Treść opublikowana przez grabalaba
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Pytanie dot. rowerów
Tu masz mikroskopijną namiastkę http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13346.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzałka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
[A6] Pompa abs tdi
A na czym polega "naprawa" sterownika ABS?
-
[ALL] Jak sprawdzić, czy przebieg byl cofany
W tej sprawie to sam Pan Bóg Ci nie pomoże...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w odpowiednich działach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
To chyba po angielsku A tak poważnie - Witaj na forum
-
S4 B5 Moj ci on!
Oh, serducho to ci on ma! Fajna eska, dalsze fotki mile widziane.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siamanko na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Sprawdź jeszcze Vagiem - jak będzie tyle co masz na szafie to termostat, a jak ok90 - czujnik
-
[B5 AFN] Termostat ? czujnik ? Troszkę inne niż wszystkie
Dzwonilem do ASO. 17zł/szt. No to kłaniają się szrociki... A z tym termostatem - dasz radę, prościzna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano I love too
-
[B5 AFN] Termostat ? czujnik ? Troszkę inne niż wszystkie
Jak stoisz przodem do auta, termostat jest w dolnej, prawej części silnika, przykręcony na 2 imbusy. Dojdziesz po gumowych przewodach. Tu masz wszystko http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4521.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko szczęsciarzu
-
[B5 AFN] Trzeszczy radio CB
na 100% Otwórz maskę, odkręć półę pod kierownicą i zobaczysz prześwit (lewy górny róg). Poprowadź tamtędy przewód, który powinien wyjść przy ECU, potem dawaj go do aku. Tylko pamiętaj o bezpieczniku przy akumulatorze.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[B5 AFN] Termostat ? czujnik ? Troszkę inne niż wszystkie
Najlepiej Ori O termostatach jest duuuuużo na forum. Poszukaj.