
Wejdź pod auto i zobacz czy czujnik na tylnej belce nie przerdzewiał ( u mnie tak było ) Ewentualnie możesz spróbować wypoziomować je Vagiem.
-
[B5 AFN] Jaka jest różnica w dynamice auta miedzy 15" a 17"
Może trochę herezja ale nie odczuwam znacząco gorszego komfortu pomiędzy 205.55/16 a 225.40/18
-
[B5 AFN] Jaka jest różnica w dynamice auta miedzy 15" a 17"
A ja w swojej kozie mam teraz 18' na ori zawiasie i aż takiej tragedii nie ma. Jak zmieniać zawieche to tylko gwint a póki co mnie nie stać więc będę jeździł tak jak jest.
-
Spocik Lubuski :)
Myślę, że warto ostrzec forumowiczów Napsuli mi dziś dużo krwi, patałachy. http://www.a4-klub.pl/smf/lubuskie/abc_auto_ul_miodowa_zielona_gora-t133137.0.html;msg1592707#msg1592707[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 15:52_________________________________________________Dziś coś?
-
[B5 AJM] Buczy i piszczy pasek
Sprzęgiełko jednokierunkowe na alternatorze do wymiany.
-
[B5 AJM] "Remont"alternatora-problem
Wyciągałem alternator bez ruszania czegokolwiek. musisz pokombinować. ja już nie pamiętam jak to zrobiłem
-
[B5 AJM] Olej do czarnuli, zmieniać czy zostawić ten sam?
A jak chcesz koniecznie coś zmienić to przejdź na Motula :>
-
Spocik Lubuski :)
Ja dziś nie dam rady. niestety.
-
[B5 AFN] Jaka jest różnica w dynamice auta miedzy 15" a 17"
tak to wyglądało przy et45 235/45/17 i ori zawias. zawsze można dać lekki dystans ale według mnie bez sensu.
-
[B5 AFN] Jaka jest różnica w dynamice auta miedzy 15" a 17"
różnica w dynamice niezauważalna, spalanie też bardzo zbliżone. na 15' mam zimówki i powiem szczerze, że na większych/szerszych kołach mi sie zdecydowanie lepiej jeździ. jak jeszcze wrzucisz oponkę 225/45/17 będziesz zadowolony. ja miałem u siebie przez pewien czas 235/45/17 na ori zawiasie i jakoś to wyglądało. teraz kupiłem 18'
-
[B5 AVG] Turbo AWX bez zmienionego programu...-PRZEŁADOWANIE ??:/
Poprawiłeś wężyki? Jak zrobię kompa to możemy go dokładniej zlogować.
-
[ALL B5] Czy wejdzie 8Jx18H2 ET43 do B5 ?
Tak też myślałem, w takim razie szukam 225/40/18 a 245/40/18 pojawią się na allegro niebawem Rozumiem 225/40/18 przy tej feldze wchodzą bez problemu? póki co nie chce dystansów Dzieki za odpowiedzi. Można by zamknąć temat.
-
[ALL B5] Czy wejdzie 8Jx18H2 ET43 do B5 ?
Zastanawiam się czy do B5 na ori zawiasie wejdzie oryginalna felga audi 8Jx18H2 ET43 z opona 245/40/18 ? Wiem, że najlepiej 225/40 Wiem, że zawias wysoki
-
[B5 AJM] Seria + program 153KM @ 360Nm - goodhope
A ja już byłem prawie zdecydowany na turbo awx/avf ale chyba przemyśle sprawe jeszcze raz. Nie chce potem żałować, że nie szukałem brd Tak swoją drogą to ładny gift skoro w serii aż 312Nm :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zmiana silnika 1.9 Tdi na 2.5 Tdi V6
y? Takie swapy to ludzie robią ale w drugą stronę :> Dlaczego chcesz 2.5tdi ?