Treść opublikowana przez konus
-
Lata drążek zmiany biegów
a 2 i 4 dobrze wchodzą? u mnie tak było jak odkręcił się jeden wodzik pod autem
-
[B5 1Z] A4 TDi
To u mnie dystans 7mm powinien wystarczyć do ET 45 8,5J żeby jakoś to wyglądało Tylko kurfa mam problem bo belkę mam krzywo ustawioną i koło z jednej strony bardziej się chowa w nadkolu o ok 2 mm
-
[B5 1Z] A4 TDi
Plastik się wytrze opona przy okazji też To czyli masz teraz ET 30 przy 8J i oponie 225? :eusathink:Bo zastanawiam się ile wypchnąć moje żeby nic nie tarło Choć w sumie ja plastikowego nadkola mało co mam bo założyłem dystanse na zimówki i mam teraz coś koło ET 26 przy 7.5 J
-
[A4 AFN]
Malowanie fpytkę... tylko lampy polift, lepsze koło+gwint i będzie cacuś A jak z utrzymaniem matu w czystości bo słyszałem że bardzo szybko łapie wszelki brud
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi zrób maszynkę to wypożyczysz mi za drobną opłatą bo mi się nie chce robić
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Też mi się świat zawalił jak dowiedziałem się że krycha pchnął maszynkę w obce ręce... Ale i tak mam do malowania błotniki to nawet siekierką mogę poklepać
-
Spociki w Kielcach
sory chłopaki nie dałem rady bo dopiero teraz do Ck dotarłem
-
Spociki w Kielcach
ale zawoże moją lubę do Ck i raczej nie będzie chciała jechać ze mną także najpierw ją muszę zawieźć na szydłówek i dopiero bym się wrócił na czerwoną
-
Spociki w Kielcach
A nie można troszkę później bo na 14 ciężko będzie mi się doturlać do Ck i wrócić się na czerwoną górę
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
Tarcze zmieniałeś to dlaczego nie pomyślałeś nad zrobieniem z nich dystansów chociaż na tył? Mi przetoczyli je za 20 zł tylko musze coś pomyśleć coś z centrowaniem bo trochę biją
-
Spociki w Kielcach
czerwona góra ta koło ostrowca?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Zobacze jak będzie u Ciebie i wtedy będę kombinował Założyłeś już?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wiem że ET 45 się chowa w nadkole ale wadzi o nakrętkę gwintu dlatego muszę wysunąć trochę ale nie wiem ile żeby znów wadziło o nadkole
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Mi chodzi o to żeby się ładnie chowało w nadkole bo chce zejść jeszcze w dół a na dodatek mam szersze gumy Jak założysz to zrób foto jak głęboko są na tyle
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Dobrze że moje poszły/idą w kolor to nie będzie kolej B5 z takimi samymi felgami na forum zmieści się dystans 15mm na tył żeby nie tarło o nadkole?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
O fpytkę efekt Ja z moimi flatami się poddałem bo za dużo szpachli i warstw farby
-
Spociki w Kielcach
ale może w niedziele jakoś bo nie wiem czy uda mi się wyrwać z roboty w sobotę
-
Spociki w Kielcach
może panowie jutro bo piękna pogoda a wybieram się do kielc?
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
No dokładnie jak jedziesz w stronę krakowa to ostatnia wieś przed korczynem
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
często śmigasz trasą 79? może kiedyś zrobimy jaki mini spot?
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ja będę miał drugie Ive robi robotę to twoje auto... Cały dzień miałem w robocie widok jak je mijałem a i odrazu podejrzewałem że to Ty W tych koleinach wyglądała jakby całkiem leżała na asfalcie
-
Spotkania na drodze
pracuje w miejscu gdzie kończy się ten rozpierdów a mieszkam tam gdzie się zaczyna więc robię tą trasę 2 razy dziennie i znam każdą dziurę na pamięć
-
Spotkania na drodze
To ja Zaspany jechałem do roboty i mogłem trochę środkiem jechać bo mi się śpieszyło W ostatniej chwili zauważyłem serduszko na zderzaku i w lusterku glebę więc tak myślałem że to Ty
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
czyt. wyżej
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
Ja odkąd założyłem gwinta to nic nie zmieniałem jeszcze ale chyba już wszystkie stukają