Treść opublikowana przez konus
-
Kontrolka silnika z wykrzyknikiem i sygnał dźwiękowy.
Jak przedlift to pdrazu zobacz czy tylni zacisk Ci nie puszcza. Czasami te żeliwne lubią lać na ciągnie od ręcznego Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Kontrolka silnika z wykrzyknikiem i sygnał dźwiękowy.
sprawdzałeś płyny? może być tak że chłodniczego albo hamulcowego masz mało i przy hamowaniu albo gwałtownym manewrze spada na tyle że zapala kontrolka
-
[ALL B5] Audi S4
Ją jeździłem z blacha za szybą pół roku. Codziennie mijalem miskow i nic. Raz mnie zatrzymali bo jechałem bez świateł to powiedziałem że spieszylem się do pracy, zawadzilem zderzakiem o kamień jak cofalem i blacha odpadła zapytałem czy zamontować mam teraz to powiedział że w domu to sobie zrobię. Fakt że byli ludźmi bo nie dostałem nic nawet za brak świateł Ale fakt jest taki że odpalilo mi na rogach folię na tablicy przy upałach jak dotykała szyby. Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
Adaptacja czujnika kąta skrętu - G85, B5 2.8 Quattro, Potrzebna instukcja
Wykonać, gdy nadajnik kąta skrętu, kolumna kierownicza jest (była) wymieniona. Ustaw na poz. zerowa kompensując kąt skręcenia. Nadajnik musi być ustawiony z dokładnością do 5 stopni. jeśli błąd jest mniejszy to także wykonaj taką samą procedurę. [00778 czujnik kąta skrętu G85-usterka mechaniczna] [1826 czujnik kąta skrętu G85-wadliwe napięcie na zacisku 30] Procedurę rozpocznij w aucie: obróć koło kierownicy jeden raz w stronę prawą i jeden raz w stronę lewą a potem na środek. Nie wyłączaj zapłonu. Wybór [03. hamulec elektron] [logowanie] [kod 5-cioznakowy] wpisz '40168' powróć do menu głównego. wybór [Nastawy podstawowe] wpisz '001' lub '060' zależnie od modelu. 001 comp.st.c(dol)sen. wyświetla się OK zastosuj '060' 00.0 jest wyswietlany prosze nie ten id. Jeżeli używasz '001' w zamian za poprawny '060' w jakimś modelu, to jest to procedura niebezp. dla hamulca. Tyle znalazłem w pożyczonym interfejsie i przepisałem słowo w słowo. może coś Ci pomoże choć ciężko się pewnie będzie połapać
-
ubywający płyn chłodniczy
jak nie ma plam pod autem to leje pod króćcem z tyłu z pod pompy raczej by kapało odrazu na ziemię i zostawały plamki. jak skrzynia ruda to króciec z tyłu
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Chyba nawet czwartą pierwsza z tego co pamiętam była biała w sedanie 1.6, potem bordowa, czarny afant i jues teraz. Pominąłem coś? Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Dobrze w zderzak nie jebła ;d to przynajmniej ze odzyskasz kasę. Kuplowi ostatnio na strzeżonym osiedlu, z monitoringiem ktoś w zderzak wjechał i nikogo ani widu ani słuchu. Policja niby coś zanotowała ale zanim znajdą kogoś to sprawa się przedawni. Zresztą on ma systematycznie coś uszkodzone, porysowane przez kogoś na parkingu. Ale on ma aczy Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Pewnie jeszcze rzucala się że c**jowo zaparkowales i dlatego jebła. Nic tylko współczuć. A ten lakiernik już Ci wyjechał czy zdąży ogarnąć coś? Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
- Spalanie
-
Problem z adaptacją
dobra. obroty ogarnąłem bo klapka była na odwrót założona ale c**joza bo na vag-u dalej błąd wywala przy adaptacji
-
Problem z adaptacją
Mój problem zaczął się tradycyjnie od falowania obrotów. czyściłem ją kilka razy szprajem, nawet kiedyś ją odkręciłem żeby z dwóch stron psiknąć ale bez odpinania węży chłodzących. Nie zdawało to egzaminów więc pewnego niedzielnego popołudnia postanowiłem ją wyjąć na stół i umyć ekstrakcją. To był błąd... Bo wiadomo że niedzielna praca w gówno się obraca. Wymyłem cały nagar, odkręciłem klapkę żeby lepiej doczyścić bo było go trochę. potem złożyłem jak należy i wrzuciłem do auta. Przy adaptacji ręcznej zaczęło mi coś nie pasować bo nie "kliknęła" charakterystycznie tylko raz na jakiś czas zmieniała ton piszczenia. ale kij. odpał i 1500 obr. zgrzałem silnik, odłączyłem aku, wróciłem za pół godziny dalej to samo. mówie łapie lewe powietrze. rozebrałem znów, złożyłem na cieniutkiej warstwie