Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k0za

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k0za

  1. jest git a tak btw to póki co widuje Cię tylko w golfie z przyczepką
  2. W b5 czujnik poziomowania xenonów znajduje się z przodu na wahaczach przy lewym kole. Z tyłu czujnik jest na belce centralnie po środku. Ten czujnik to takie dwa plastikowe ramiona ( łatwo go zlokalizować )
  3. Topor na pomorskim dosyć często stoi vectra w zielonym macie. Jak dla mnie lipa w ch*j
  4. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    lordmrT dzięki, sprawa już załatwiona dziś ktoś będzie?
  5. Dzięki dzik Paczka szybka, kontakt elegancki. Towar świeżutki Polecam
  6. Jak korzystałem kilka razy z pomocy rzecznika praw konsumenta i muszę przyznać, że pomogli mi napisać odpowiednie pisemko. Także polecam skorzystać, oczywiście tam się nic nie płaci. Tak btw możesz napisać gdzie tacy fachmani regenerują turba? Bo też mnie czeka taka operacja a nie chciałbym się wtopić. Może być na PW
  7. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Koledzy gdzie w okolicy jest blacharz / lakiernik godny zaufania? Musi być profesjonalna robota.
  8. widziałem jak to dziś pomyka uehehe nie no ale wynik jest całkiem ok
  9. Jeździłem kilkoma a6 2.7 tdi w ośce. Dynamika jest ok, a to przecież cięższe auto od a4. Kultura pracy v6 jest 10razy przyjemniejsza od rzędowych 4 2.7tdi jest nowocześniejszym silnikiem od 3.0tdi przynajmniej jeżeli chodzi o rok 2005
  10. z tyłu jest centralnie na środku belki. trzeba wejść pod auto. czujnik sam w sobie jest zapewne sprawny ale jego mocowanie przerdzewiało i już nie ma odczytu. trzeba zwyczajnie przyspawać go belki.
  11. Wejdź pod auto i zobacz czy czujnik na tylnej belce nie przerdzewiał ( u mnie tak było ) Ewentualnie możesz spróbować wypoziomować je Vagiem.
  12. Może trochę herezja ale nie odczuwam znacząco gorszego komfortu pomiędzy 205.55/16 a 225.40/18
  13. A ja w swojej kozie mam teraz 18' na ori zawiasie i aż takiej tragedii nie ma. Jak zmieniać zawieche to tylko gwint a póki co mnie nie stać więc będę jeździł tak jak jest.
  14. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Myślę, że warto ostrzec forumowiczów Napsuli mi dziś dużo krwi, patałachy. http://www.a4-klub.pl/smf/lubuskie/abc_auto_ul_miodowa_zielona_gora-t133137.0.html;msg1592707#msg1592707[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 15:52_________________________________________________Dziś coś?
  15. k0za odpowiedział(a) na cysiek temat w 1.9TDI
    Sprzęgiełko jednokierunkowe na alternatorze do wymiany.
  16. Wyciągałem alternator bez ruszania czegokolwiek. musisz pokombinować. ja już nie pamiętam jak to zrobiłem
  17. A jak chcesz koniecznie coś zmienić to przejdź na Motula :>
  18. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ja dziś nie dam rady. niestety.
  19. tak to wyglądało przy et45 235/45/17 i ori zawias. zawsze można dać lekki dystans ale według mnie bez sensu.
  20. różnica w dynamice niezauważalna, spalanie też bardzo zbliżone. na 15' mam zimówki i powiem szczerze, że na większych/szerszych kołach mi sie zdecydowanie lepiej jeździ. jak jeszcze wrzucisz oponkę 225/45/17 będziesz zadowolony. ja miałem u siebie przez pewien czas 235/45/17 na ori zawiasie i jakoś to wyglądało. teraz kupiłem 18'
  21. Poprawiłeś wężyki? Jak zrobię kompa to możemy go dokładniej zlogować.
  22. Tak też myślałem, w takim razie szukam 225/40/18 a 245/40/18 pojawią się na allegro niebawem Rozumiem 225/40/18 przy tej feldze wchodzą bez problemu? póki co nie chce dystansów Dzieki za odpowiedzi. Można by zamknąć temat.
  23. Zastanawiam się czy do B5 na ori zawiasie wejdzie oryginalna felga audi 8Jx18H2 ET43 z opona 245/40/18 ? Wiem, że najlepiej 225/40 Wiem, że zawias wysoki
  24. A ja już byłem prawie zdecydowany na turbo awx/avf ale chyba przemyśle sprawe jeszcze raz. Nie chce potem żałować, że nie szukałem brd Tak swoją drogą to ładny gift skoro w serii aż 312Nm :gwizdanie:
  25. y? Takie swapy to ludzie robią ale w drugą stronę :> Dlaczego chcesz 2.5tdi ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.