Treść opublikowana przez bish - kopt
-
Multi vs S-tronic w b8
Siema, w przedliftach b8 2.0 tdi na ośce były s-troniki? Czy jestem skazany na multi? Jeżeli tak to czy da sie to poznac po lewarku?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:beret może mi ktoś polecić dobrego fachowca od geometrii w Gliwicach?
-
Spoty Katowice i okolice
Mi na prostej zegar pokazuje 230 km/h i więcej nie idzie a jak wracaliśmy to tam z górki dobiłem do tych 240km/h ustalając tym samym nowy rekord a za tobą miałem na zegarze ok tych 230 może 225 mniej więcej cos takiego. nie pier**l że leciałeś tym trupem 240 beret [br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 22:07_________________________________________________nawet przeklinać sie nie da na tym forum, co za czasy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siema Rybole znacie tych fachowców? bo chce DPFa usunąć http://allegro.pl/dpf-fap-usuwanie-przez-obd-i1784119027.html http://allegro.pl/naprawa-usuwanie-filtr-czastek-stalych-dpf-fap-i1782827949.html
-
[B7 BLB] Wysokość Zawieszenia
http://www.audiklub.org/wyposazenie.html
-
[B7 BLB] Wysokość Zawieszenia
nie wiem jak w b6 ale w b7 1be-1bv jest ta sama sprężyna tylko amor jest inny stąd jest twardziej ale wys. zostaje ta sama
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
no bardzo prawdopodobne bo tam mieszkam
-
[B5 AFB] Cięzko odpala
bez sprawdzenia błędów na vagu sie nie obejdzie
-
[B7 BLB] Wysokość Zawieszenia
może miał podwyższoną kategorie wagową na tylnej osi, inne koła, każde auto inaczej stoi
-
[B7 BLB] Wysokość Zawieszenia
odczytaj kolory i ilość kropek na przodzie i tyle, kombinacji jest dużo - w zależności od klasy wagowej, potem porównasz sobie to z kodami wyposażenia i bedziesz wiedział czy twoje auto ma takie sprężyny na jakich wyjechało z fabryki
-
[B7 BLB] Wysokość Zawieszenia
nie mierz do nadkola bo przód jest inaczej wycinany niż tył
-
[B7 BLB] Wysokość Zawieszenia
wg mnie te auto stoi normalnie, dla pewności oblukaj wszystkie sprężyny - kolor, oznaczenie literowe lub kolory i ilość kropek jeżeli będą oryginalne
-
[B7 BLB] Wysokość Zawieszenia
wrzuć fotke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema gejostwo, widze ostro spamujecie - 1 strona w 4 dni ...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie prawa strona. Zmierz napięcie zasilające przetwornice. Jak będzie ok, to żarówka do wymiany. opanowane, żarówka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chopy, xenon mi mryga i po kilku sek gaśnie - to palnik czy przetwornica? ...
-
[B5 AFN] Jak podnieść zawieszenie
daje rade -15 mm
-
[ALL B5] Co to za sprężyny
no to b5 odpada, tył tym bardziej nie jest tak zwężany
-
[ALL B5] Co to za sprężyny
wygląda jak przednia do b5 sedan/avant/quattro
-
[B5 AJM] Tiptronic 2001 kilka pytań
nie, mam lokalnego fachowca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
...a ten tylko lata w te i z powrotem i formy zalewa
-
[B5 AJM] Tiptronic 2001 kilka pytań
nie wiem czy to zależy od silnika ale u mnie automat przełącza przy 1600 obr no to spróbuj czy sie da, prawidłowo powinna być tylko możliwość manewru D/N bez przycisku i hamulca (w czasie jazdy ponoć nie zalecane bo gdzieś tam komuś sie skrzynia na hamowni rozleciała - oficjanie ani Audi ani ZF o tym nie informują aby ten manewr był nie wskazany)
-
[ALL B5] Odległość od przedniej do tylnej osi
naprawde tak ciężko poszukać? ...rozstaw osi 2617 mm
-
[ALL B5] Czy amortyzatory wymieniać razem ze sprężynami?
przy niższych sportowych sprężynach powinno sie stosować sportowe amorki o skróconym skoku natomiast w rzeczywistości dużo ludzi przy nie dużym obniżeniu do ok. 30mm stosuje standardowe amory i dobrze sie na tym jezdzi (sam tak śmigałem), tylko podobno żywotność amora w takiej konfiguracji jest krótsza
-
[B5 AKN] Zanik mocy
zapomnij o przepływce, te objawy nie mają nic z tym wspólnego, jak silnik chodzi głośniej i poszarpuje to może to być uszkodzenie mech. np. hydraulika zaworowa