Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. dekle poszły w górę i co się moim oczom ukazało? I taka sytuacja na wszystkich gornkach więc komplet dźwigienek na swoim miejscu. Wałki z logo audi więc fabryka czuć dopiero że w miejscu dźwigienek są troszeczke bardziej śliskie ale nie ma żadego progu, odma z 98r.
  2. Ja też nie dostałem tych koło wtryskow :/ a olej mi walił tamtędy ale mam nadzieję ze dobre szczeliwo załatwi sprawę.
  3. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No proszę Cię... Rozjebales system konkret.
  4. dzisiaj sezam się otworzy i zobacze czy kupę złota zostanie w kieszeni choć wątpie. tylko wtryski trzeba popuścić przy ściąganiu dekli czy same przelewy wystaczy poodkręcać?
  5. taki miałem plan żeby robić zdjęcia ale poszedł w piz*u. dzisiaj część gratów odebrałem. jutro kolejna partia więc będzie można coś powoli składać odrazu
  6. boje się ich podnosić narazie powolutku rozbieram i patrze co do wymiany. zastanawiam się kto to potem uskłada do kupy
  7. z tym że u mnie zapocone to mało powiedziane. użygane turbo, cały środek między głowicami, kolektory wydechowe, skrzynia i katalizatory. swoją drogą drogą dziwiłem się skąd mi tak olej napierdziela że gdzie nie stanąłem to plamy i na tylnej klapie miałem masę kropek. w czwartek będę wiedział czy dostanę u siebie na wsi zaworki zwrotne ciśnienia oleju, jak nie to będzie musiało poczekać jutro może wreszcie dekle zrzucę choć spodziewam się że skoro odma zatkana to i hydro będzie zajechane.
  8. właśnie krzysiek o ten zielony oring mi chodziło co jest na twojej fotce przy powrocie oleju. więc raczej z tego co widze to turbo musi wylecieć. ---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ---------- a i zastanawiam się czy jak mam już górę praktycznie całą rozebraną to chyba wymienie zaworki ciśnienia oleju bo pewnie przy przebiegu 310 tys to będą zmęczone. z tego co kojarze to robert już to robiłeś więc żeby się dobrać do tego to trzeba całą podstawę filtra oleju tylko wyciągnąć? jest tam tylko jedna uszczelka? i prosiłbym o sprawdzenie kogoś kto ma ETKĘ numeru tych zaworków: 059 103 175F czy są one do AKN-a
  9. przewód od EGR-a to wiem że trzeba odgiąć bo nie mam zamiaru tracić nerwów na odkręcanie go. ale mi lał się olej z przewodu olejowego powrotnego z turbo a podejrzewam że jakaś tam uszczelka jest i raczej wolę ją zmienić. on siedzi centralnie pod turbiną i podejrzewam że trzeba turbo zrzucić żeby się do niego dobrać. a wolę to zrobić i mieć spokojną głowę bo z autem jakoś szczególnie mi się nie śpieszy więc jeden dzień roboty więcej nie robi mi różnicy
  10. luzy mam na tłumiku drgań ale narazie muszę inne rzeczy ogarnąć Co do rozrządu to myślałem że będzie gorzej to szło zwłaszcza że póki co muszę robić sam wziąłem się dzisiaj za dolot i odmę. niepokoi mnie wyciek dość obfity na powrocie oleju z turbo więc widać że odma już jest przypchana i ciśnienie znalazło ujście. tylko czy aby odkręcić ten przewód to trzeba turbo zrzucać?
