Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. Proszę o analizę logów: Grupy: 000,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Termostat nie trzyma na pewno ale chciałbym się dowiedzieć gdzie jeszcze zajrzeć po zaczęciu prac
  2. kolejny pozytywny wariat na 18' i 1.6 o jakie projektory w drzwi masz na myśli? jak te o których myśle to odpuść
  3. którą grupę logować? chyba zacznę wcześniej niż przypuszczałem
  4. dojdą odmy, zaworki, wałki będzie z 5 k. ewentualnie wtryski bo coś podstukuje a patrząc przez korek to te dwie krzywki są całkiem niezłe. a właśnie coś na vagu wyszło że 4-ty wtrysk ma c**jową dawkę
  5. 2x obecnego planu plan jest taki że poleci wsio więc licze że odchudzę portfel o co najmniej 3-4 tysiaki. gdybym miał tysiąc plnów to bym nawet tego paska nie słyszał tylko bym jeździł jak się nie wyrobię w tej kwocie to auto poczeka miesiąc jak sprzedam felgi i wpadnie marny grosz z wypłaty
  6. No i tak termostat nie trzyma więc rozrzad przy okazji out i wszystko jak leci. Po weekendzie majowym pewnie dopiero zacznę w razie czego jak wyskocza jakieś kwiatki żeby nie być w czarnej d*pie.
  7. Mój właśnie płacze. Słychać jak pasek trze o obudowę. Pozatym spod dekli sie poci więc i tak trza zrzucać. Odma przynajmniej na głowicy z korkiem drożna. Jeszcze teraz zauważyłem że chłodnica się leje. Podejdzie z benzyny v6 czy musi być od 2,5? Pasuje chociaż graty naruchać co by potem przestojów nie było. Części mam z rabatem -30 % a robocizna nic mnie nie kosztuje praktycznie.
  8. Zdaje se z tego sprawę. Jak sie wyrobie w takiej kwocie co dałem za niego to będzie dobrze
  9. więc powiadasz że w bałtowie będziesz?
  10. Nie uśmiecha mi się targać bak i kupę innych rzeczy. miało być 1,9 zamiast remontu ale już jednego w domu mam i znudził mi się ten klekot
  11. na dniach trzeba odchamiać go bo stara suka sprzedana więc można ruszać z modami. będę coś kombinował z napinaczem bo u mnie piszczy pasek więc podejrzewam że też tulejka wytarta. najpierw lecą katy i może jeden tłumik a potem rozrządy, wałki, odmy i tak dalej
  12. Ostatni pikczers jak odjeżdża i można zamykać
  13. temat powinien zostać gdzieś podwieszony krzysiek jakie blokady rozrządu stosowałeś? budżetówka na jednorazówkę tego typu ogarnie sprawę? BLOKADA VW, Audi, Skoda - 2.5 TDI V6 KIELCE HOŻA70 (4048946328) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  14. fotochrom tylko wewnątrz. bida z nędzą w ogóle w okolicy. ja czasami lubie podjechać do staszowa bo znam tam paru ludzi pozytywnie zakręconych choć nie mówie że nie można coś skromnego coś zorganizować
  15. na razie tylko trzy liche. więcej ogarnę jak będzie pogoda i lepsze światło czerwone piękne ale w sumie lepiej taki słabe zdjęcia bo jakby michał zobaczył stan lakieru to mógłby zawału dostać ktoś chyba drucianką mył. za to skórka w idealnym stanie
  16. po pięcioletniej przygodzie z przedliftem w 1.6 piscząca bida edyszyn wpadł w pijackiej głowie pomysł kupna AKN-a. Najpierw miał być na tajle, potem baza pod 1,9 aż po reanimację fał szóstki. z wypasu to nie ma rewelki bo nawet 4 szyb w prądzie nie ma. za to jest: -QUATTRO, -dekory w drewienku, -grzane kubły w czarnej dermie, -jakieś nintendo(rns-d), -wypalony fis z kontrolą spalonych żarówek, -fotochrom, -4 poduchy+kukukurtyzany, -kiera z eski, -łokieć, -tuner TV, -gramofon na 6 kompaktów, -lampiszon ambiente, -tempomacik, -ori zenonik z spryskiem i samopoziomem, -scyzoryk, -4 spryskiwacze szyby -za***iste kuńcófki tłumika wykonane mody: -nowe ramki tablicy -ledy w podświetlenie tablicy -koło 16' ze starej kwoki, -ogarnięte wnętrze apc i natural lookiem, w planach ogarnięcie silnika (katy out, rozrząd, napinacz, termostat, odmy, dekle w górę, nowa góra lub wtrysk), jakieś smalcowanko na szybko, gwint i koło zdjęć póki co nie mam za dużo bo nie ma czemu robić
  17. powiedz co z tyłem zrobiłeś bo pasuje mi letnie wrzucić a mam tylko gwint na przód
  18. Nie pamiętam ale kojarzy mi się że ori gwint cały ściąłem
  19. tylko problem jest ze wstecznym bo wtedy ten góry kołnierz od mieszka niekiedy przyblokuje się o ramkę mieszka przy wbijaniu. Kojarzy mi się że to było M12 ale nie pamiętam bo 4 lata wstecz to ciąłem
  20. potwierdzam twój pomysł. brzeszczot w łapę oraz narzynka do gwintów i jedziesz ;p tylko mieszka będzie za dużo
  21. konus odpowiedział(a) na quattro87 temat w 1.8
    pasek może być ekstra ale rolka, napinacz? Ostatnio nawet u kumpla w 1.8 pasek też wyglądał nieźle ale był tak luźny po zgaszeniu że zaskakujące że nie przeskoczył przy odpalaniu
  22. konus opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam od niedawna dołączyłem do (nie)szczęśliwych posiadaczów 2.5 TDI. Pierwsze obserwacje po kupnie. śladowe ilości piany na pracującym silniku i przy rannym odpalaniu kilkanaście bąbli. Z odpalaniem jeszcze nie ma żadnych problemów więc bez tragedii ale wiem że lepiej dmuchać na zimne zwłaszcza że nie wiadomo od jak dawna poprzedni właściciel jeździł z takim stanem. Jutro biorę się za robotę bo podejrzewam oring na podgrzewaczu lub podkładki na przelewach. Moje pytanie to co można zapobiegawczo wymienić przy jednym odpowietrzaniu układu oprócz filtra i podkładek? na pewno nie zapowietrza się przez pompę spiętrzającą bo przy pełnym baku też ciągnie pianę
  23. konus odpowiedział(a) na czorny_07 temat w 2.8
    może się pomylnąłeś i gnojówki zalałeś?
  24. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    grubo będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.