Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k0za

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k0za

  1. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Trzeba by rozruszać klamoty :>
  2. Ja też mam wrażenie, że esp się nie wyłącza w 100% Druga sprawa, że w b5 jest coś jakby sztuczna szpera i nawet słychać jak przy wyłączonym esp i ostrym dodaniu gazu pyka jakiś przekaźnik i jedno z kół jest przyhamowywane - takie jest bynajmniej moje odczucie.
  3. k0za odpowiedział(a) na ppaziuu temat w Audi A4 B5
    W ajm z a4 ten króciec wygląda nieco inaczej. Ja wymieniałem samemu i da się to zrobić bez problemu, chociaż trzeba się trochę nagimnastykować Trzeba uważać żeby nie połamać takich plastikowych zaczepów wewnątrz tego króćca, mi jeden się wyłamał ale na szczęście wszystko udało się złożyć. Przy okazji wymieniłem też płyn chłodniczy. Termostat ori wraz z oringiem kosztuje w aso coś koło 130zł.
  4. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    czemu nie
  5. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a browarki też będą ?
  6. a teraz kolega mi mówi ze pali cos koło 0.5l/h... to jak to w końcu z tym jest? Sory za pomyłkę, faktycznie spalanie w ciągu 1 godziny to około 0,6 litra
  7. Około 1,2 litra na godzinę.
  8. Panowie padł mi aku i szukam kogoś kto pomoże rozkodować radio Symphony. Znacie kogoś w Poznaniu? Jutro zapytam a ASO ale to pewnie będzie minimum 100zł
  9. k0za odpowiedział(a) na paw1976 temat w 1.9TDI
    Tak btw przecież klima w tych temperaturach się nie załącza. A odnośnie spalania to u mnie w AJM manual około 7 na bardzo krótkich dystansach.
  10. Ja też się przymierzam do regeneracji moich soczewek w xenonie. Chętnie poczytałbym tutaj jeszcze kilka opinii ;]
  11. Jak dobrze że w b5 jest D2S. Zmieniałem kilka miesięcy temu żarniki i na szczęście nic się nie stało z przetwornicami.
  12. jakie temp. by nie byly mam ciagle 90C trasa nie trasa. sprawny termostat podstawą sukcesu. Benzyna to zupełnie inna historia..
  13. Ja mam sprawny termostat ale mimo wszystko jak tydzień temu robiłem trasę 200km i był mróz -18*C to silnik nie mógł utrzymać 90*C przy stałej prędkości powiedzmy 80km/h i ciągłym nadmuchu tego zimnego powietrza, a więc taki karton na pewno by pomógł.
  14. Tektura to faktycznie dziadostwo. Ale gdy są mrozy rzędu -15*C to taki patent spełnia swoją rolę. Wisko cały czas kręci i "obwiewa" silnik powietrzem -15*C. Na krótkie odcinki może pomóc.
  15. każda zimówka bije wielosezonówki na głowę, może z zastrzeżeniem chińskiej myśli technicznej.
  16. Też brałem u tego gościa żarniki. Jak na razie świecą ( odpukać w niemalowane ) Chociaż światło jakie dają jest na prawdę słabe, ale czy to przyczyna żarników to nie jestem jeszcze pewien, muszą rozebrać lampy i zobaczyć jak wyglądają odbłyśniki. Prawdą jest że za 100zl z alegro się nie kupi ori żarników, te również są podróbami
  17. Zamknąć ten temat. żenada.
  18. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Auto brum, według mnie lipa. Chciałem im dać kilka robót, od wahaczy po rozrządy w a4 i a6. Podejście do klienta dno, gość mówi że nie ma czasu, obraca się na pięcie i tyle. Byłem kilka razy, zawsze podobna sytuacja. Kumplowi w pasacie połamali zaczepy pokrywy silnika i cośtam jeszcze. Ja nie polecam.
  19. k0za odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    To chyba będzie okazja do oddania kluczy do radia :>
  20. instalacja paska ma być przed czerwcem 2014 później do kosza
  21. Tydzień temu 100km trasa w audi a6 c5 avant 1.9tdi AVF spalanie 4,7l / 100km. Fakt, że specjalnie była jazda eko ale sam nie sądziłem że taką krową da się zejść poniżej 5 litrów / 100km. Opony zimówki 205/55/16
  22. k0za odpowiedział(a) na k0za temat w 1.9TDI
    Na razie czekam aż śniegi trochę odpuszczą bo nie mam jak się teraz do tego dobrać
  23. k0za odpowiedział(a) na k0za temat w 1.9TDI
    Sprzęgiełko zmieniłem a przy okazji zrobiłem pełen remont alternatora. Szumy jednak zostały. pozostaje szukać dalej
  24. wszystkie
  25. jak wchodzić w wymianę rozrządu to tylko komplet, to się odpłaci w przyszłości.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.