Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabalaba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabalaba

  1. Siamanko na forum
  2. U mnie to samo, a żarówy H7 standardowe
  3. Trzeba sprawdzić luzy. Prawdopodobnie to jeden z wahaczy. Poczytaj na forum, o problemach ze "stukaniem" było już sporo.
  4. i znajac podejscie polakow, zaraz go zwolnia.. Raczej to nie wchodzi w grę - wysokie odszkodowanie. Uważam, że powinien zostać i dobrze przygotować Naszych na Pekin.
  5. Cała sztuka polega na tym, żeby się przygotować na najważniejsza imprezę, jaką w tym roku są Mistrzostwa Europy. Lozano najprawdopodobniej spaprał robotę. Widać, że chłopakom brakuje świeżości. Gruszka i Wlazły to trzon ekipy, ich brak spowodował niewątpliwie spadek morale. Zresztą widać to na boisku. Ten pierwszy - wielki pech (skręcenie). Nie ma co się rozwodzić na temat Wlazłego, bo Gościu naprawdę jest potrzebny drużynie. Według mnie to 30% zespołu, jednak coś z Nim nie jest tak (jakieś dziwne problemy, których nie potwierdzają badania). Już drugi raz nawala! Sam Świderski powiedział, że Wlazły powinien z Nimi jechać!!! Dziwna sprawa. Co do "kasy" - gram trochę w siatę i adrenalina na boisku jest tak duża, że kasa spada na dalszy plan. Szczególnie jak się gra z Orłem na piersi...
  6. A co nie było angielskiego w szkole? Słownik i do roboty! BTW trochę już jest przetłumaczone w tym temacie.
  7. Siemano na forum
  8. Z tak grającą Rosją to nikt tutaj nie wygra. Szkoda tego meczu, bo realnie to została już tylko walka o miejsca 5-8. No chyba, że pozostałe drużyny w grupie będą na przemian się ogrywały, a my wszystko do przodu. :gwizdanie: Jutro z Finlandią...[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2007, 15:34 _________________________________________________...z Finlandią 0-3. Ręce opadają. Szkoda gadać. Mariuszu Wlazły - where are you?
  9. Witaj na forum
  10. Witaj na forum
  11. Siemanko na forum
  12. Strzała Ps. Mój też ma mobilajzer :th:
  13. Jest, 3-1 z Turcją. Ostatni set 25-11!!!!!!!!!!!!!!!!! Jutro z Rosją... :gwizdanie:
  14. Zgadza się. Bravo Yates! Patrzyłem na 5W40 a nie na Technosynthese/100%Synthetic. Można się nieźle zakręcić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.