Treść opublikowana przez konus
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Chyba trochę Ci wahacz dobija o nadkole albo bity i zapomnieli pomalować
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
o japierdolekurwa zaprawdę powiadam iż jest lepiej niż zacnie :kox:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Pany jakiś spocik jutro? :gwizdanie: Bo będziemy z kumplem prawdopodobnie wracać z krk swoimi audiczkami i można by coś pomyśleć bo straszna stypa tutaj
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Po twoim byłym B5 widać że b6 napewno będzie lepsze niż RS4 b7 A co z tego że ulep skoro będzie wyglądał :kox: Napewno nie jeden jeździ gorszym składakiem sądząc że jest on bezwypadkowy
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nie wszystko na raz kolego Pomyśl ile kasy to pochłonęło i nosb może chwilowo nie mieć na wnętrze RS4 :gwizdanie: Zresztą po co miał pakować teraz w środek żeby przy malowaniu wyciągać wszystko? Zobaczysz za jakiś czas że we wnętrzu pewnie będzie lepiej niż w seryjnym eReSie Nosb jak skończysz body to pogonie mojego paździerza specjalnie żeby oblookać na żywo
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić... Ja jak kupiłem moje audi to byłem taki "spryciarz" że na -40mm zostawiałem dokładki na krawężnikach, osłony sypały się na kawałki i non stop czymś uderzałem o asfalt Teraz nie pamiętam kiedy w coś uderzyłem podwoziem Jak się ma gwint to zawsze po skręceniu wydaje się zacnie przez max 1 tydzień a potem kolejne kręcenie
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Nie no wiem że jest ale wyjebaem wszystkie osłony przy zakładaniu gwintu bo z nimi nie wyjechałem z garażu
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
A na skrzynie jest jakaś osłona? Jeśli tak to cholera sprzedali mi wybrakowane auto :decayed:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
mówisz? Jak patrzałem to gdyby ją przykręcić od góry to byłaby na tej samej wysokości co sanki :gwizdanie:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ale dolną czy górną zakładasz? Raczej obydwie bo jak lecieć to po całości :kox:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Ja śmigam bez żadnej rozpórki już rok ale w najbliższych dniach planuje to zmienić bo choy nie jazda
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Dotrze się po pewnym czasie
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Oczywiście że 18 cali Felga robi robotę... :kox: Ale gwint według mnie to już konieczność do 18' :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
Ja łyknąlem z allegro za podobnie śmieszną kasę Od krychy wziął kto inny :gwizdanie: Moje OZ-ety w 16 calach są chyba twardsze od stalówek ile one przeżyły już :kox: Miałem taki sam plan co do wzoru felg i koloru ale wpadło trochę lewego grosza i takim sposobem mam Flaty :gwizdanie: Dla mnie boooomba
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
Z tego co widze to ma konsolę od polifta... Chyba że chodzi Ci o 2din Wnętrze :kox: Nie będę chyba teraz mógł spać
-
[B5 ADP] Moja A4 B5 - Limurzyna :)
Lampy poliftowe robią robotę.... Jedyny minus to grill i wydech z tyłu Ale ogólnie autko ładnie się prezentuje No i silnik jakiś taki znajomy
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
prwie codziennie parkuje na chodniku W sumie dobrze że u mnie na wsi nie ma krawężników A tak na serio to ja unikam takich przygód bo już delikatnie rozerwałem nadkole tnąc przy tym trochę oponę i teraz nie wygłupiam się bo pasuje na tym przeturlać z miesiąc do wypłaty następnej :gwizdanie: Muszę te rozpórki ogarnąć
-
Polecane opony zimowe
A ja mam conti TS-810 i też nie narzekam... zakopałem się poprzedniej zimy tylko dwa razy ale to wina gleby i nieodśnieżonej drogi bo koła w powietrzu praktycznie wisiały Nie uważam że są jakieś super ale moje są już wiekowe bo kupiłem używki i dają radę :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
za miękko jest kupuj gwinta
-
[ALL] Audi A4 b5 1.9 TDI 2000 rok
pochwały za silnik i kolor Ale reszta to jakaś masakra Mam nadzieje że to forum naprowadzi Cię na dobrą drogę bo jest tragedia...
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
No to wtedy na szybkiego prostuje koła albo walę dwoma na raz jak się da tylko bardziej zajeżdżam wtedy nawet na wieś jak skręcam z głównej trasy to mam problemy
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive u ciebie jest loozik jeszcze... u mnie są dopiero zwalone Z tym że ja kupuje nowe żeby czasem szpachli nie kłaść, poszerzam, podginam i dopiero maluje A ja malowałem rok temu i trzeba odnowa robić Kto na gwincie i 18' wjeżdża na krawężniki? I jeszcze z większą prędkością Jak już muszę to w momencie wjazdu na chwilę prostuje koła
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
a źle myślałem bo widze że 8 czerwca napisałeś że rozpocząłeś SWAPa a tu koniec lipca A 1.8Te miałeś z anglika?
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
taaa To już prawie dwa miechy auto nie opuściło garażu? Ja bym nie wytrzymał tyle bez auta Ale grunt że prace zbliżają się ku końcowi
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
jak dla mnie bardzo dobre żarówki, ładnie oświetlają, swiatło żółte, zastanawiam się nad włożeniem ksenonu 4300k, ale nie wiem jak to będzie wyglądało z doświetleniem drogi. Popieram... Ja mam je w nowej soczewce Depo i jestem zadowolony