Treść opublikowana przez konus
-
proszę o analizę logów
Proszę o analizę logów: Grupy: 000,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Termostat nie trzyma na pewno ale chciałbym się dowiedzieć gdzie jeszcze zajrzeć po zaczęciu prac
-
[b5 adp] Skromny Czarnuch na 18". Polifty na pokładzie ; D
kolejny pozytywny wariat na 18' i 1.6 o jakie projektory w drzwi masz na myśli? jak te o których myśle to odpuść
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
którą grupę logować? chyba zacznę wcześniej niż przypuszczałem
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
dojdą odmy, zaworki, wałki będzie z 5 k. ewentualnie wtryski bo coś podstukuje a patrząc przez korek to te dwie krzywki są całkiem niezłe. a właśnie coś na vagu wyszło że 4-ty wtrysk ma c**jową dawkę
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
2x obecnego planu plan jest taki że poleci wsio więc licze że odchudzę portfel o co najmniej 3-4 tysiaki. gdybym miał tysiąc plnów to bym nawet tego paska nie słyszał tylko bym jeździł jak się nie wyrobię w tej kwocie to auto poczeka miesiąc jak sprzedam felgi i wpadnie marny grosz z wypłaty
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
No i tak termostat nie trzyma więc rozrzad przy okazji out i wszystko jak leci. Po weekendzie majowym pewnie dopiero zacznę w razie czego jak wyskocza jakieś kwiatki żeby nie być w czarnej d*pie.
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
Mój właśnie płacze. Słychać jak pasek trze o obudowę. Pozatym spod dekli sie poci więc i tak trza zrzucać. Odma przynajmniej na głowicy z korkiem drożna. Jeszcze teraz zauważyłem że chłodnica się leje. Podejdzie z benzyny v6 czy musi być od 2,5? Pasuje chociaż graty naruchać co by potem przestojów nie było. Części mam z rabatem -30 % a robocizna nic mnie nie kosztuje praktycznie.
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
Zdaje se z tego sprawę. Jak sie wyrobie w takiej kwocie co dałem za niego to będzie dobrze
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
więc powiadasz że w bałtowie będziesz?
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
Nie uśmiecha mi się targać bak i kupę innych rzeczy. miało być 1,9 zamiast remontu ale już jednego w domu mam i znudził mi się ten klekot
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
na dniach trzeba odchamiać go bo stara suka sprzedana więc można ruszać z modami. będę coś kombinował z napinaczem bo u mnie piszczy pasek więc podejrzewam że też tulejka wytarta. najpierw lecą katy i może jeden tłumik a potem rozrządy, wałki, odmy i tak dalej
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Ostatni pikczers jak odjeżdża i można zamykać
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
temat powinien zostać gdzieś podwieszony krzysiek jakie blokady rozrządu stosowałeś? budżetówka na jednorazówkę tego typu ogarnie sprawę? BLOKADA VW, Audi, Skoda - 2.5 TDI V6 KIELCE HOŻA70 (4048946328) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5 AKN]A4 by konus Vol.2 Powolne odchamianie dziada
fotochrom tylko wewnątrz. bida z nędzą w ogóle w okolicy. ja czasami lubie podjechać do staszowa bo znam tam paru ludzi pozytywnie zakręconych choć nie mówie że nie można coś skromnego coś zorganizować
-
[B5 AKN]A4 by konus Vol.2 Powolne odchamianie dziada
na razie tylko trzy liche. więcej ogarnę jak będzie pogoda i lepsze światło czerwone piękne ale w sumie lepiej taki słabe zdjęcia bo jakby michał zobaczył stan lakieru to mógłby zawału dostać ktoś chyba drucianką mył. za to skórka w idealnym stanie
-
[B5 AKN]A4 by konus Vol.2 Powolne odchamianie dziada
po pięcioletniej przygodzie z przedliftem w 1.6 piscząca bida edyszyn wpadł w pijackiej głowie pomysł kupna AKN-a. Najpierw miał być na tajle, potem baza pod 1,9 aż po reanimację fał szóstki. z wypasu to nie ma rewelki bo nawet 4 szyb w prądzie nie ma. za to jest: -QUATTRO, -dekory w drewienku, -grzane kubły w czarnej dermie, -jakieś nintendo(rns-d), -wypalony fis z kontrolą spalonych żarówek, -fotochrom, -4 poduchy+kukukurtyzany, -kiera z eski, -łokieć, -tuner TV, -gramofon na 6 kompaktów, -lampiszon ambiente, -tempomacik, -ori zenonik z spryskiem i samopoziomem, -scyzoryk, -4 spryskiwacze szyby -za***iste kuńcófki tłumika wykonane mody: -nowe ramki tablicy -ledy w podświetlenie tablicy -koło 16' ze starej kwoki, -ogarnięte wnętrze apc i natural lookiem, w planach ogarnięcie silnika (katy out, rozrząd, napinacz, termostat, odmy, dekle w górę, nowa góra lub wtrysk), jakieś smalcowanko na szybko, gwint i koło zdjęć póki co nie mam za dużo bo nie ma czemu robić
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
powiedz co z tyłem zrobiłeś bo pasuje mi letnie wrzucić a mam tylko gwint na przód
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
gwint czy kit?
-
shortshifter w b5
Nie pamiętam ale kojarzy mi się że ori gwint cały ściąłem
-
shortshifter w b5
tylko problem jest ze wstecznym bo wtedy ten góry kołnierz od mieszka niekiedy przyblokuje się o ramkę mieszka przy wbijaniu. Kojarzy mi się że to było M12 ale nie pamiętam bo 4 lata wstecz to ciąłem
-
shortshifter w b5
potwierdzam twój pomysł. brzeszczot w łapę oraz narzynka do gwintów i jedziesz ;p tylko mieszka będzie za dużo
- Rozrząd
-
Odpowietrzanie pompy
Witam od niedawna dołączyłem do (nie)szczęśliwych posiadaczów 2.5 TDI. Pierwsze obserwacje po kupnie. śladowe ilości piany na pracującym silniku i przy rannym odpalaniu kilkanaście bąbli. Z odpalaniem jeszcze nie ma żadnych problemów więc bez tragedii ale wiem że lepiej dmuchać na zimne zwłaszcza że nie wiadomo od jak dawna poprzedni właściciel jeździł z takim stanem. Jutro biorę się za robotę bo podejrzewam oring na podgrzewaczu lub podkładki na przelewach. Moje pytanie to co można zapobiegawczo wymienić przy jednym odpowietrzaniu układu oprócz filtra i podkładek? na pewno nie zapowietrza się przez pompę spiętrzającą bo przy pełnym baku też ciągnie pianę
-
2.8 APR problem z odpalaniem
może się pomylnąłeś i gnojówki zalałeś?
-
[B5 1Z] A4 TDi
grubo będzie