Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. Chyba trochę Ci wahacz dobija o nadkole albo bity i zapomnieli pomalować
  2. o japierdolekurwa zaprawdę powiadam iż jest lepiej niż zacnie :kox:
  3. Pany jakiś spocik jutro? :gwizdanie: Bo będziemy z kumplem prawdopodobnie wracać z krk swoimi audiczkami i można by coś pomyśleć bo straszna stypa tutaj
  4. Po twoim byłym B5 widać że b6 napewno będzie lepsze niż RS4 b7 A co z tego że ulep skoro będzie wyglądał :kox: Napewno nie jeden jeździ gorszym składakiem sądząc że jest on bezwypadkowy
  5. nie wszystko na raz kolego Pomyśl ile kasy to pochłonęło i nosb może chwilowo nie mieć na wnętrze RS4 :gwizdanie: Zresztą po co miał pakować teraz w środek żeby przy malowaniu wyciągać wszystko? Zobaczysz za jakiś czas że we wnętrzu pewnie będzie lepiej niż w seryjnym eReSie Nosb jak skończysz body to pogonie mojego paździerza specjalnie żeby oblookać na żywo
  6. Do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić... Ja jak kupiłem moje audi to byłem taki "spryciarz" że na -40mm zostawiałem dokładki na krawężnikach, osłony sypały się na kawałki i non stop czymś uderzałem o asfalt Teraz nie pamiętam kiedy w coś uderzyłem podwoziem Jak się ma gwint to zawsze po skręceniu wydaje się zacnie przez max 1 tydzień a potem kolejne kręcenie
  7. Nie no wiem że jest ale wyjebaem wszystkie osłony przy zakładaniu gwintu bo z nimi nie wyjechałem z garażu
  8. A na skrzynie jest jakaś osłona? Jeśli tak to cholera sprzedali mi wybrakowane auto :decayed:
  9. mówisz? Jak patrzałem to gdyby ją przykręcić od góry to byłaby na tej samej wysokości co sanki :gwizdanie:
  10. ale dolną czy górną zakładasz? Raczej obydwie bo jak lecieć to po całości :kox:
  11. Ja śmigam bez żadnej rozpórki już rok ale w najbliższych dniach planuje to zmienić bo choy nie jazda
  12. Dotrze się po pewnym czasie
  13. Oczywiście że 18 cali Felga robi robotę... :kox: Ale gwint według mnie to już konieczność do 18' :gwizdanie:
  14. Ja łyknąlem z allegro za podobnie śmieszną kasę Od krychy wziął kto inny :gwizdanie: Moje OZ-ety w 16 calach są chyba twardsze od stalówek ile one przeżyły już :kox: Miałem taki sam plan co do wzoru felg i koloru ale wpadło trochę lewego grosza i takim sposobem mam Flaty :gwizdanie: Dla mnie boooomba
  15. Z tego co widze to ma konsolę od polifta... Chyba że chodzi Ci o 2din Wnętrze :kox: Nie będę chyba teraz mógł spać
  16. Lampy poliftowe robią robotę.... Jedyny minus to grill i wydech z tyłu Ale ogólnie autko ładnie się prezentuje No i silnik jakiś taki znajomy
  17. prwie codziennie parkuje na chodniku W sumie dobrze że u mnie na wsi nie ma krawężników A tak na serio to ja unikam takich przygód bo już delikatnie rozerwałem nadkole tnąc przy tym trochę oponę i teraz nie wygłupiam się bo pasuje na tym przeturlać z miesiąc do wypłaty następnej :gwizdanie: Muszę te rozpórki ogarnąć
  18. A ja mam conti TS-810 i też nie narzekam... zakopałem się poprzedniej zimy tylko dwa razy ale to wina gleby i nieodśnieżonej drogi bo koła w powietrzu praktycznie wisiały Nie uważam że są jakieś super ale moje są już wiekowe bo kupiłem używki i dają radę :gwizdanie:
  19. za miękko jest kupuj gwinta
  20. pochwały za silnik i kolor Ale reszta to jakaś masakra Mam nadzieje że to forum naprowadzi Cię na dobrą drogę bo jest tragedia...
  21. No to wtedy na szybkiego prostuje koła albo walę dwoma na raz jak się da tylko bardziej zajeżdżam wtedy nawet na wieś jak skręcam z głównej trasy to mam problemy
  22. Ive u ciebie jest loozik jeszcze... u mnie są dopiero zwalone Z tym że ja kupuje nowe żeby czasem szpachli nie kłaść, poszerzam, podginam i dopiero maluje A ja malowałem rok temu i trzeba odnowa robić Kto na gwincie i 18' wjeżdża na krawężniki? I jeszcze z większą prędkością Jak już muszę to w momencie wjazdu na chwilę prostuje koła
  23. a źle myślałem bo widze że 8 czerwca napisałeś że rozpocząłeś SWAPa a tu koniec lipca A 1.8Te miałeś z anglika?
  24. taaa To już prawie dwa miechy auto nie opuściło garażu? Ja bym nie wytrzymał tyle bez auta Ale grunt że prace zbliżają się ku końcowi
  25. jak dla mnie bardzo dobre żarówki, ładnie oświetlają, swiatło żółte, zastanawiam się nad włożeniem ksenonu 4300k, ale nie wiem jak to będzie wyglądało z doświetleniem drogi. Popieram... Ja mam je w nowej soczewce Depo i jestem zadowolony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.