  11. wymień podkładki pod przelewami ale też skoro są widoczne pęcherze koło wtrysków to najprawdopodobniej masz wygniecione podkładki pod wtryskami i uciekająca kompresja powoduje bąbelkowanie paliwa
  12. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    doszły Ci moje wypociny na PW? czemu przymierzałeś do białasa osłonę z fałera? może spawany jest z trzech i źle coś pomierzyli a u Ciebie siądzie bez przeróbek
  13. no rozrząd już mam poblokowany, paski zdjęte, termo wyjęty, pompa wody też. rolka na tym tłumiku drgań faktycznie trochę za lekko się kręci ale jeszcze nie szumi. fakt faktem i tak kupie nową. za to jebłem jak zakręciłem rolką od rozrządu. szumi tak że dj-kę można na niej ćwiczyć w piątek będę kombinował z tą tulejką biorę się za odmę i ściągam dekle
  14. narazie paska nie zrzucałem bo wczoraj nie zdążyłem. póki co patrzyłem gdzie się pasek zsunął ale nigdzie nawet grama nie wystaje poza rolkę. rolka tłumiąca rozlana a raczej ulana bo zdrowo puszcza olej na deklach i wszystko ujebane wygląda na nową tak jak pozostałe no i pasek. Na pierwszym zdjęciu osłony to część pod wisko a wytarta w miejscu koła pasowego od wału. na drugim zdjęciu to część osłony z lewej głowicy patrząc od przodu. zdjęcie robiłem od dołu i na tej części też najwięcej startej gumy jest ale jak tam pasek trze skoro idzie 3 cm od osłony dzisiaj to na spokojnie ogarnę bo wczoraj ciemno było a nie chciało mi się lampy rozkładać. no i zauważyłem że według poprzednich znaków które ktoś malował (może blokad nie miał) na jednej głowicy się znaki pokrywają na drugiej zaś nie:whistling: . blokady dzisiaj przyszły więc będzie kontynuacja. Castrol 5w40 będzie dobry czy polecacie coś lepszego? ile płaciłeś za ten zestaw naprawczy do tłumika drgań?
  15. konus odpowiedział(a) na shanley369 temat w 1.6
    Przeca to jest belka od 2,5 z tego co widzę na telefonie. W adp nie ma belki tylko lapa os silnika wchodzi do pasa przedniego bo on ma gniazdo. Masz pas od diesla podejrzewam.
  16. konus odpowiedział(a) na shanley369 temat w 1.6
    i jest w pasie przednim. masz najprawdopodobniej poduchę albo i dwie wysraną. pewnie niezłe jebnięcie jest jak szarpniesz sprzęgłęm
  17. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    detale detalami ale uj***na nie mniej niż stół durczoka Ty się nie zastanawiaj tylko wpadaj. gryl będzie, kiełbasa też, wódka, w twojej kwestii zostaje zapewnienie sobie bezpiecznego powrotu
  18. porobione logi statyczne i dynamiczne 013 i 014 na 4-ce. Dorzuciłem do tematu w diagnostyce kąt wtrysku mam 3.6 late więc do poprawy. błędów nie ma żadnych tylko czujnik samopoziomu ---------- Post dopisany 29-04-2014 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 21:27 ---------- zacząłem robotę, problemu sprawiła mi trochę wiskoza bo nie wiedziałem że ma prawy gwint. ale jak już zrezygnowałem po kolejnej próbie niechcący zakręciłem ręką i okazało się że puściła ku mojemu zdziwieniu piszczący pasek to nie wina napinacza raczej. zresztą zgłupiałem. wstawiam zdjęcia może ktoś coś doradzi ale rolki i pasek osprzętu jest praktycznie nowy. jutro z kumplem spróbujemy odpalić i zobaczyć czy rozrząd czasem nie piszczy. tu widać gdzie tarł pasek po osłonie ale nie mogę rozgryźć jakim cudem
  19. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    skurwesyn nie zdążyłeś na kraków więc zapraszam: http://a4-klub.pl/swietokrzyskie-92/rozpoczecie-sezonu-staszovw-pl-2014-a-326466/#post4228683 ---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ---------- a gdzie kuminy zgubiłeś?
  20. Jakby co to ja też zajrze jak wytrzezwieje. Czerwony avant na TBU jakby co :-)
  21. magia dwaipół za śmieszną kasę przynajmniej nie ma co dłubać w środku. może tylko fisa zregeneruje, gałę w lepszym stanie dorwę i jakie bose wrzucę
  22. wnętrze jak wnętrze. bardzo zjechane nie jest. na pewno lepsze niż w poprzedniku choć drewno nie do końca jest moim marzeniem
  23. dorzucam logi dynamiczne: Grupy: 013,014 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM oraz logi statyczne: Grupy: 000,001,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,007,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 014,018,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Logi statyczne basic: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM kąt wtrysku wiem że do poprawki ale na dniach i tak leci rozrząd
  24. Wczoraj bateria w lapku padła i nie zdążyłem zrobić pozostalych logów. Dzisiaj to ogarne. Logi robione na 3-ce. Szczerze to nawet nie mam gdzie się dobrze rozpędzić.
  25. Dopiero dzisiaj złapałem kumpla z lapkiem bo u mnie siedzi win 7 64 bit http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-analize-logow-325117/#post4209656 Statyczne zrobie jutro bo dzisiaj już mu bateria padła przy ostatnim logowaniu 11 grupy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.