silikonu, podpiąłem i znowu to samo. czasem na zimnym mam te 900 obr. ale na ciepłym różnie w okolicach 1500. Podpiąłem pod interfejs dominator który pożyczyłem. Moje spostrzeżenia. na zgaszonym silniku w blokach pomiarowych kanał 98 na zgaszonym pokazuje dobrze w zależności od wychylenia pedału gazu: "bieg jałowy", "częściowe otwarcie", "pełne otwarcie". Na zapalonym nie wyświetla "bieg jałowy" tylko "częściowe otwarcie" jak nie mam gazu wciśniętego. przy wejściu w nastawy kanał 98 przez chwile zapali się adoptowanie i wywala błąd. Więc komunikacja z przepustnicą jest tylko nie da się zaadoptować. oczywiście błedy kasowane, próbowałem na zimnym na częściowo rozgrzanym i przy 90 st. czujnik temperatury raczej dobry i na zwykłym VAG-u pod lapka też jest to samo. doradźcie coś bo niejedną przpustnicę już rozbierałem a teraz zgłupiałem czy to kara za tą niedzielę w garażu czy ki czort
-
Spociki w Kielcach
Co potrzeba. Ją mam jak coś Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
-
dziurka w osłonie tłoczka z tyłu
a jak nie to w skrajnie zużytych klockach delikatnie skoroduje a przy zakładaniu nowych wciskasz go i ta rdza wejdzie na oring i zacznie lać płyn albo się zapiecze tłoczek
-
Zimno w aucie mimo dobrej temperatury
zapowietrzona lub zakamieniona nagrzewnica. żeby odpowietrzyć to przy odpalonym aucie i zakręconym korku zbiorniczka lekko zsuwasz przewód wychodzący z nagrzewnicy ten od strony pasażera. jest na nim mała dziurka i ściągasz do momentu kiedy ta dziurka będzie zsunięta z rurki od nagrzewnicy. jeśli nie poleci odrazu płyn to znaczy że zapowietrzona. czekasz aż zacznie "sikać" i nasuwasz go z powrotem
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
ja też mam yato tylko zestaw 108 el. bodajże i tylko kawałek przełącznika na grzechotce uleciał bo się wkurfiłem a nie chciało mi się po młotek iść tak to nie narzekam. kiedyś gość pożyczył na 5 minut bo coś chciał odkręcić. zachodzę a ten cymbał koło od ciągnika przez rurę metrową kończy odkręcać grzechotką. zjebę dostał ale grzechotka odziwo wytrzymała
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
sprawdź czy nie podwinęło ci uszczelki na tłoczku. mi tak miesiąc po złożeniu przedniego zaczeło lać. rozebrałem założyłem nowe uszczelki już dobrze i jeździ czemu nie wolałeś kupić zacisków alu za marne grosze? oszczędziłbyś sobie roboty i kłopotu
-
Jeśli Audi A4, to które? Najlepsze wersje za 10, 20, 30 i 50 tys. zł
są dwa błędy. napisali że 98r. był lifting w którym zmieniono lampy przednie na zespolone, klamki w kolorze, itd. widoczne na zdjęciu. a na zdjęciu avant polift z 2000r. coś tam jeszcze jebnęli ale przypomnę sobie jak gazetę w łapę wezmę
- Termostat
-
co to za wężyk?
na przepustnicy masz dokładnie taki sam króciec koło takiej wtyki z kabelkami
-
co pod antenę CB żeby nie rysować lakieru ?
poprostu kleję folie zawodowo. wiem że początki bywają ciężkie więc woda ułatwia przyklejanie i dużo ludzi stosuje ten sposób. choć przy tak małej naklejce nie powinno być problemu na sucho
-
co pod antenę CB żeby nie rysować lakieru ?
jak się boisz pęcherzyków to spryskaj delikatnie wodą klapę i folię i wtedy spokojnie możesz wypchnąć babole a zamiast plastikowej szpachelki lepiej kawałek filcu a jak nie masz to plastikową szpachelkę owiń fibrą albo jakąś ściereczką żeby nic nie porysować.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
to aż się prosi w kolor jebnąć ale w sumie mi bardziej leży czarny spód przy białasie.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
to widze grubo lecisz z tym b2 a ogarnąłeś tą dokładkę jako czy dalej na trytytkach?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
kiedyś dawno działałeś coś z 80-tką w q czy co to stało wtedy u Ciebie takie rozbebeszone i jakieś felgi, bodajże borbety z białym rotorem. widziałem jak po graty byłem jakoś zaraz jak przesiadłeś się w a6:wink: czy to było dawno i nieprawda?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
na żywo dopiero rwie suty ten to potrafi! a tak w ogóle co zrobiłeś z tym drugim projektem także białasem?