Treść opublikowana przez grabalaba
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B6 AVF] trzesie silnikiem bez obciazenia
Mi też cieknie z tych dziurek i żadnych drgań nie mam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
[B4 1Z] Problem z połączeniem się poprzez VAG-COM
I tu może być problem. Fejsy nie lubią przejściówek.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko na forum
-
[B5] Kontrolki... (foto)
Odp na pyt. 2: to kontrolka od fabrycznego alarmu. Jest ok
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B5 AJM] Prośba o analizę błędów Vag
Jeszcze dwa pytanka: 1. Gdzie znajduje się sterownik ABS w moim modelu? Czy to może taka czarna pucha przy ABS-ie, do której wchodzi wiązka kabli? 2. Gdzie szukać schematu ECU<=>ABS, bo chciałbym sprawdzić przejścia. Pozdrawiam[br]Dopisany: 31 Sierpień 2007, 12:25 _________________________________________________Tak jak sugerowali koledzy Szogun0 i Sprinter prawdopodobnie mam padnięty sterownik ABS. Trochę poczytałem tu i tam i o dziwo padnięta elektronika w ABS-e to częsta przypadłość A4. Szukałem używanych pomp ze sterownikiem, ale ceny kosmos. Jednak na forum AKP znalazłem "uzdrowiciela" - kobra7, który naprawi to cudo. Wysyłka w poniedziałek. Dam znać jak efekty.Pzdr.
-
Najgorsze auto jakim jeździłem
Wizualnie prawie identyczny. Dzięki za foto!!! Aż łezka sie kręci w oku...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Najgorsze auto jakim jeździłem
W MON-ie miałem przyjemność kilka razy być za "sterem" STAR-a 660 rocznik chyba 76', przebieg 1500km, benzyniak !!!, bez synchronizatorów! Mimo tak małego przebiegu (pojazd specjalny) - ledwo odpalał, nie mówiąc o jeździe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzałka